Jump to content

Write off #63 (TheSea IsBurned vs TheTregorian - Η συγγραφέας TheSea IsBurned ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)


Mindtwisted
 Share

Write Off # 633  

17 members have voted

  1. 1. Ποια ιστορία θεωρείτε καλύτερη;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TheTregorian

    33

  • Mindtwisted

    18

  • Eugenia Rose

    9

  • TheSea IsBurned

    40

Όχι για σένα πάντως :tease: Ποιος μας μένει; :rofl:

 

Τσ,τσ,τσ... Δεν του κάνω τίποτα, μόνο και μόνο που είναι αρκετά γενναίος για να ανταγωνιστεί μαζί μου, τον σέβομαι :p

Link to comment
Share on other sites

Νταξ Γιώργο καθάρισα μπορείς να γράψεις τώρα, είπε μπορείς να κρατήσεις τα δάχτυλα σου. Τι; Και τα δεκα θες; Α δεν υπόσχομαι τίποτα. :tease:

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή εισαγωγή έτσι??? καλά άμα δεν μας δώσετε διαμαντια δεν δικαιολογιστε....

Link to comment
Share on other sites

Νταξ Γιώργο καθάρισα μπορείς να γράψεις τώρα, είπε μπορείς να κρατήσεις τα δάχτυλα σου. Τι; Και τα δεκα θες; Α δεν υπόσχομαι τίποτα. :tease:

 

Ξαναλέω, αν μείνει στα δάχτυλα εγώ θα είμαι ικανοποιημένος! :lol:

 

Αλλά δε θα μου κόψει τίποτα αμαχητί, να το ξέρει! Θα της κόψω κι εγώ μερικά πράγματα για την τιμή μου!! :devil2:

Edited by TheTregorian
Link to comment
Share on other sites

update: Αύριο (πιθανότατα) η ιστορία μου θα έχει γραφτεί. Θα πάρω λίγες μέρες χρόνο για να τη διορθώσω και μέχρι τέλος της βδομάδας θα την εκθέσω στα νύχια του κοινού! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βρίσκομαι σε συγγραφικό τέλμα, ελπίζω να προλάβω να ξεκολλήσω μέχρι τις 6 Νοεμβρίου :p

 

Ο Adicto μας ακούει; Θα παίξεις ή όχι τελικά; Αν όχι, πρέπει ο Mindtwisted να κάνει κι ένα edit στον τίτλο hmm.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βρίσκομαι σε συγγραφικό τέλμα, ελπίζω να προλάβω να ξεκολλήσω μέχρι τις 6 Νοεμβρίου :p

 

Ο Adicto μας ακούει; Θα παίξεις ή όχι τελικά; Αν όχι, πρέπει ο Mindtwisted να κάνει κι ένα edit στον τίτλο hmm.gif

 

Ρε παιδιά δε θέλω νίκη με disqualifications, άντε παλουκωθείτε! :hitler:

 

Πέρα απ' την πλάκα, ελπίζω να δω ιστορίες κι απ' τη Σάντι κι απ' το Σταμάτη! Η εισαγωγή του Κωνσταντίνου αξίζει νομίζω τη συμμετοχή μας!;-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βρίσκομαι σε συγγραφικό τέλμα, ελπίζω να προλάβω να ξεκολλήσω μέχρι τις 6 Νοεμβρίου :p

 

Ο Adicto μας ακούει; Θα παίξεις ή όχι τελικά; Αν όχι, πρέπει ο Mindtwisted να κάνει κι ένα edit στον τίτλο hmm.gif

 

Ρε παιδιά δε θέλω νίκη με disqualifications, άντε παλουκωθείτε! :hitler:

 

Πέρα απ' την πλάκα, ελπίζω να δω ιστορίες κι απ' τη Σάντι κι απ' το Σταμάτη! Η εισαγωγή του Κωνσταντίνου αξίζει νομίζω τη συμμετοχή μας!;-)

 

Εγώ δεν είπα τίποτα για την εισαγωγή του Mindtwisted, μια χαρά είναι. Και σιγά μη δε γράψω, δεν τα παρατάω εύκολα :p

Link to comment
Share on other sites

Αν όχι, πρέπει ο Mindtwisted να κάνει κι ένα edit στον τίτλο

 

Ώχ, πώς γίνεται αυτό;:dazzled:

 

Σταμάτη!!! Δώσε σημεία ζωής, σκιάζομαι.:tease:

Link to comment
Share on other sites

Παλεύω να γράψω παιδιά...

 

Θα τα καταφέρεις!:chair:

 

Μην αγχώνεσαι, δεν έχουμε καθόλου χαμηλές προσδοκίες από 'σένα. :tease::cow:

 

Link to comment
Share on other sites

Να γράψεις Σταμάτη... όχι τίποτα άλλο, για το φουκαρά τον mind, που δεν μπορεί να κάνει edit! :tease:

Edited by TheTregorian
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο τα καλά μου τα παιδάκια!:baby:

 

Το μεγάλο:lolipop: το παιδάκι τι κάνει;:loughbounce:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο τα καλά μου τα παιδάκια!:baby:

 

 

Αυτό το καλό παιδάκι τελείωσε! Θα διορθώσει και θ' ανεβάσει σύντομα, ίσως κι αύριο! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Εχμ... Μια μικρή παρατασούλα παίζει; Δυο μέρες ακόμα... Λέω εγώ τωρα :p

Link to comment
Share on other sites

από μένα πρόβλημα δεν υπάρχει. ό,τι πουν οι μεγάλοι!

 

Ναι θα πούνε, αλλιώς σε βλέπω να παίζεις μόνος σου... :p

 

 

Και με την παράταση πάντως, δεν εγγυώμαι ότι θα τα καταφέρω. Απλά θα υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες!

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ωραία, παράταση δυο μέρες λοιπόν. :good:

 

Αλλά δεν νομίζω να δοθεί άλλη μετά, το έχουμε ξεχειλώσει!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όλοι φεύγουν, γιατί εμένα δε με παίζει κανείς στα σοβαρά;:crybaby:

 

Σάντι ΑΠΑΙΤΩ να γράψεις! Δε με νοιάζει, ανέβασε μία πρόταση! Ένα write - off είπα να κάνω, δε θα μου το χαλάσετε, άντε! :argue:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όλοι φεύγουν, γιατί εμένα δε με παίζει κανείς στα σοβαρά;:crybaby:

 

Σάντι ΑΠΑΙΤΩ να γράψεις! Δε με νοιάζει, ανέβασε μία πρόταση! Ένα write - off είπα να κάνω, δε θα μου το χαλάσετε, άντε! :argue:

 

Μην ανησυχείς, μόλις τελείωσα την ιστορία μου, αλλά χρειάζεται να κάνω ένα καλό edit για το οποίο δεν έχω χρόνο σήμερα και αύριο λόγω διαγωνίσματος στα κείμενα ( ο καταραμένος "ο κρητικός" του Σολωμού φταίει για όλα :p )

 

 

Μη χαίρεσαι, δε θα σε αφήσω να νικήσεις αμαχητί devil2.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Αν έγραφες φάνταζυ, ο Κρητικός όχι μόνο δεν θα ήταν πρόβλημα, αλλά θα ήταν και πηγή έμπνευσης. Σατανικό Σταγονίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Αν έγραφες φάνταζυ, ο Κρητικός όχι μόνο δεν θα ήταν πρόβλημα, αλλά θα ήταν και πηγή έμπνευσης. Σατανικό Σταγονίδιο.

 

Δε γράφω για φεγγαροντυμένες κύριε σαδιστή συγγραφέα :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όλοι φεύγουν, γιατί εμένα δε με παίζει κανείς στα σοβαρά;:crybaby:

 

Σάντι ΑΠΑΙΤΩ να γράψεις! Δε με νοιάζει, ανέβασε μία πρόταση! Ένα write - off είπα να κάνω, δε θα μου το χαλάσετε, άντε! :argue:

 

Μην ανησυχείς, μόλις τελείωσα την ιστορία μου, αλλά χρειάζεται να κάνω ένα καλό edit για το οποίο δεν έχω χρόνο σήμερα και αύριο λόγω διαγωνίσματος στα κείμενα ( ο καταραμένος "ο κρητικός" του Σολωμού φταίει για όλα :p )

 

 

Μη χαίρεσαι, δε θα σε αφήσω να νικήσεις αμαχητί devil2.gif

 

 

Πάλι καλά! <_<

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #63 (TheSea IsBurned vs TheTregorian - Η συγγραφέας TheSea IsBurned ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..