Jump to content

Write off #81 (elgalla vs SymphonyX13 vs WILLIAM - Η συγγραφέας elgalla ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)


Ιρμάντα
 Share

  

10 members have voted

  1. 1. Η ιστορία που μου άρεσε περισσότερο είναι...

    • Ο κλέφτης και η μάγισσα (SymphonyX13)
    • Η Κρύπτη Της Ναβίρα (WILLIAM)
    • Τα Παλάτια της Μεγάλης Υφάντρας (elgalla)

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ωπ αυτό τώρα το ανακάλυψα. Κρίμα γιατί ήθελα να συμμετασχω σε αυτό. Τουλάχιστον θα διαβάσω ωραίες ιστορίες και ίσως γράψω κι εγώ κάτι εκτός συναγωνισμού, έτσι για το χαβαλε. Συγχαρητήρια πάντως σε όλα τα παιδιά και τη νικήτρια!

Παρέα στο φαντασοδιαγωνισμό του Μορφέα θα μας κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εν συντομία, κάποιος γράφει μια εισαγωγή και κάποιοι άλλοι γράφουν μια ιστορία με αφετηρία αυτή την εισαγωγή που είναι κοινή. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και τελείωσα και τις πέντε ιστορίες να πω ένα μπράβο σε όλους για τις ιστορίες τους γιατί μου άρεσαν όλες με την καλύτερη για μένα να είναι του SymphonyX13. Μπράβο σε όλους και πάλι!!

Edited by Blacksword
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και τελείωσα και τις πέντε ιστορίες να πω ένα μπράβο σε όλους για τις ιστορίες τους γιατί μου άρεσαν όλες με την καλύτερη για μένα να είναι του SymphonyX13. Μπράβο σε όλους και πάλι!!

Σε ευχαριστώ πολύ Κώστα για την προτίμηση σου στον "Κλέφτη.." και χαίρομαι που πέρασες καλά με την ιστορία μου. Πιο πολύ χαίρομαι όμως, που ακολούθησες την προτροπή μου στο τόπικ της "Φλόγας.." να διαβάσεις όλες τις ιστορίες που γέννησε εκείνο το write-off, το επόμενο, που μόλις σχολίασες, αλλά και αυτό που διεξάγεται τώρα! Και πάλι σε ευχαριστώ! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας! Ευχαριστώ που διαβάζετε τις ιστορίες και σας αρέσουν αλλά παρακαλώ ΜΗΝ ψηψίζετε γιατί ο Διαγωνισμός αυτός έχει ΛΗΞΕΙ άσχετα αν ξεχάστηκε ανοιχτό το poll.

Ευχαριστώ για την κατανόησή σας!

Edited by Ιρμάντα
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #81 (elgalla vs SymphonyX13 vs WILLIAM - Η συγγραφέας elgalla ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..