Jump to content

Συγγραφικοί Αγώνες Δρόμου


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Έγραψα κάμποσο σήμερα. Ίσως συνεχίσω για λίγο ακόμα. Ευχαριστώ πάντως για την παρέα, αν ήταν κανείς τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έκανα πολλά, διόρθωσα καμιά 40αριά σελίδες. Καλά πάμε! Ραντεβού αύριο πάλι; Είναι ωραία με παρέα! :friends:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, παιδιά, αλλά με ξεμυάλισε ο ανιψιός. Πού μυαλό για γράψιμο, ακόμα σκέφτομαι πότε πρόλαβε να μάθει να λέει "πάειειειειειειει", ενώ ακόμα δε λέει ούτε μπαμπά, ούτε μαμά. <3 Κι επίσης που με κοιτούσε υποψιασμένος, μέχρι που με είδε να κρατάω το γιαουρτάκι του, οπότε και με τάραξε στα χαμόγελα για να τον ταΐσω, ο χρυσός μου, που ούτε στο στόμα να τον είχα φτύσει... <end of spam>

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καταλάβαμε, χαζοθεία. Πόσο είναι;

Κοίτα να τον μπολιάσεις και με το μικρόβιο του γραψίματος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλες 340 και σταματάμε για σήμερα.

Αύριο πάλι.

 

Τι σχέδια έχετε για γράψιμο στο Σαββατοκύριακο;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλες 340 και σταματάμε για σήμερα.

Αύριο πάλι.

 

Τι σχέδια έχετε για γράψιμο στο Σαββατοκύριακο;

200 λέξεις, εγώ θα συνεχίσω.. γιατί δεν ξέρω πότε θα βρω χρόνο. Αν ελευθερώσω την Κυριακή έχει καλώς.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω βροχής θα κάτσω μέσα. ξεκινώ το γράψιμο στις 10:00 για μια ώρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες έγραψα καμιά 300άρα λέξεις, αλλά είχε πέσει το ίντερνετ οπότε δεν μπόρεσα να κάνω αναφορά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες έγραψα καμιά 300άρα λέξεις, αλλά είχε πέσει το ίντερνετ οπότε δεν μπόρεσα να κάνω αναφορά.

Και σήμερα δεν βλέπω να πολυ αντέχει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ίσως τρέξω μέχρι τα μεσάνυχτα κάποιες στιγμές. Περιμένω παράλληλα υλικό για δουλειά και μόλις ξεμπέρδεψα με διορθώσεις πτυχιακής και είπα να ασχοληθώ με το write-off λίγο παραπάνω. Θα είναι κανείς άλλος για γενική παρέα ή όλοι τρέχουν για Σαββατιάτικη έξοδο;

Link to comment
Share on other sites

Απόψε με τον καιρό αυτό δεν είναι για έξοδο φίλε.

Εγώ πάντως είμαι εδώ να σου κάνω παρέα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ανεπίσημα, διόρθωσα ένα παλιό μου κείμενο, έγραψα ένα άρθρο και τώρα συνεισφέρω άλλες 200+ λέξεις στο νέο μου διήγημα. Κάτι κάναμε!

Link to comment
Share on other sites

Αρθρογραφείς κιόλας; Που;

Εγώ γράφω τώρα για την ιστορία που θα είναι στο παιχνίδι με τον Disco Volante.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τέλος για σήμερα. 

Προχώρησα και την Επιχείρηση λίγο, έκανα και μια ανάρτηση. Αύριο πάλι.

Καληνύχτα αγαπητοί συνάδερφοι.

Link to comment
Share on other sites

Καταλάβαμε, χαζοθεία. Πόσο είναι;

Κοίτα να τον μπολιάσεις και με το μικρόβιο του γραψίματος.

 

10 μηνών ο πιτσιφρίκος. Για γράψιμο δεν ξέρω, αλλά από geekiness, έχω κάνει καλή δουλειά, κι εγώ κι ο αδερφός του πατέρα του. Τον σηκώνουμε στον αέρα, του τραγουδάμε Darth Vader's march και κλωτσοπατάει, τάχα χορεύει. Τα δύο αγαπημένα του παιχνίδια είναι ένας δεινόσαυρος και το κόκκινο φωτόσπαθο. 

 

Έγραψα το πρωί λίγο, μερικές σελίδες διορθώσεων. Αυτές τελειώνουν, όμως και φτάνει η ώρα για κανονικό κείμενο και δεν ξέρω τι να κάνω...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, παιδιά, αλλά με ξεμυάλισε ο ανιψιός. Πού μυαλό για γράψιμο, ακόμα σκέφτομαι πότε πρόλαβε να μάθει να λέει "πάειειειειειειει", ενώ ακόμα δε λέει ούτε μπαμπά, ούτε μαμά. <3 Κι επίσης που με κοιτούσε υποψιασμένος, μέχρι που με είδε να κρατάω το γιαουρτάκι του, οπότε και με τάραξε στα χαμόγελα για να τον ταΐσω, ο χρυσός μου, που ούτε στο στόμα να τον είχα φτύσει... <end of spam>

Αυτός στον οποίο αφιέρωσες τα "Πνεύματα", να υποθέσω;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ο άτιμος. Έτυχε και το όνομα, Θοδωρή θα τον βγάζανε κι εγώ είχα ήδη από το 2012 αποφασίσει ότι το γέρο θα τον λέγανε Θεόδωρο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..