Jump to content

ΣΑ #1 (Απαντήσεις και Σχολιασμοί)


Ιρμάντα
 Share

Recommended Posts

Αργοπορημένος αλλά παρών, να και τα (μάλλον) τελευταία σχόλια:

 

Νιχ: Αρκετά καλή η ιστορία σου με ωραία ατμόσφαιρα και αγωνία (θύμισε φάση dresden files).  :) Γενικά χειρίστηκες καλά τα δεδομένα αλλά θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους για το επάγγελμα και για την θρησκεία (ίσως μια μαντήλα να έκανε την δουλειά). Ήταν λαθάκια όμως που συγχωρούνται εύκολα και δεν με χάλασαν ιδιαίτερα. Μπράβο σου!

 

MadnJim...ξανά: Συγχαρητήρια Σπύρο! :) Πολύ καλή η ιστορία σου (ακόμα καλύτερη από την προηγούμενη!). Καλογραμμένη και αυτή και γενικά μας παρουσίασες μία ενδιαφέρον ιστορία με πολύ ωραίο setting. Η σκηνή που εμφανίστηκε ο άντρας με τα σκαθάρια να καλύπτουν ολόκληρο το σώμα του ήταν πολύ ωραία. Δεν βρήκα κάποιο φάουλ.

 

Τέλος, ευχαριστώ σε όλους όσους διάβασαν και σχολίασαν την ιστορία μου και φυσικά ένα μεγάλο ευχαριστώ στην δασκάλα μας την Ειρήνη που ήταν αυτή που δημιούργησε την άσκηση και μας έδωσε την έμπνευση για τις ιστορίες μας.  :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • elgalla

    12

  • Mesmer

    12

  • Ιρμάντα

    14

  • MadnJim

    8

Mad Jim η δευτερη ιστορια μου αρεσε πολυ και νομιζω αυτο ειναι το στυλ σου..ατμοσφαιρα, το υφος σου, η ολη ιστορια. Γενικα με επεισες.

 

Νιhilo, πολυ καλη ιστορια αλλα θα ηθελα και εγω λιγο παραπανω υπαρχει το μουσουλμανικο στοιχειο στην δημοσιογραφο..κατα τα αλλα η ατμοσφαιρα μου αρεσε , ηταν σκοτεινο. Το εχεις αυτο το στυλ..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω και εδώ ότι αυτό το τόπικ κλειδώνεται. Η ΣΑ 1 έλαβε τέλος. Λοιπά κείμενα και σχολιασμοί θα ανεβαίνουν στην ανάλογη (του είδους τους) βιβλιοθήκη με την ένδειξη Για Την ΣΑ 1 και τον αριθμό του Πακέτου Δεδομένων τους. Θα προστεθεί λινκ και στο αρχικό τόπικ, ώστε να υπάρχουν όλες οι ασκήσεις μαζί.

Σας ευχαριστώ ακόμη μία φορά για τη συμμετοχή σας και ανυπομονώ να σας δω και στην επόμενη ΣΑ.

Be Happy! c0eb04eca6099610e87b7719790c3fbf.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to ΣΑ #1 (Απαντήσεις και Σχολιασμοί)
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..