Jump to content

21ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Φάντασυ, Θέμα: Μυστικό


Tiessa
 Share

Recommended Posts

1) Μα πού είναι τα καυτά στοιχεία για τις κονταρομαχίες στις πρώτες θέσεις;

 

2) Α, ναι! Περιμένουμε και στατιστική ανάλυση, ε Tiessa;

Έχω τρελαθεί με τις απίστευτες διαφορές απόψεων :dazzled:(Και ουάου! Δεν το κρύβω, το διασκεδάζω αφάνταστα :holiday:)

Μέγιστο άνοιγμα ψαλίδας σε ιστορία (εκτός της ψήφου του συγγραφέα φυσικά) 20 μονάδες!

 

whistling.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DinoHajiyorgi

    50

  • Tiessa

    66

  • TheTregorian

    42

  • Stanley

    68

Top Posters In This Topic

Posted Images

αν κάποιοι (συγγραφείς ή αναγνώστες) έχουν ανάγκη από μια μέρα παράταση, υπάρχει η πρόθεση να δοθεί παράταση προθεσμίας μέχρι τα μεσάνυχτα του Σαββάτου.

 

Η αλήθεια είναι πως δυσκολεύομαι αρκετά να ολοκληρώσω το διάβασμα... Έχω απίστευτα βαρυ πρόγραμμα και δεν πίστευα οτι θα δυσκολευτώ τοσο πολυ... Όμως αν δεν υπάρχει κάποιος άλλος εκτός απο μένα που να χρειάζεται παράταση, τότε ας μη γίνει μόνο για μένα. Θα στριμωχτώ αυριο και μεθαύριο και θα τα καταφέρω...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ψηφίσει, είμαι κι εγώ υπέρ της παράτασης.

Οι 22 ιστορίες χωράνε σε ένα ολόκληρο βιβλίο.

Link to comment
Share on other sites

Και παρότι ο λόγος μου ίσως ηχήσει γελλοίος, θα φροντίσω να τον ξεστομίσω δεόντος.

Μπορεί να πάω για clubbing την παρασκευή και θέλω να είμαι εδώ όταν θα λήγει ο διαγωνισμός για να μην χάσω την ατμόσφαιρα!!!!!:yeah:

 

Δώστε παράταση στη Lizbeth ανθρώποι!!!

Μια μέρα; Τι είναι άλλη μια μέρα, χεχεχε:rofl2::wtf:

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ψηφίσει, είμαι κι εγώ υπέρ της παράτασης.

Οι 22 ιστορίες χωράνε σε ένα ολόκληρο βιβλίο.

 

Συμφωνώ!(Αν και δεν έχω ψηφίσει, αλλά θα τα καταφέρω!:lol:

Edited by TheTregorian
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να πάω για clubbing την παρασκευή και θέλω να είμαι εδώ όταν θα λήγει ο διαγωνισμός...Δώστε παράταση στη Lizbeth ανθρώποι!!!

post-1004-128639225426_thumb.jpg

Παράταση...χικ...στον λαό!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΔΕΚΤΗ

 

Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΤΗΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΛΗΓΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ. :clock:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω πως μόλις τελείωσα την ανάγνωση. Τώρα πρέπει να κάνω κατάταξη και σχόλια...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνουμε Κυριακή για να διαβάσουμε και το Σάββατο καί την Κυριακή; Από βδομάδα να έχουμε και τα αποτελέσματα. Να το στρογγυλέψουμε ρε αδερφέ!

Edited by AftPeakTank
Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο το έχουμε να διαβάσουμε. Αφού μεσάνυχτα Σαββάτου λήγει ο διαγωνισμός. Εγώ προσωπικά είμαι υπέρ ευχαριστημένη με αυτή την παράταση!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να σας ευχαριστήσω όλους, αλλά δεν νομίζω να μπορεί να δοθεί παραπάνω παράταση επειδή:

 

α) λόγω υποχρεώσεων θα είναι αδύνατον να γίνει η καταμέτρηση και η ανακοίνωση αποτελεσμάτων την Κυριακή το βράδυ, πράγμα που σημαίνει ότι αν το αναβάλουμε δεν θα έχετε αποτελέσματα ούτε την Κυριακή (συν το μπλέξιμο με το συντονισμό της καταμέτρησης). Κι αυτό οδηγεί στο δεύτερο σημείο, ότι δηλαδή

β) αυτός ο διαγωνισμός έχει ήδη κρατήσει πάρα πολύ (οι moderators μού είχαν δώσει κάποιο χρονικό πλαίσιο και το εξάντλησα όλο συν τη μια μέρα που προστέθηκε τώρα).

 

Είναι ακόμα μεσημέρι Πέμπτης. Νομίζω ότι μέχρι τα μεσάνυχτα του Σαββάτου, θα βολευτούν τα πράγματα.:book:

 

Το εδίτιον είναι τυπογραφικό, όχι επί της ουσίας

Edited by Tiessa
Link to comment
Share on other sites

:spam: Άσχετο! Υπάρχουν τίποτα πληροφορίες αν θα ξεκινήσει καπάκι ο ΕΦ;; :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

:spam: Άσχετο! Υπάρχουν τίποτα πληροφορίες αν θα ξεκινήσει καπάκι ο ΕΦ;; :rolleyes:

22 συγγραφείς μετά από 22 υποχρεωτικές αναγνώσεις... Τέλος πάντων, αυτός εδώ ο ένας δηλώνει ολίγον τέζα. Τέζα από έμπνευση, τέζα κι από ανάγνωση. Άτιμα νιάτα, κατανόηση στα γηρατειά... Την ίδια στιγμή μας πλησιάζει και ο Νοέμβριος με το nanowrimo του... Κατακαημένη ε.φ. ποιος θα σε κλάψει; :asad: :alaugh:

Link to comment
Share on other sites

 

22 συγγραφείς μετά από 22 υποχρεωτικές αναγνώσεις... Τέλος πάντων, αυτός εδώ ο ένας δηλώνει ολίγον τέζα. Τέζα από έμπνευση, τέζα κι από ανάγνωση. Άτιμα νιάτα, κατανόηση στα γηρατειά... Την ίδια στιγμή μας πλησιάζει και ο Νοέμβριος με το nanowrimo του... Κατακαημένη ε.φ. ποιος θα σε κλάψει; :asad: :alaugh:

 

+1 και δεν έχω και nanowrimo. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Κατακαημένη ε.φ. ποιος θα σε κλάψει; :asad: :alaugh:

 

Εγώ γι αρχή...

 

:bye2: :bye2: :bye2:

 

+1 και δεν έχω και nanowrimo. :unsure:

 

Κατάααλαβα.... δεν έχει σύντομα ΕΦ. Καλά που τελευταία στιγμή είπα να πάρω μέρος σ' αυτόν! Γιατί αρχικά έλεγα να περιμένω τον ΕΦ!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Κατάααλαβα.... δεν έχει σύντομα ΕΦ. Καλά που τελευταία στιγμή είπα να πάρω μέρος σ' αυτόν! Γιατί αρχικά έλεγα να περιμένω τον ΕΦ!!:lol:

 

Δηλαδή πόσο σύντομα εννοείς το σύντομα;

Και btw, δεν στέλνεις καμιά ψήφο και αναρωτιέσαι για τον επόμενο διαγωνισμό μετά; Άντε , γιατί έδωσα παράταση κι έπεσε περονόσπορος σήμερα!:tease::lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήδη τελειώνω ένα διηγηματάκι 5000 λέξεων(ΌΧΙ! δεν είναι οι μισές επίθετα!) και ό,τι διαγωνισμός έρθει δεν του χαρίζομαι!medieval.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήδη περιχαρής τελειώνω ένα σπουδαίο διηγηματάκι 5000 προσεγμένων λέξεων(ΌΧΙ! δεν είναι οι μισές οι καημένες επίθετα!) και ό,τι τρομερός ή φοβερός διαγωνισμός έρθει δεν του χαρίζομαι ως ρίψασπις!medieval.gif

:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει κι από 'μένα. Έφυγε η ψήφος.

 

Έτσι, έτσι. Να πέφτουν τα κουκιά!

Link to comment
Share on other sites

:spam: Άσχετο! Υπάρχουν τίποτα πληροφορίες αν θα ξεκινήσει καπάκι ο ΕΦ;; :rolleyes:

Με nanowrimo να έρχεται λίγο δύσκολο...

 

Εκτός κι αν το θέλετε πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..