Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Αύριο στις 10 το πρωί χτυπάει το καμπανάκι. Τι κάνουν οι μονομάχοι;

 

(Απόλυτη σιγή από Waylander. Είναι αυτό καλό, ή κακό; )

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Αύριο στις 10 το πρωί χτυπάει το καμπανάκι. Τι κάνουν οι μονομάχοι;

 

(Απόλυτη σιγή από Waylander. Είναι αυτό καλό, ή κακό; )

 

Καλο.....Καλο... :thmbup:

Link to comment
Share on other sites

Μισή ώρα ως την προθεσμία υποβολής των διηγημάτων. Σταυρώνω τα δάχτυλα μου (αμερικανιάν) και ελπίζω στη συνέπεια των μονομάχων.

Link to comment
Share on other sites

Μισή ώρα διότι τώρα ξυπνήσαμε.

 

Χαλαρά. Να υποβληθούν τα έργα σήμερα, αλλά να υποβληθούν.

Link to comment
Share on other sites

Τα "παιδιά μου" δεν με κρέμασαν και χαίρομαι πολύ.

 

Αρχίζει λοιπόν η ψηφοφορία (μπορεί κανείς να μου πει στις πόσες μέρες ανακοινώνουμε νικητή; Ψάχνω στα προηγούμενα και μία αναφορά δεν βρίσκω.)

 

Λοιπόν... Διαβάζουμε. Ψηφίζουμε. Σχολιάζουμε.

 

Ζητώ συγνώμη που δεν βάζω λινκ αλλά τα εργαλεία μου δεν λειτουργούν (λόγω αναβάθμισης.)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αύριο δίνω Πιθανότητες, τελευταίο μάθημα για αυτή την εξεταστική, επομένως μετά είμαι σχετικά ελεύθερη για λίγο.

 

Και ερωτώ: Υπάρχει κάποιος που να θέλει να με παίξει? ε? ε?

 

Δίνοντας μία προτεραιότητα στο Ντίνο -που έχουμε κάτι ατελείωτες δουλειές- δεν έχω προτιμήσεις σε τίποτα αυτή τη φορά, ούτε σε συναγωνιστή, ούτε -καν :p- σε πλαίσιο. Γράφω και εφ άμα λάχει :p

Link to comment
Share on other sites

Δίνοντας μία προτεραιότητα στο Ντίνο -που έχουμε κάτι ατελείωτες δουλειές- δεν έχω προτιμήσεις σε τίποτα αυτή τη φορά, ούτε σε συναγωνιστή, ούτε -καν :p- σε πλαίσιο. Γράφω και εφ άμα λάχει :p

 

Μετά χαράς, Nienor. Και επειδή από τρόμο και ε.φ. οι βίδες μου γυρνούν σε άλλες εκκρεμότητες, ένα fantasy θα μου ήταν ωραίο διάλειμμα.

 

Εθελοντή για εισαγωγή χρειαζόμαστε μόνο και δώσε εσύ τον χρόνο για την έναρξη. B)

Link to comment
Share on other sites

Από μένα κανένα απολύτως πρόβλημα και μάλιστα καλωσόρισες :)

Ρίξε μια ματιά στα πιο πρόσφατα τόπικ με προλόγους που μπήκαν να πάρεις μια ιδέα πως παίζεται και περίμενε και τον Ντίνο να απαντήσει.

 

Πάμε για φάντασυ το λοιπόν :) χεχε είδες άμα δε ζητάς τι πετυχαίνεις?

Χαλκιδαίε τρομερέ, εγώ και αύριο να ξεκινήσουμε μια χαρά είμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Να γράψω εγώ εισαγωγή; Προσφέρομαι....

 

Προσφορά δεκτή, Mindtwisted.

 

Μόλις έχεις την εισαγωγή έτοιμη, ανοίγεις νέο τόπικ στους Διαγωνισμούς με τίτλο Write-Off #43 Nienor vs DinoHajiyorgi, και ποστάρεις το γραπτό σου. Μετά το ανακοινώνεις εδώ με λινκ.

 

Πάμε λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Η εισαγωγή είναι έτοιμη, 161 λέξεις και το link είναι το Write off 43

 

Mindtwisted είσαι αστραπή!

 

Οι Nienor και DinoΗajiyorgi λοιπόν έχουν 7 μέρες διορία, μέχρι την άλλη Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου και 21:00 το βράδυ για να καταθέσουν τα διηγήματα τους.

Link to comment
Share on other sites

Οι Nienor και DinoΗajiyorgi λοιπόν έχουν 7 μέρες διορία, μέχρι την άλλη Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου και 21:00 το βράδυ για να καταθέσουν τα διηγήματα τους.

 

Α, sorry, αλλά η Nienor το είδε αυτό χθες; Θα πρέπει να δώσει κι εκείνη παρόν εδώ για να αρχίσει φαντάζομαι να μετράει ο χρόνος. Ε, Κιάρα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ναι, αυτή το είδε! Το έχει διαβάσει από χτες, αυτή. Έχει κάνει και κάποιες σκέψεις ήδη! Αν και μου είπε πως "Μαρία" και "πρωταγωνίστρια" χλωμό το κόβει να την αφήσει, αλλά θα δείξει, λέει αυτή :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nice... .

πότε, πως, με ποιόν να γράφει την εισαγωγή.. (δεν ξερω τα κολπα... ειναι η παρθενική μου μάχη)

Link to comment
Share on other sites

cool by me mate

πρώτο πρόσωπο και ότι νά 'ναι ... Α!!! και Ελληνικά.

Edited by Martin Ocelotl
Link to comment
Share on other sites

cool by me mate

πρώτο πρόσωπο και ότι νά 'ναι ... Α!!! και Ελληνικά.

 

 

A gentleman's agreement!

-Hoozah!

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

Σαίξπηρ της Ξάνθης θεώρησε τον εαυτό σου ηττημένο και βορά των σκυλιών του real halfbreed Scotsman.

Yahiiiee yeah. (υποτίθεται ότι πρέπει να ακουστεί σαν παραδοσιακή πολεμική κραυγή των βαμμένων μπλε ανθρώπων της φυλής μου (με τις κοντές φουστίτσες .... ))

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι mr.halfbreed, κάπως έτσι θα ακουστεί και στο τέλος (όταν και θα φοράς και την κοντή φουστίτσα).

O'Cealleigh mode initiated (νόμιζες ότι μόνο εσύ κουβαλάς gaelic αίμα μέσα σου; ) ;)

 

P.S. U gotta love trashtalk.

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..