Jump to content

32ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Τρόμος, Θέμα: Αίμα


dagoncult
 Share

Recommended Posts

Ειδα το τραγουδι!!! χαΧΑχΑαχααα!! Οι στιχοι δεν υπαρχουν! :roflmao:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοκκινοβαμμένος κόσμος

 

Σύντομα στην βιβλιοθήκη ιστοριών τρόμου!

 

 

slayerworldpaintedbloodo.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η δραπέτης των δύο κολάσεων

 

to your horror, available here.

 

post-2818-0-56085600-1357224864.jpg

Edited by Neschreimax
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όλες τις ιστορίες του διαγωνισμού θα τις βρείτε, ως συνήθως, στο τέλος του αρχικού ποστ.

 

Καλές τρομάρες να έχουμε!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να λάβω μέρος δε μπορώ με βάση τον κανονισμό των 100 λέξεων σε 3 κριτικές αλλά περιμένω πως και πως να διαβάσω τις ιστορίες! Καλή επιτύχια στους διαγωνιζομενους και καλές ανατριχίλες να έχουμε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να λάβω μέρος δε μπορώ με βάση τον κανονισμό των 100 λέξεων σε 3 κριτικές αλλά περιμένω πως και πως να διαβάσω τις ιστορίες! Καλή επιτύχια στους διαγωνιζομενους και καλές ανατριχίλες να έχουμε!

 

Οι τρεις κριτικές πρέπει να έχουν γίνει ΜΕΧΡΙ να ανεβάσεις την ιστορία σου. Αν, λέω αν, μόνο αυτό σε εμποδίζει, μπορείς τις επόμενες ημέρες να βρεις τρεις ενδιαφέρουσες(για εσένα πάντα) ιστορίες και να μην έχεις πια τον περιορισμό των τριών κριτικών.

Edited by John82
Link to comment
Share on other sites

Έχω σχολιάσει ήδη κάποιες ιστορίες -με λιγότερες από 100 όμως- και δεν ήθελα μωρέ να αρχίσω να ψάχνω τι θα σχολιάσω και να σκέφτομαι πόσες λέξεις θα είναι μόνο και μόνο για να πάρω μέρος στον διαγωνισμό. Μου φάνηκε κάπως σαν να εκμεταλλεύομαι αυτόν που την ιστορία του θα διαλέξω να σχολιάσω. Το ξέρω ηλίθια σκέψη!

 

Καλα να είμαστε διαγωνισμοί θα υπάρξουν κι άλλοι. Ή άμα μου έρθει, ανεβάζω κι έτσι διήγημα. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη ένας συγγραφέας που θα ήθελε μια παράταση. Άλλοι;

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή-προσοχή! Έχουμε μια μέρα παράταση, μέχρι αύριο τα μεσάνυχτα.

Link to comment
Share on other sites

Μαντέψτε πότε αξιώθηκα να μπω στο forum και να δω το θέμα...

 

 

Η δουλειά τελικά δεν είναι ντροπή, μαλακία είναι!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Να και η δικιά μου συμμετοχή της τελευταίας στιγμής.

http://community.sff...σμένο-στο-αίμα/

 

Μια ιδέα που γεννήθηκε αργά εχθές το βράδυ και υλοποιήθηκε στις λιγοστές ελεύθερες ώρες που είχα σήμερα.

Edited by John82
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και κάπου εδώ τελείωσε η διορία. Ώρα να αρχίσουν οι σχολιασμοί. Έχετε τρεις εβδομάδες. Παρακαλούνται οι συγγραφείς να μην απαντούν στα σχόλια των αναγνωστών, ως την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Και κάπου εδώ τελείωσε η διορία. Ώρα να αρχίσουν οι σχολιασμοί. Έχετε τρεις εβδομάδες. Παρακαλούνται οι συγγραφείς να μην απαντούν στα σχόλια των αναγνωστών, ως την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.

 

You're not my dad, you can't tell me what do!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..