Jump to content

The February challenge: Μια κριτική την ημέρα


Nihilio
 Share

Recommended Posts

Όπως τον Οκτώβρη είχαμε μια πρόκληση για όλα τα μέλη του φόρουμ, έτσι και τώρα ήρθε η ώρα για μία νέα.

Όλοι πιστεύω θα θεωρούσαμε ωραίο να έγραφε κάθε μέλος από μία κριτική την ημέρα. Επειδή όμως κάτι τέτοιο είναι δύσκολο να γίνεται συνεχώς, ας το δοκιμάσουμε για τον μικρότερο μήνα του χρόνου.

 

Έτσι λοιπόν προκαλώ τα μέλη του φόρουμ να κάνουν από μία κριτική την ημέρα μέσα στο μήνα Φεβρουάριο (ή, για να το θέσω καλύτερα) να έχουν κάνει 28 κριτικές μέχρι το τέλος του μήνα. Πόσοι πιστεύετε ότι θα τα καταφέρετε;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και γω θα το προσπαθήσω. Υποθέτω πως μετρούν και τα σχόλια για τον ΕΦ διαγωνισμό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και γω θα το προσπαθήσω. Υποθέτω πως μετρούν και τα σχόλια για τον ΕΦ διαγωνισμό.

Μετράει κάθε κριτική σε ιστορία της βιβλιοθήκης, άρα ναι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιλογή ημερών.

Με τα δεκατέσσερα είναι ήδη μέσα λόγω διαγωνισμού, έχω τη μισή δουλειά έτοιμη.

Παίζω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα θα με συγχωρήσετε. Έχω κάνει δέκα σχολιασμούς τις τελευταίες τρεις μέρες (έχω τελειώσει περισσότερο από τον μισό διαγωνισμό) οπότε λέω να κόψω λίγο ρυθμό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω και εγα ξεκινωντας απο τις ιστοριες του διαγωνισμου :chinese:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα προσπαθήσω να μη μετρήσω εκείνες του διαγωνισμού. Είναι πολλά στη βιβλιοθήκη που θέλω να διαβάσω και να σχολιάσω και νομίζω ότι είναι μια καλή ευκαιρία για να πάρω τα πόδια μου (ή μάλλον τα χέρια μου στο πληκτρολόγιο).

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω θα αφήσω τον διαγωνισμό στους υπόλοιπους (άντε να κάνω 5-6 κριτικές όπου νομίζω ότι έχω να πω κάτι) και θα πιάσω τα σκόρπια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα το ήθελα αλλά.. το μεν πνεύμα πρόθυμο.. και ενώ τρώω άνετα μεγάλες μπουκιές, δε θα ήθελα να πω μεγάλη κουβέντα.. θα καταβάλω φιλότιμες προσπάθειες πάντως, ναι;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα. Επελεξα ενα τυχαιο foroum, μια σελιδα στην τυχη και σχολιασα την πρωτη ιστορια που με τραβηξε ο τιτλος της.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η πρόκληση του Φεβρουαρίου, αλλά δε θα μπορέσω να ανταποκριθώ για πρακτικούς λόγους. Δυστυχώς, η αποφράδα μέρα κοντοζυγώνει καισε λίγες μέρες θα πάω στρατό.:(

 

Ελπίζω τουλάχιστον να καταφέρω να ασχοληθώ με το διαγωνισμό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία η πρόκληση του Φεβρουαρίου, αλλά δε θα μπορέσω να ανταποκριθώ για πρακτικούς λόγους. Δυστυχώς, η αποφράδα μέρα κοντοζυγώνει καισε λίγες μέρες θα πάω στρατό.:(

 

Ελπίζω τουλάχιστον να καταφέρω να ασχοληθώ με το διαγωνισμό.

Καλή θητεία και καλός πολίτης

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η πρόκληση του Φεβρουαρίου, αλλά δε θα μπορέσω να ανταποκριθώ για πρακτικούς λόγους. Δυστυχώς, η αποφράδα μέρα κοντοζυγώνει καισε λίγες μέρες θα πάω στρατό.:(

 

Τι εννοείς; Ότι στο διαγωνισμό τρόμου δεν θα έχουμε ιστορία σου; Κανόνισε μεγάλε... εγώ λέω να μην πας... πες τους 'δεν μπορώ τώρα ρε παιδιά, θέλω να γράψω'.

 

 

Όπως και να 'χει... βάστα γερά και καλός πολίτης.

Link to comment
Share on other sites

...Δυστυχώς, η αποφράδα μέρα κοντοζυγώνει και σε λίγες μέρες θα πάω στρατό.:(

 

 

Με το καλό να πας και να έρθεις.

Ελπίζω να μη σου βάλουνε... μυαλό στο στρατό και παρατήσεις το γράψιμο. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, η αποφράδα μέρα κοντοζυγώνει καισε λίγες μέρες θα πάω στρατό.:(

 

 

Με το καλό κι από μένα να πας και με το καλύτερο να επιστρέψεις.

Καλή τύχη σε μεταθέσεις-άδειες-παρέα εκεί.

 

Για τις κριτικές, θα το παλέψω, χωρίς να έχω και μεγάλη αισιοδοξία, βλέποντας πόσο στενεύουν πια τα περιθώρια ελεύθερου χρόνου. dry.gif

Edited by Μάρβιν ΑΑΠ
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ. Dagoncult, θα γράψω ιστορία τρόμου με τις περιπέτειές μου εκεί.

 

Και, για να γυρίσω στο θέμα μας, προχωράω ακάθεκτος με την ανάγνωση των ιστοριών του διαγωνισμού.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Θα με συγχωρήσετε αλλά θα απουσιάσω για ένα μήνα, ίσως και λίγο παραπάνω. Δεσμεύομαι όμως για τον Μάρτιο. Κάθε μέρα (ή σχεδόν τέλος πάντων).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ουραία είμαι στις 13 και έχω αφήσει άλλες 2-3 που τις άφησα τελευταίες για να τις ψειρίσω λίγο πιο μετά :tease: σύνολον 16. Άντε να δω τι θα πρωτοδιαλέξω μετά, τόσα που έχετε γράψει. Αλλά καλά πάω! Wooohooo :holiday:

 

Οι άλλοι πως τα πάτε?

Edited by Amandel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..