Jump to content

Συγγραφικοί Αγώνες Δρόμου


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Η ώρα είναι 20:30 και λέξεις έχουν πλέον γίνει 2026. Που σημαίνει (μούμπλε, μούμπλε, μούμπλε) 913 λέξεις μέσα σε μιάμιση ώρα. Μαζί με διορθώσεις. Όχι και πολύ άσχημα, δηλαδή!

 

Εσείς, κύριοι, τί κάνατε;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, καλά ήταν. Προχώρησα κάπως σ' αυτό που γράφω.

775 από 'μένα.

Θενκ γιου βέρι ματς για την παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Ω, κι εγώ ευχαριστώ πολύ για την παρέα! Να'στε καλά και να το επαναλάβουμε πολύ σύντομα! Δουλεύει! ;)

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα ένα τεταρτάκι παραπάνω γιατί ξεχάστηκα :)

 

2 ώρες παρα ένα τέταρτο = 2100 παρά 3 λέξεις.

 

Μια χαρά, thaaanks!

Link to comment
Share on other sites

Tis a gentlemen's agreement. Hoozah!

 

Επιστροφή στις 10μιση για την καταμέτρηση. Ξεκινάω στις 758 με καινούργιο horror (sex, goths and suicide notes) άντε να δούμε που θα μας πάει.

Link to comment
Share on other sites

2017.

 

Και έχωσα και λίγο ακόμα σεξ, έτσι για να μην μας λένε πουριτανούς οι ΕΦ-άδες.

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησα στις +855. Λίγες μεν, αλλά δεν έχω παράπονο, αφού πέρασα ένα χεράκι και τις προηγούμενες 700. Τώρα που είναι αρχή ακόμα - φτάσαμε στο σημείο οι 1500 να είναι ακόμα εισαγωγή - αλλάζει εύκολα το κείμενο.

Τουλάχιστον ξέρω τι έχω να γράψω στο επόμενο session , απλά τώρα παραείμαι κουρασμένος για να το πάω παρακάτω.

 

Το δικό μου σεξ δεν είχε, αλλά είχε προκαταρκτικά οπότε... όπως είπα, "ξέρω τι έχω να γράψω" ;) Merci συνοδοιπόρε Μιχάlio, καλή επιτυχία και πρωτίστως καλό κάψιμο στην τελευταία νανοριβδομάδα.

 

Υ.Γ Οι ΕΦάδες να πούνε τους χοροράδες πουριτανούς; από ποιό ανέκδοτο είναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Κανάς χριστιανός για μεταμεσονύχτιο φίκι φίκι; Τελειώνω το διήγημα για τον διαγωνισμό, οπότε όποιος θέλει ας κοπιάσει.

Link to comment
Share on other sites

12:30-13:30 να το κάνουμε; Όσο αντέχει ο καθέναςtease.gif

Ρε αγορίνα, 13 ώρες δεν την παλεύω :p

 

Τεσπά, 1:30 ραντεβού εδώ με τον απολογισμό σε λέξεις.

Link to comment
Share on other sites

Ντίνο που διαβάζεις το τόπικ, θα παίξεις κι εσύ μαζί μας;

Αν εννοείς εμένα, τα έχω κάψει τα λαμπιόνια μου για σήμερα. Σκέφτομαι τις αυριανές σκηνές, και έχω σκοπό να σηκωθώ νωρίς, 08:00, με καφέ, στο πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Ντίνο που διαβάζεις το τόπικ, θα παίξεις κι εσύ μαζί μας;

Αν εννοείς εμένα, τα έχω κάψει τα λαμπιόνια μου για σήμερα. Σκέφτομαι τις αυριανές σκηνές, και έχω σκοπό να σηκωθώ νωρίς, 08:00, με καφέ, στο πληκτρολόγιο.

Όπως νομίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα λίγα, έκοψα περισσότερα. Και τελικά ο απολογισμός μου είναι... -178 λέξεις!laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

OK.

 

Εγώ δεν τα πήγα τόσο καλά, ήθελα άλλες 20 λέξεις για να τις στρογγυλέψω.

 

1480 για την ώρα τούτη.

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ...amateurs...

 

Βασικά, εγώ δουλεύω ακόμα το τέλος, οπότε αλλάζω μικροπράγματα και λεπτομέρειες. Αμέσως να με φας! Σβήνω καμιά 200000ριά επίθετα ακόμα και είμαι έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας για σήμερα το απόγευμα-βράδυ;

Αν δώσετε από νωρίς το ραντεβού, μπορεί να καταφέρω να ξεκλέψω κι εγώ μια-μιάμιση ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..