Jump to content

Ρακόρ (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


Nienor
 Share

Recommended Posts

Άμα βρεθούν οι συμπαίκτες και οι παράγραφοι, κάνω κι εγώ τη σύνδεση.

Κι εγώ για να δώσω παράγραφο.

Link to comment
Share on other sites

Λέω να κάνω το ντεμπούτο μου στους one-on-one διαγωνισμούς τού φόρουμ. Αλλά αν είναι δυνατόν η σύνδεση να γίνει από Δευτέρα, όταν θα έχω επιστρέψει στον Τόπο που δεν Συμβαίνει Τίποτα, επειδή τώρα είμαι σε άδεια κι έχω άλλα στο μυαλό μου :tongue:

 

Αν βρεθεί αντίπαλος, count me in!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αν είμαστε σύμφωνοι, Mesmer vs. Cassandra Gotha, με Tattoman και DinoH να δίνουν τις παραγράφους, ειδοποιήστε να σας κάνω τη σύνδεση.

Edited by Tiessa
Link to comment
Share on other sites

Cassandra, με μεγάλη μου χαρά!

 

Όποτε είναι έτοιμοι οι Tatto και Dino ας στείλουν τις παραγράφους για να γίνει η σύνδεση από την Tiessa.

 

Εν αναμονή της έναρξης της μάχης.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την παράγραφο του Ντίνου.

Περιμένω παράγραφο από τον Tattoman.

 

Στο μεταξύ, για να κανονίζουμε τα τυπικά, ας συμφωνήσουμε στα παρακάτω πριν ανεβεί το τόπικ:

Θέλουν οι διαγωνιζόμενοι 10 μέρες, όπως έγινε σε προηγούμενο ρακόρ;

Είστε έτοιμοι να ανεβεί το θέμα μόλις λάβω το δεύτερο κείμενο ή χρειάζεστε κάποια προηγούμενη ειδοποίηση;

Πόσες λέξεις; 3000 ή 3500;

Link to comment
Share on other sites

Για τις λέξεις, θα έλεγα να προτιμήσουμε 3000, αν δεν είναι πρόβλημα για τον Mesmer. Όσο για το πότε ξεκινάμε, πάλι ας μας πει και ο συμπαίκτης μου, γιατί εγώ δεν έχω ανάγκη προειδοποίησης. Επίσης, ας κρατήσουμε το δεκαήμερο, μην τραβήξει το παιχνίδι πολύ. Εμένα και μια βδομάδα θα μου έφτανε χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για τις 3.000 λέξεις και για να γίνει η σύνδεση όποτε είναι έτοιμες και οι δύο παράγραφοι. Συμφωνώ και για το δεκαήμερο, αν ωστόσο είμαστε και οι δύο έτοιμοι νωρίτερα, φαντάζομαι ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα να ξεκινήσει πιο νωρίς ο σχολιασμός/ψηφοφορία. Απλά να αφήσουμε ανοιχτό το δεκαήμερο σε περίπτωση που προκύψει κάτι εντωμεταξύ.

Link to comment
Share on other sites

sorry, τώρα το είδα, σε λίγο θα στήλω και εγώ παράγραφο.

 

οκ, την έστειλα..

Edited by Tattoman
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει. Μόλις έφτασε και η δεύτερη παράγραφος.

Επειδή όμως πρέπει να φύγω τώρα από το σπίτι, η σύνδεση θα γίνει ή αργά απόψε ή αύριο κάποια στιγμή μέχρι το μεσημέρι.

Θεωρείστε ότι ο χρόνος μετράει από αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ κι εγώ να δηλώσω τώρα συμμετοχή για το επόμενο Ρακόρ; Ως συγγραφέας...

Link to comment
Share on other sites

Να παίξω σαν συγγραφέας; Ας παίξω. Χωρίς λίγο πίεση, προκοπή δεν υπάρχει. Ελπίζω να μην απογοητεύσω. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και τέλειωσε ο Γενικός Διαγωνισμός και πρέπει σιγά-σιγά να αρχίσουμε να επαναδραστηριοποιούμαστε, υπάρχει κανένας που να θέλει να παίξει ένα παιχνιδάκι Ρακόρ; Ο Zaratoth και η Lady Nina είχαν δηλώσει επιθυμία συμμετοχής. Θέλουν ακόμα να πάρουν μέρος στο παιχνίδι ή να ψάξουμε για άλλους που επιθυμούν;

 

Εγώ μπορώ να δώσω παράγραφο, αν βρεθούν συμμετέχοντες.

 

Άντε να ξύνουμε τα μολύβια μας! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξανάπεσα στο λάκο της βαρεμάρας, οπότε δεν ψήνω να γράψω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ξανάπεσα στο λάκο της βαρεμάρας, οπότε δεν ψήνω να γράψω κάτι.

Έλα, έλα... Δεν έχει τέτοια!

 

Εγώ πάντως είμαι πανέτοιμη! Έρχεται και Πάσχα, οπότε θα έχω αρκετό χρόνο, πιστεύω!

 

Μέσα, λοιπόν! (Μπας και καταφέρω να μπω -έστω στις εν δυνάμει- μεγάλες πένες της λίστας του Χατζηγιώργη! :Ρ)

 

Ποιός θέλει να παίξει μαζί μου; (Ελπίζω, βέβαια, να μην αρχίσει να τρέχει παράλληλα και το write-off, γιατί τότε την έχω βαμμένη...)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μπορώ να βάλω παράγραφο, αν βρείτε παίκτες

Link to comment
Share on other sites

Καλά, καλά... Ας πω ότι παίζω. Δεν υπόσχομαι πάντως πως θα δείτε κείμενο, ούτε ότι θα είναι καλής ποιότητας (τα συνηθισμένα δηλαδή :tease:)

Link to comment
Share on other sites

Συμπληρώνεται η ομάδα σιγά-σιγά. Μας έμεινε ένας παίχτης και κάποιος για να κάνει τη σύνδεση...

 

Edit: Έχουμε και το δεύτερο παίχτη! (Zaratoth, περιμένουμε τα καλύτερα, φυσικά :devil2:) Ποιος θα κάνει τη σύνδεση;

Edited by Mesmer
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, λοιπόν. Εγώ κι ο Σκάνερ δίνουμε παραγράφους.

 

Μάλλον κατευθυνόμαστε προς Φάντασυ, έτσι;

Συμφωνούν οι διαγωνιζόμενοι για χρόνο μία εβδομάδα και μέγεθος 2.000-3.000 λέξεις;

Link to comment
Share on other sites

It's a deal! Guys, thank you all for the offer! Πότε ξεκινάμε; :holiday:

 

Edit: Μόλις είδα την πρόταση του Άγγελου πιο πάνω. Δεν έχω πρόβλημα! Ό,τι πει και ο συμπαίκτης! ;-)

 

Edit2: Μήπως να το κάναμε 10 μέρες; Ο τελευταίος πόση διορία είχε;

Edited by Lady Nina
Link to comment
Share on other sites

10 μέρες ήταν ο τελευταίος αν δεν κάνω λάθος και το βλέπω πιο λογικό.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Ρακόρ (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..