Jump to content

FFL Halloween Special (Naroualis vs TheSea IsBurned vs npaps vs Mindtwisted vs TheHunter-Writer vs niceguy0973 vs Mesmer vs TheTregorian vs Stanley vs Cassandra Gotha vs Eugenia Rose vs aScannerDarkly vs dagoncult vs Jesus DeSaad vs Διγέλαδος)


Nihilio
 Share

Ψηφίστε τις αγαπημένες σας ιστορίες  

32 members have voted

  1. 1. ψηφίζετε ΑΥΣΤΗΡΑ τρεις ιστορίες

    • Narualis - Το σπίτι αυτό
    • The Sea is burned - Η τσάντα από νάιλον
    • npaps - Η Τζίλντα
    • Mindtwisted - Τα γλυκά του εφιάλτη
    • TheΗunter-writer - Νυχτερινό
    • niceguy0973 - Ξεγέλασμα ή κέρασμα
      0
    • Mesmer - Επισκέψεις
    • Tregorian - Το γλυκό που καίει
    • Stanley - Φάρσα ή...
    • Cassandra Gotha - Τα μπισκότα της Μάρας
    • Eugenia Rose - Η κολοκύθα
    • aScannerDarkly - Ο Γκίγκης
    • dagoncult - Γλυκά για τους νεκρούς
    • Jesus deSaad - candy
    • Διγέλαδος - Γλυκά

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Παιδιά, καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες!

Όσο για μένα, θα κάνω τα παράπονά μου στον ΟΤΕ, γιατί σήμερα το φοιτητικό adsl είχε θεματάκι, που λύθηκε μόλις πριν ένα τέταρτο... Πάντως, από το θέμα και το κλίμα του διαγωνισμού, γεννήθηκε μια ιστορία που μου αρέσει. Μόνο και μόνο γι'αυτό, ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση. Να βάλουμε τις ιστορίες και στη βιβλιοθήκη για τα σχόλια;

Ας βάλει όποιος θέλει τη δικιά του στη βιβλιοθήκη, αν και προσωπικά θα έλεγα να μπουν μόλις διορθωθούν. Στο μεταξύ τα σχόλια μπορούν να μπουν σε αυτό εδώ το τόπικ (χμ, εκτός κι αν κάνουμε τόπικ σχολιασμού)

 

Σε εμάς δεν απείλησες κανένα και ψαχνόματαν. :tease:

Κοτζάμ γύπα διοργανωτή έχετε, εγώ θα απειλούσα;

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Δεν έχω διαβάσει ακόμα, αλλά ένα έχω να πω: Npaps, η Τζίλντα είναι η γυναίκα του Εστεμπάν Γκουτιέρεζ;rofl.gifrofl.gifrofl.gifrofl.gif

Σκέφτηκα να την ονομάσω Μαγκνταλένα η κάτι τέτοιο, αλλά λέω ας μην το ξεφτυλίσουμε;-)

Link to comment
Share on other sites

If it's bad, I'll hate it. If it's good, then I'll be envious and hate it even more. You don't want the opinion of another writer.

Link to comment
Share on other sites

Εξαντλητικός αυτός ο διαγωνισμός κάθε φορά. Μόλις φυγει η υπερένταση μου ρχεται να κοιμηθώ επιτόπου. :sleepy:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διάβασα ήδη 9 ιστορίες και μου μένουν άλλες 5 για αύριο. Μέχρι τότε, καληνύχτα και μην ονειρευτείτε σαρκοβόρες κολοκύθες.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική η ιδέα τελικά... Όπως και κάποιες από τις ιστορίες...Και μένα λίγες μου έμειναν

Edited by Oceanborn
Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Στον αρχικό κατάλογο με τις συμμετοχές, δεν σε πηγαίνει στο διήγημα που επιλέγεις.

Μπρος κομπιουτεράδες μου, επισκευή γρήγορα.:8):

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ήταν που δε σας άρεσε το halloween :lol:

 

(Συγγνώμη, θα έσκαγα).

 

Νιχ, φαντάζομαι θα κάψεις το σπίτι και θα βιάσεις το σκύλο οποιουδήποτε ψηφίσει τον εαυτό του;

Edited by aScannerDarkly
Link to comment
Share on other sites

Ήταν που δε σας άρεσε το halloween :lol:

 

(Συγγνώμη, θα έσκαγα).

 

Νιχ, φαντάζομαι θα κάψεις το σπίτι και θα βιάσεις το σκύλο οποιουδήποτε ψηφίσει τον εαυτό του;

 

Εγώ δεν είχα πει κάτι τέτοιο αν πάει σ εμένα. Άλλοι το έλεγαν και τελικά έδωσαν και το παρόν. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Ήταν κινήσεις αποπροσανατολισμού των αντιπάλων:8):

(Εξακολουθεί και δεν μου βγάζει τα διηγήματα στον κατάλογο μετά το πολ, φτιάξτε το βρε)

Edited by npaps
Link to comment
Share on other sites

Για να γίνει αυτό, πρέπει να βάλει ο Νιχ λινκ, αν δε βαρεθεί, οπότε προς το παρόν τουλάχιστον δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Νιχ, φαντάζομαι θα κάψεις το σπίτι και θα βιάσεις το σκύλο οποιουδήποτε ψηφίσει τον εαυτό του;

 

Επ, θα μας φάτε και τις δουλειές τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Στον αρχικό κατάλογο με τις συμμετοχές, δεν σε πηγαίνει στο διήγημα που επιλέγεις.

Μπρος κομπιουτεράδες μου, επισκευή γρήγορα.:8):

Εμ, το δοκίμασα εξαρχής και με πηγαίνει. Περιμένεις να φορτώσει εντελώς η σελίδα ή όχι; Συνήθως μόλις το κάνει σε στέλνει στην ιστορία καθεαυτή. Αν όχι, μήπως κάνεις το αμάρτημα να χρησιμοποιείς internet explorer;

 

Νιχ, φαντάζομαι θα κάψεις το σπίτι και θα βιάσεις το σκύλο οποιουδήποτε ψηφίσει τον εαυτό του;

Η κτηνοβασία δεν είναι στα άμεσα ενδιαφέροντά μου, οπότε πρέπει να βρω άλλες εναλλακτικές. Ίσως τους κλείσω σε ένα μπουντρούμι να ακούνε ηχογραφήσεις από το σώμα των ποστ ορισμένων διαβόητων κάποτε-μελών (ονόματα δε λέμε)

Link to comment
Share on other sites

Ήταν που δε σας άρεσε το halloween :lol:

 

(Συγγνώμη, θα έσκαγα).

 

 

Χαχαχα, κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα για τον εαυτό μου αλλά

η ιστορία ουδεμία σχέση έχει με το Χαλόγουιν :p

 

Link to comment
Share on other sites

Guest old#2065

Στον αρχικό κατάλογο με τις συμμετοχές, δεν σε πηγαίνει στο διήγημα που επιλέγεις.

Μπρος κομπιουτεράδες μου, επισκευή γρήγορα.:8):

. Αν όχι, μήπως κάνεις το αμάρτημα να χρησιμοποιείς internet explorer;

 

 

Δοκίμασα και με Chrome, και επίσης δεν δουλεύει.Θα τα βρω στη σελίδα που ανέβηκε το καθένα.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα δουλεύουν τα link ούτε από mozilla ούτε απο explorer. Θα τα πάρω με τη σειρά απλά, οκ! :good:

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε παιδιά; Απαντήσατε "φάρσα"; Γιατί εμένα με βγάζει στη σωστή σελίδα αυτού του τόπικ, εκεί όπου θα βρω την ιστορία. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω το δοκίμασα σε δυο - τρεις και δε μου δούλεψε... Αλλά εντάξει, δεν είναι πρόβλημα, τις πήρα απ' την αρχή. Ήδη έχω διαβάσει της Naroualis, της κολοβής θαλασσίτσας και του npaps και προχωράω. Ενδιαφέρουσα αρχή σίγουρα και περιμένω πολύυυ ανατριχίλα μέχρι το τέλος! :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ψηφίζουμε με poll; Θα χαθεί η αγωνία της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και σε μένα δουλεύουν τα λινκ :(

Νιχ, πολύ με άρεσε η ιστορία σου. Πολύ χαριτωμένη ιδέα και καλογραμμένη, θηρίο. Πρέπει να περιμένουμε το Χαλοουίν για να σου διαβάσουμε, ε; tease.gif

 

(μην περιμένετε να ψηφίσω, αλλά θα διαβάσω, κατά τα κλασικά)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ψηφίζουμε με poll; Θα χαθεί η αγωνία της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων.

 

Γιατί έτσι είθισται στα παιχνίδια εκτός των διαγωνισμών.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to FFL Halloween Special (Naroualis vs TheSea IsBurned vs npaps vs Mindtwisted vs TheHunter-Writer vs niceguy0973 vs Mesmer vs TheTregorian vs Stanley vs Cassandra Gotha vs Eugenia Rose vs aScannerDarkly vs dagoncult vs Jesus DeSaad vs Διγέλαδος)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..