Jump to content

Πνεύματα - Ευθυμία Δεσποτάκη


Naroualis
 Share

Recommended Posts

Πω, μ'έφτιαξες τώρα. Τέλειο εξώφυλλο, ενδιαφέρουσα ιστορία (αν μη τι άλλο, ΕΣΥ την έγραψες!), πολύ προσιτή τιμή... Μπήκα στο site των εκδόσεων και είδα ότι κυκλοφορεί στις 23 του μήνα! Δεν βλέπω την ώρα. Εύχομαι να εξαντληθεί την πρώτη κιόλας βδομάδα και να κάνει 1000 επανεκδόσεις. Το ότι θα αγαπηθεί από τους περισσότερους αναγνώστες το θεωρώ δεδομένο...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο, Ευθυμία! :clap:

Και να χαρείς πολύ-πολύ το ταξίδι του.

Δεν βλέπω την ώρα να το διαβάσω. :mf_bookread:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς ό,τι είπαν οι προλαλήσαντες.

(Έχω καταπιεί τη γλώσσα μου, το πληκτρολόγιο, όλα. Τέτοια χαρά! )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία Ευθυμία.

 

Θα το τσιμπήσω οπωσδήποτε όταν βγει. Να πω και εγώ για την τιμή οτι ειναι μια χαρά. Εύγε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλοτάξιδο! καλοτάξιδο! φτου φτου φτου, γαλάζιες χάντρες!  :surf:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο και μεταφρασμένο σε έντεκα γλώσσες :wub:

 

(επιτέλους!!! :D )

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Ευθυμία! Καλοτάξιδο να είναι, ανυπομονούμε να το διαβάσουμε :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φανταστικά νέα! Ελπίζω να πάει καλά. Του αξίζει να πάει καλά :)

 

Θα είναι από τα πρώτα πράγματα που θα αγοράσω,  όταν έρθω Ελλάδα.  Θα το ήθελα και τώρα, αλλά τα έξοδα αποστολής είναι πάρα πολλά :/

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Ευθυμία και καλοτάξιδο! Οταν έρθει Θεσσαλονίκη ενημέρωσέ με, πού μπορώ να το βρω. Μου αρέσει το Steampunk και το Cthulhu Mythos οπότε σίγουρα με ενδιαφέρει!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τι έγινε; Κυκλοφορεί; Εγώ θα το πάρω κάπου μέσα στον Ιούνιο (αν και τρώγομαι), αλλά πείτε αν το δείτε. Το γούγλαρα και δεν μου το έβγαλε σε κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και καλοτάξιδο, που σίγουρα θα είναι!

 

Πότε θα δώσεις παρουσίαση; (και πόνο;)

Edited by giorgos lagonas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι από μένα, το βιβλίο είναι υπέροχο. Η πλοκή καταιγιστική ενώ το κείμενο αναπνέει, δεν μένει κανένα θέμα ανοιχτό, το τέλος ικανοποιητικό και μια δόση χιούμορ. Εύχομαι να είναι καλοτάξιδο και πολυδιάβαστο γιατί του αξίζει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα Πρωτοπορία. Το παράγγειλα επειδή δεν το είχε, θα το έχω σε δύο βδομάδες που θα ξανακατέβω κέντρο. Προηγούνται άλλα ένα- δύο που θέλω να διαβάσω, οπότε βλέπω να το ξεκινάω κάποια στιγμή μάλλον μέσα στον Ιούνιο. 

 

Και συγχαρητήρια  :)

Edited by Δημήτρης
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μετά από δύο μέρες απίστευτης κούρασης, μπορώ να πω κι ένα ευχαριστώ στην Τέτη για την πρώτη κριτική των Πνευμάτων!

:flowers:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα στα χέρια μου μόλις χτες και θα είναι το επόμενό μου ανάγνωσμα. :mf_bookread:

 

Σε πρώτη φάση έχω να πω πάντως ότι μου έκανε καλή εντύπωση που είναι πυκνοτυπωμένο.

Να επιτέλους και ένας εκδοτικός οίκος που έχει ως στόχο του να βγάζει κείμενο και όχι να πουλάει χαρτί!

(Βλέπεις κάτι βιβλία-τούβλα και έχουν μέσα μόνο 20,000 λέξεις και αναρωτιέσαι πού πήγαν οι καιροί που έμενες και λίγο στην κάθε σελίδα όταν διάβαζες :-))

Μπράβο στην Άρπη. Θα επανέλθω σύντομα με σχόλια.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..