Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Δεν έχω δοκιμάσει να γράψω τρόμο, οπότε δεν ξέρω τι θα κατάφερνα με μια εισαγωγή που να προδιαθέτει για κάτι τέτοιο. Αλλά η έμπνευση έρχεται πολλές φορές (για να μην πω πάντα) από εκεί που δεν το περιμένεις. Όπως κι η Χριστίνα λοιπόν, έτσι κι εγώ αφήνω την επιλογή όλων των στοιχείων της εισαγωγής στον Μακ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορώ να βάλω εισαγωγή. Εκτός κι αν υπάρχουν κι άλλοι εθελοντές. Θα ήθελα να παίξω, αλλά δεν έχω καθόλου χρόνο για κάτι τέτοιο αυτόν τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να συμμετέχω στο επόμενο, αλλά να έχουμε ένα όριο μιας βδομάδας παρακαλώ :hi:

Link to comment
Share on other sites

Με χαρά δέχομαι την εισαγωγή του Ηφ. και να παίξω με τον Νοσταλγό αν το θέλει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το τρέχον write off είναι στη φάση τής ψηφοφορίας, νομίζω ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να το ξεκινάμε σιγά-σιγά. Έχετε καμία προτίμηση σε υποείδος; Θέλετε να διαλέξω εγώ, θέλετε κάτι εντελώς ανοιχτό; Να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καμία προτίμηση, αν δεν θέλει κάτι συγκεκριμένο ο Ξενοφώντας εγώ είμαι μέσα για έκπληξη του τελείως αγνώστου.

Link to comment
Share on other sites

προτιμήσεις έχω αλλά βασισμένες καθαρά σε αναγνωστικά κριτήρια. Προτιμώ και εγώ το άγνωστο για το write off

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε. Μέχρι αύριο θα έχετε την εισαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Guys and ladies, επειδή αυτό τον καιρό δεν παίζει να βρω χρόνο να γράψω ούτε μία στο εκατομμύριο, προσφέρω εισαγωγή φρέσκια και ζουμερή για το επόμενο write off, όταν το αποφασίσετε εδώ θα είμαι, ειδοποιήστε, :shaun:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμπρός, παιδιά, αναζητείται αντίπαλος. Τώρα που το write off έχει ζεσταθεί, μην το αφήσουμε να κρυώσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Προσωπικά ενδιαφέρομαι για ένα παιχνίδι αν ευκαιρεί κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Προσφερομαι για αντιπαλος αν ενδιαφερετε κανεις :)

Αν προσφέρεσαι ακόμη τότε ενδιαφέρομαι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω για write off..αλλά..με εξιτάρει η ιδέα του FFL. Τι λέτε;

 

Edit:FFL

Edited by Airbourne
Link to comment
Share on other sites

Τα FFL είναι ένα είδος παιχνιδιού/διαγωνισμού που διοργανώνονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα, κυρίως σε περιόδους μεταξύ των μεγάλων διαγωνισμών. Εφόσον έχει τελειώσει και ο Διαγωνισμός Φάντασυ, έχε το νου και σε λίγο καιρό ίσως να κάνει κάποιο την εμφάνισή του :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είμαι διαθέσιμος, για όποιον ενδιαφέρεται για write off, apelpio r u ready?  :)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι διαθέσιμος, για όποιον ενδιαφέρεται για write off, apelpio r u ready?  :)

Έτοιμος είμαι. Τράβα το πιστόλι σου...θέλω να πω την πένα σου.

Link to comment
Share on other sites

Εισαγωγή ποιος θα σας γράψει; Αν ψήνεστε, έχω μία φρέσκια-φρέσκια, έμπνευση αυτής της εβδομάδας και είναι ό,τι πρέπει για τρόμο... Αν σας ενδιαφέρει, πείτε μου! :)

Link to comment
Share on other sites

Εισαγωγή ποιος θα σας γράψει; Αν ψήνεστε, έχω μία φρέσκια-φρέσκια, έμπνευση αυτής της εβδομάδας και είναι ό,τι πρέπει για τρόμο... Αν σας ενδιαφέρει, πείτε μου! :)

 

Τρόμος λοιπόν ; Δεν είναι το είδος μου αλλά είμαι ανοιχτός άμα συμφωνεί και ο airbourne.

Edited by apelpio
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..