Jump to content

18ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: Τρόμου, Θέμα: Η μάσκα/Η μεταμφίεση


Nihilio
 Share

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    26

  • DinoHajiyorgi

    18

  • DinMacXanthi

    13

  • Adicto

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

η ιστορια κλειδωσε διχως να προλαβω δυστυχως τις 2 μικρες διορθωσεις που ακολουθουν! Τις παραθέτω εδώ λοιπόν!

 

 

1) ένιωσε τα νημάτιά της να (λειπει η ακολουθη λέξη) συσπώνται.

2) τέταρτη σειρά απο το τέλος

χτύπαγε το τζάμι με τα ράμφη τους. αντι του σωστού "χτύπαγαν το τζάμι με τα ράμφη τους".

Παρακαλώ, οι ανωτέρω διορθώσεις να αγνοηθούν ως εκπρόθεσμες. :devil2: Και φυσικά να αφαιρεθούν οι ανάλογοι ποντίσκοι από την αξιολόγηση των αναγνωστών.:lol: Adicto, νομίζεις ότι παίζουμε εδώ;:D

Link to comment
Share on other sites

γειά, λέω να πάρω κι εγώ μέρος. για να δούμε τώρα πως θα καταφέρω να το ανεβάσω.

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, ποιοι άλλοι γράφουν και πόσοι παρακαλάνε για παράταση;

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, ποιοι άλλοι γράφουν και πόσοι παρακαλάνε για παράταση;

 

Θα με ενδιέφερε να συμμετάσχω μα δυστυχώς μόλις ανακάλυψα το θρεντάκιον αυτό :(

Θα φροντίσω να ενημερωθώ έγκαιρα πριν τον επόμενο διαγωνισμό μιας που πλέον θα παρακολουθώ την Βιβλιοθήκη τακτικά.

Εντωμεταξύ θα ανεβάσω κάνα-δυο παλιότερά μου διηγήματα ελπίζοντας πώς δεν θα βγάλετε εντελώς τα ματάκια σας :p

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, ποιοι άλλοι γράφουν και πόσοι παρακαλάνε για παράταση;

 

Ε, όταν η έμπνευση χτυπάει τέτοιες περίεργες ώρες, τι άλλο παρά χόρορ μπορεί να γράψει κανείς; Αύριο μεθαύριο (ή πιο σωστά, σήμερα-αύριο) θα είμαι κι εγώ παρών.

Link to comment
Share on other sites

Τρόμου θέμα καταπληκτικό!!!

post-1004-126733625744_thumb.jpg

 

Ψόφια όμως κόβω την κίνηση...

post-1004-126733631784_thumb.jpg

 

Καημένο horror, ζωντανοί νεκροί οι οπαδοί σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπαθώ. Έχω την εικόνα, έχω την ιδέα, έχω τέσσερα αποτυχημένα πειράματα, να δούμε αν θα καταφέρω να το κάνω ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

 

Τρία δέντρα φυτρώνουν στο φόρουμ, ένα σε κάθε Βιβλιοθήκη. Της deadend (Τρόμου), του anomanter (Φάνταζυ), και το δικό μου (Επιστημονική Φαντασία.) Έχουμε οικολογική συνείδηση. :D

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ, οι ανωτέρω διορθώσεις να αγνοηθούν ως εκπρόθεσμες. :devil2: Και φυσικά να αφαιρεθούν οι ανάλογοι ποντίσκοι από την αξιολόγηση των αναγνωστών.:lol: Adicto, νομίζεις ότι παίζουμε εδώ;:D

 

 

 

πάλι καλά που μπόρεσα να το σώσω τελικάlaugh.gif

κ Μμαν σας φανταζομαι σε ενδεχομενη νεα Κατοχή να προβάρετε κουκούλεςdevil2.gif!!!

Edited by Adicto
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτίθεμαι να βοηθήσω τον Nihilio επί της διαδικασίας (αν δεν έχει προλάβει άλλος και δεν δημιουργείται κάποιο πρόβλημα).

Link to comment
Share on other sites

Πάτε να με μπερδέψετε...

 

(Syggnwmi gia ta kataptysta greeklish, eimai se internet cafe)

 

Egw to evala. Apo to King In Yellow einai, de thymamai an yparxei kati paromoio sto masque of the red death.

Link to comment
Share on other sites

κ Μμαν σας φανταζομαι σε ενδεχομενη νεα Κατοχή να προβάρετε κουκούλεςdevil2.gif!!!

Ναι, σε μερικά πράγματα είμαι στ' αλήθεια καλός. Και διατί να περιμένομεν την Κατοχήν άλλωστε;

Να:

:bag:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σε μερικά πράγματα είμαι στ' αλήθεια καλός. Και διατί να περιμένομεν την Κατοχήν άλλωστε;

Να:

:bag:

 

Δεν βρήκα κουκούλεν, και φόρεσα σακούλεν!

thmbup.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρήκα κουκούλεν, και φόρεσα σακούλεν!

thmbup.gif

 

Καλέ τι κουκούλες και σακούλες λέτε;

Μάσκες χρειάζονται, αλλά φαίνεται να υπάρχει μια έλλειψη τελευταία :tease:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..