Jump to content

Write off #63 (TheSea IsBurned vs TheTregorian - Η συγγραφέας TheSea IsBurned ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)


Mindtwisted
 Share

Write Off # 633  

17 members have voted

  1. 1. Ποια ιστορία θεωρείτε καλύτερη;


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ας αφοσιωθούμε τώρα στο παιχνίδι μας, έτσι; ;-)

 

Έτσι, έτσι. Παρακαλούνται οι κουλτουριάρηδες να αποχωρήσουν από το παρόν τόπικ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • TheTregorian

    33

  • Mindtwisted

    18

  • Eugenia Rose

    9

  • TheSea IsBurned

    40

Το ξέρω ότι συνήθως αυτό γίνεται, αλλά αν γίνουμε τέσσερις φοβάμαι μην πέσει καμία τέτοια πρόταση κι από τώρα δηλώνω ότι είμαι κατά! :lol:

 

Γιατί βρε; Εγώ λέω να ψηφίσουμε, με μόνο όρο να μην ψηφίσουμε τον εαυτό μας!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, αν θέλει κι ο Σταμάτης, εντάξει. Αλλά προσωπικά πιστεύω πως καλύτερα να τ' αποφύγουμε. Εννοείται πως δεν είχα σκοπό να ψηφίσω εμένα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, αν θέλει κι ο Σταμάτης, εντάξει. Αλλά προσωπικά πιστεύω πως καλύτερα να τ' αποφύγουμε. Εννοείται πως δεν είχα σκοπό να ψηφίσω εμένα! :lol:

 

Καλά, ας πιστεύεις ό,τι θες. Θα ψηφίσεις whip.gif irvine.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Σταμάτη θα ψηφίσω, να σκάσεις! :ninjastar:

 

Ωραία, γιατί κι εγώ τον Σταμάτη θα ψηφίσω! fish.gif

Link to comment
Share on other sites

Και έχουμε νικητή πριν καν βγουν τα κείμενα. Σταματη Συγχαρητήρια! :winner_first_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Και έχουμε νικητή πριν καν βγουν τα κείμενα. Σταματη Συγχαρητήρια! :winner_first_h4h:

 

Ναι, συγχαρητήρια! Μπορείς να περάσεις να παραλάβεις το βραβείο σου και να μας αφήσεις και την ιστορία βγαίνοντας :p

Link to comment
Share on other sites

Και έχουμε νικητή πριν καν βγουν τα κείμενα. Σταματη Συγχαρητήρια! :winner_first_h4h:

 

χαχαχαχαχα! οχι για τους τύπους θα περιμένουμε μέχρι τέλη της ψηφοφορίας! :lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!

 

Παιδική χαρά το κάνατε;!

 

Πίσω στα δωμάτιά σας νεαροί!!! Έχετε να γράψετε!

 

υγ cool! 2-0 ήδη και δεν έχω γράψει ούτε λέξη! me likes this write off...

 

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο πρέπει να σου αποκαλύψω ένα μυστικό:

 

 

Η Σάντι τροχίζει την τανάλια της στις άκρες για καλύτερο αποτέλεσμα. Είσαι σίγουρος οτι θέλεις να την προκαλείς;mf_surrender.gifgirl_devil.gif

 

 

Παιδική χαρά το κάνατε;! :gossip:

Πίσω στα δωμάτιά σας νεαροί!!!:baby: Έχετε να γράψετε!

 

 

Πόσων, :lolipop:, χρονών είναι ο Σταμάτης; Ερωτώ γιατί δεν είμαι καθόλου περίεργος. :whistling:

Edited by Mindtwisted
Link to comment
Share on other sites

Δελτίο τύπου:

 

Ο βοηθός πλοηγού είναι ετοιμοπόλεμος.

 

Η δεσποσύνη με την τανάλια ετοιμάζεται να περιποιηθεί δαχτυλάκια.

 

Ο μασκοφόρος σαλτιμπάγκος, άσπρος σα γάλα, δεν έχει δώσει σημεία ζωής.

 

Κι ο παρανοϊκός ξανθούλης λούφαξε στον υπόνομό του μέχρι το πέρας των αιματοχυσιών.

 

Ετοιμάστε τα μολύβια σας, ωρέ!:rofl:

 

Και οι μισοί θεατές στις κερκίδες έχουν πρασινίσει από τη ζήλεια :aohmy: που δεν γράφουν με τέτοια εισαγωγή!

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο πρέπει να σου αποκαλύψω ένα μυστικό:

 

 

Η Σάντι τροχίζει την τανάλια της στις άκρες για καλύτερο αποτέλεσμα. Είσαι σίγουρος οτι θέλεις να την προκαλείς;mf_surrender.gifgirl_devil.gif

 

 

Παιδική χαρά το κάνατε;! :gossip:

Πίσω στα δωμάτιά σας νεαροί!!!:baby: Έχετε να γράψετε!

 

 

Πόσων, :lolipop:, χρονών είναι ο Σταμάτης; Ερωτώ γιατί δεν είμαι καθόλου περίεργος. :whistling:

 

Δε φοβάμαι τίποτα, κύριε εισηγητά! Ήταν μην αρχίσω τα ραιτ-όφια, τώρα δε με πιάνει κανείς! Ας φέρει όλα τα εργαλεία του saw αν θέλει, εγώ θα της γλιτώσω και στο τέλος θα της κόψω...

 

 

την υπερηφάνεια της!! :lol:

 

 

Εγώ κάνω την πλάκα μου, Σταμάτη αλλά μεταξύ μας:

 

 

Έγω βρει ιστορία κι έχω ήδη γράψει την αρχή :devil2:

 

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι πεις, Tregorian! Θα τον αφήσω στις παραισθήσεις του τον καημένο!

Εγώ ξεμπερδεύω με κάτι υποχρεώσεις και ξεκινάω να γράφω... Αν και σκέφτηκα να τη γράψω τα τελευταία 90 λεπτά, φαίνεται ότι θα έχω περισσότερες πιθανότητες να κερδίσω έτσι :p

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική εισαγωγή... Ανυπομονώ να διαβάσω τα διηγήματα...! Καλή επιτυχία σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι όριο θα έχουμε στις λέξεις; Το αρχικό ποστ του northerain έλεγε 3000 αλλά στο προηγούμενο write - off είδα ότι ο Nihilio είχε δώσει 3500. Να το έχουμε στις τόσες κι εμείς, τι λένε συμμετέχοντες και εισηγητής; :huh: Εγώ είμαι υπέρ των 3500, καλύτερα να έχουμε χώρο για να βγουν καλές ιστορίες. Εγώ προσωπικά το χρειάζομαι δηλαδή...:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι δεν υπάρχει πρόβλημα να πάμε στις 3500, αλλά όχι παραπάνω.:good: (Είσαστε και τρεις τώρα)

 

Λοιπόν, λοιπόν.

 

Να δώσουν όλοι το παρόν παρακαλώ.

 

Πού βρισκόμαστε; Γράφουμε;:whip:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι δεν υπάρχει πρόβλημα να πάμε στις 3500, αλλά όχι παραπάνω.:good: (Είσαστε και τρεις τώρα)

 

Λοιπόν, λοιπόν.

 

Να δώσουν όλοι το παρόν παρακαλώ.

 

Πού βρισκόμαστε; Γράφουμε;:whip:

 

Ναι ναι, όχι παραπάνω, τ' ορκίζομαι! :good:

 

Εγώ είμαι στα μισά, ίσως και λίγο παραπάνω! Αν και τρέχω με διάφορα θα είμαι στην ώρα μου εδώ, φυσικά! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξεκίνησα δειλά-δειλά να γράφω, κάπου 300 λέξεις έχω προσθέσει :p Έχω ιδέα αλλά είναι δύσκολη στην υλοποίησή της και έχω αλλού το μυαλό μου :p Έχουμε καιρό όμως!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είχα όλη την καλή διάθεση αλλά πέσανε πολλά με δουλειά και οικογένεια την τελευταία εβδομάδα... Θα προσπαθήσω και αύριο, αλλά χλωμό με κόβω τελικά :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ είχα όλη την καλή διάθεση αλλά πέσανε πολλά με δουλειά και οικογένεια την τελευταία εβδομάδα... Θα προσπαθήσω και αύριο, αλλά χλωμό με κόβω τελικά :(

 

 

Κρίμα.... :( Δεν ντρέπεσαι να μ' αφήσεις μόνο μ' αυτό το τέρας τη θάλασσα;;;;:angry:

Τέλος πάντων, έτσι κι αλλιώς είχες ήδη δύο ψήφους, δε μας συνέφερες! :p

 

 

 

Ελπίζω να τα καταφέρεις τελικά, Σταμάτη!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ελπίζω να τα καταφέρεις! Όχι επειδή με θεωρεί τέρας ο Tregorian, σκασίλα μου, εγώ είμαι ένα αθώο κοριτσάκι

με τανάλια devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πω για όλα αυτά. ωχ Ωχ ΩΧ!!!! :o

 

Εσύ για ποιο λόγο ανησυχείς, καλή μου; :p

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #63 (TheSea IsBurned vs TheTregorian - Η συγγραφέας TheSea IsBurned ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..