Jump to content

5ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Γενικός, Θέμα: Χιόνι


trillian
 Share

Recommended Posts

Ναι! Επιτέλους έσπασα το φράγμα! Μπράβο σε όλους μας, και καλύτερες ιστορίες τον άλλο μήνα.

 

Επίσης καλό μήνα!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • month

    8

  • trillian

    22

  • Naurgul

    9

  • Ivan Gig Nth Yuk

    5

Λοιπόν... νομίζω πως τελείωσα. Είμαι για άλλη μια φορά άυπνη και φυσικά λουφαδόρος (γιατί θα έπρεπε να διαβάζω) αλλά τις ευχαριστήθηκα ξανά. Μπράβο σας παιδιά :)

 

Υ.Γ. Atre, ο μήνας έχει δυο, καθυστερείς :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη αλλά αδυνατώ να σχολιάσω τα κείμενα. Έκανα τρεις απόπειρες και όλες κατέληξαν στο "μπράβο, ωραία ιστορία, καλογραμμένη, μου άρεσε" (εκτός από το δόκανο που γέμισα με πράξεις για το χιόνι και κούρασαν και μένα). Δεν έχω κάτι να πω οπότε σωπαίνω (ίσως γράψω κάτι στην δικιά μου, εκεί έχω κάτι να πω).

Link to comment
Share on other sites

Το αφήνω εδώ για να το δούνε όλοι: Χρωστάω επισκέψεις και γνώμες σε αρκετούς από τον διαγωνισμό. Δεσμεύομαι ότι θα περάσω από όλους... Απλώς είμαι λίγο πρεσαρισμένος με επείγοντα σε διάφορες δουλειές αυτές τις μέρες.

 

Ετοιμάστε τις γαργαροκροτίδες (μην ξεχάσετε την ελιά!) και μέχρι να σιτέψουν όσο πρέπει, επιστρέφω...

Link to comment
Share on other sites

Το αφήνω εδώ για να το δούνε όλοι: Χρωστάω επισκέψεις και γνώμες σε αρκετούς από τον διαγωνισμό. Δεσμεύομαι ότι θα περάσω από όλους...

 

Και εγώ θέλω και θα προσπαθήσω να περάσω από όσα διηγήματα τουλάχιστον μου κίνησαν το ενδιαφέρον. Θετικά ή αρνητικά...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά. Επειδή αυτό το μήνα και συγκεκριμένα στις 15 Φεβρουαρίου τελειώνει και ο διαγωνισμός των Συμπαντικών Διαδρομών, και θα ξεκινήσει η ψηφοφορία για την ανάδειξη των καλύτερων έργων μέχρι τις 22 Φεβρουαρίου, δεν θα γίνει Διαγωνισμός Σουφουφίτικης ιστορίας το Φεβρουάριο, ώστε να μην τρέχουν δύο διαγωνισμοί συγχρόνως και να επικεντρωθούμε σε αυτόν των Συμπαντικών Διαδρομών.

 

Ιδού και το λινκ: http://community.sff.gr/index.php?showtopic=5526&st=0

 

Ο επόμενος Διαγωνισμός Σουφουφίτικης ιστορίας θα είναι του Μαρτίου, στον οποίο φυσικά το θέμα θα διαλέξει ο νικητής του Διαγωνισμού Ιανουαρίου, ο Atrelegis!

Edited by Dain
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα έτσι, ναι, γιατί αφενός σκέφτομαι κι εγώ να γράψω κάτι για τις ΣΔ, αφετέρου θέλω να διαβάσω τις συμμετοχές ώστε, αν δεν γράψω τελικά να μπορώ να ψηφίσω, και σίγουρα δε θα προλάβαινα...Ξέρω ότι κι άλλοι γράφουν για κει, οπότε καλύτερα.

 

Οπότε, no problem , πάμε για Μάρτη! :) Άλλωστε υπάρχει διαγωνισμός να γράψουμε ;)

Edited by trillian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..