Jump to content

18ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Τρόμου, Θέμα: Η μάσκα/Η μεταμφίεση


Nihilio
 Share

Recommended Posts

 

Ποιός καλός Mod θα διορθώσει το url της ιστορίας του Adicto? Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα και βαριέμαι να ξαναψάξω τη βιβλιοθήκη.(τα σχόλια θέλω να δω για την ακρίβεια, για να κάνω quote κάτι, την ιστορία την έχω)

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    26

  • DinoHajiyorgi

    18

  • DinMacXanthi

    13

  • Adicto

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Ποιός καλός Mod θα διορθώσει το url της ιστορίας του Adicto? Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα και βαριέμαι να ξαναψάξω τη βιβλιοθήκη.(τα σχόλια θέλω να δω για την ακρίβεια, για να κάνω quote κάτι, την ιστορία την έχω)

Ντίνο, η ιστορία του Adicto έχει αφαιρεθεί, δεν γνωρίζω το λόγο. Μήπως το ζήτησε ο Σταμάτης;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο ρε παιδιά... Είχα κατεβάσει κάποιες ιστορίες όταν τις είχα στείλει σε εκδοτικούς και μου το είχαν ζητήσει, αλλά εδώ λείπει το τόπικ όλο! Τι παίζει;!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει αυτό το μήνυμα:

 

</h2>

<h2 style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 8px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; font-size: 1.6em; font-weight: normal; clear: both; ">An Error Occurred

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

 

 

[#10344,1] You do not have permission to view this topic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε, στη βιβλιοθήκη είναι. :p

Edited by Nihilio
Link to comment
Share on other sites

dazzled.gif

Πλάκα πλάκα ευκαιρία να ξανανεβάσω την ιστορία αφού οι προσπάθειες έκδοσεις έπεσαν στον Καιάδα!laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος καλός μοντ να ξεκλειδώσει και την δικιά μου ιστορία;

 

 

Ξεκλειδώστε και του Adicto, την ξεχάσατε!biggrin.gif

...και είχε τόση αγωνία...

 

 

Ποιός καλός Mod θα διορθώσει το url της ιστορίας του Adicto? Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα και βαριέμαι να ξαναψάξω τη βιβλιοθήκη.(τα σχόλια θέλω να δω για την ακρίβεια, για να κάνω quote κάτι, την ιστορία την έχω)

Ντίνο, η ιστορία του Adicto έχει αφαιρεθεί, δεν γνωρίζω το λόγο. Μήπως το ζήτησε ο Σταμάτης;

 

Γιατί έχω την εντύπωση ότι κάτι τρέχει με την ιστορία του Adicto...; :hmm: Καμιά συνομωσία ίσως...; :p

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία του Αντίκτο μπαινοβγαίνει στον δικό μας κοσμο και στον κόσμο του Άνθους...

 

 

 

 

Beware...devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία του Αντίκτο μπαινοβγαίνει στον δικό μας κοσμο και στον κόσμο του Άνθους...

 

 

Beware...devil2.gif

 

Μη με σποϊλεριάζεις, καλέ! :p Δεν την έχω διαβάσει! Ακόμα... :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω την εντύπωση ότι κάτι τρέχει με την ιστορία του Adicto...; :hmm: Καμιά συνομωσία ίσως...;

Όταν ζήτησα να βγουν κάποια διηγήματα μου από την Βιβλιοθήκη, έκφρασα την επιθυμία να παραμείνουν τα σχετικά τους σχόλια. Ο τρανός ύψιστος του SFF όμως θεώρησε άτοπο την ύπαρξει σχολίων για διηγήματα που δεν υπάρχουν και κατέβασε ολόκληρα τα τόπικ. Καλά, δεν "κατέβασε", αλλά μάλλον τεμπέλικα, έκανε τα τόπικ αόρατα.

 

Μετά το ενδιαφέρον του Ντιν-εκ-Ξάνθης, μάλλον οφείλουμε στον μάγο-μοντ Νιχίλιο την επανεμφάνιση του αόρατου τόπικ. Ένα ξόρκι χρειαζόταν όλο κι όλο.

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω την εντύπωση ότι κάτι τρέχει με την ιστορία του Adicto...; :hmm: Καμιά συνομωσία ίσως...;

Όταν ζήτησα να βγουν κάποια διηγήματα μου από την Βιβλιοθήκη, έκφρασα την επιθυμία να παραμείνουν τα σχετικά τους σχόλια. Ο τρανός ύψιστος του SFF όμως θεώρησε άτοπο την ύπαρξει σχολίων για διηγήματα που δεν υπάρχουν και κατέβασε ολόκληρα τα τόπικ. Καλά, δεν "κατέβασε", αλλά μάλλον τεμπέλικα, έκανε τα τόπικ αόρατα.

 

Μετά το ενδιαφέρον του Ντιν-εκ-Ξάνθης, μάλλον οφείλουμε στον μάγο-μοντ Νιχίλιο την επανεμφάνιση του αόρατου τόπικ. Ένα ξόρκι χρειαζόταν όλο κι όλο.

 

Όχι, όχι! :mf_surrender: Όχι πάλι να προκαλέσω αναταραχή, άθελά μου!:vava:

 

Ντίνο, του θέμα του Adicto -επειδή το είχα ψάξει και πιο παλιά- υπήρχε σαν θέμα. Απλά η ιστορία ήταν εξαφανισμένη, φαίνονταν -όπως και τώρα- μόνο τρεις τελίτσες.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, όχι! :mf_surrender: Όχι πάλι να προκαλέσω αναταραχή, άθελά μου!:vava:

 

Ντίνο, του θέμα του Adicto -επειδή το είχα ψάξει και πιο παλιά- υπήρχε σαν θέμα. Απλά η ιστορία ήταν εξαφανισμένη, φαίνονταν -όπως και τώρα- μόνο τρεις τελίτσες.

Τι θέμα ρε Έλενα, σου εξηγώ τι έγινε, μάλλον. Ο ίδιος ο Adicto μας είπε παραπάνω ότι ζήτησε να βγει το διήγημα του γιατί το είχε στείλει κάπου αλλού. Ο DinMacXanthi το έκανε θέμα γιατί δεν έβρισκε ούτε τα σχόλια. Και ο Nihilio ήρθε και μας έδωσε λινκ για το τόπικ με τα σχόλια, αλλά χωρίς το διήγημα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, όχι! :mf_surrender: Όχι πάλι να προκαλέσω αναταραχή, άθελά μου!:vava:

 

Ντίνο, του θέμα του Adicto -επειδή το είχα ψάξει και πιο παλιά- υπήρχε σαν θέμα. Απλά η ιστορία ήταν εξαφανισμένη, φαίνονταν -όπως και τώρα- μόνο τρεις τελίτσες.

Τι θέμα ρε Έλενα, σου εξηγώ τι έγινε, μάλλον. Ο ίδιος ο Adicto μας είπε παραπάνω ότι ζήτησε να βγει το διήγημα του γιατί το είχε στείλει κάπου αλλού. Ο DinMacXanthi το έκανε θέμα γιατί δεν έβρισκε ούτε τα σχόλια. Και ο Nihilio ήρθε και μας έδωσε λινκ για το τόπικ με τα σχόλια, αλλά χωρίς το διήγημα.

θέμα = τόπικ

Κι εγώ σου εξηγώ ότι το τόπικ το είχα βρει, καιρό πριν ποστάρει το link η Narou. Η ιστορία είχε κατέβει απλά, τα σχόλια υπήρχαν. Δεν ήταν αόρατα και ξαφνικά έγιναν ορατά. :sorcerer:

 

Κατάλαβες τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβες τώρα;

Πιο πριν είδες; Ο DinMacXanthi έχει βάλει τα λινκ με τις ιστορίες, και λέει κάποιος να διορθώσει το url γιατί δεν του βγάζει το τόπικ με τα σχόλια. Όταν το είχα διαβάσει αυτό, έκανα κλικ στο λινκ της ιστορίας του Adicto, και μου έβγαλε μια πινακίδα τύπου "access denied". Μετά έρχεται ο Nihilio και λέει το λινκ είναι μια χαρά. Και όντως, τώρα όταν κάνω κλικ στο ίδιο λινκ που είχα κάνει πριν, τώρα μου βγάζει τα σχόλια. Θεέ μου, πες ότι τώρα κατάλαβες τι γράφω.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβες τώρα;

Πιο πριν είδες; Ο DinMacXanthi έχει βάλει τα λινκ με τις ιστορίες, και λέει κάποιος να διορθώσει το url γιατί δεν του βγάζει το τόπικ με τα σχόλια. Όταν το είχα διαβάσει αυτό, έκανα κλικ στο λινκ της ιστορίας του Adicto, και μου έβγαλε μια πινακίδα τύπου "access denied". Μετά έρχεται ο Nihilio και λέει το λινκ είναι μια χαρά. Και όντως, τώρα όταν κάνω κλικ στο ίδιο λινκ που είχα κάνει πριν, τώρα μου βγάζει τα σχόλια. Θεέ μου, πες ότι τώρα κατάλαβες τι γράφω.

 

 

Έχω διαβάσει όλο το τόπικ, από την αρχή μέχρι τώρα. Δεν αντιλέγω ότι το link είχε πρόβλημα. Η δική μου ένσταση ήταν ότι με search είχα βρει το τόπικ, χωρίς την ιστορία αλλά με τα σχόλια. Πριν καν το επισημάνει ο έτερος Ντίνος εδώ. Αυτό. Αν αυτό σημαίνει πως το τόπικ είχε γίνει αόρατο, τότε λέμε το ίδιο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..