Jump to content

Ρακόρ (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


Nienor
 Share

Recommended Posts

Μια βδομάδα είχαμε στον τελευταίο, αλλά θέλετε 10 μέρες, κανένα πρόβλημα.

 

Αν είναι κι ο Σκάνερ έτοιμος, στέλνουμε τις παραγράφους για να γίνει η σύνδεση.

 

Edit: Είχαμε 10, αλλά εγώ και η Άννα βιαστήκαμε :p

Edited by Mesmer
Link to comment
Share on other sites

Οκ, έστειλα κι εγώ, το Ρακόρ #5 ξεκινάει μόλις ο Αντώνης κάνει τη σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα, λοιπόν! (Μπας και καταφέρω να μπω -έστω στις εν δυνάμει- μεγάλες πένες της λίστας του Χατζηγιώργη! :Ρ)

Ελπίζω, βέβαια, να μην αρχίσει να τρέχει παράλληλα και το write-off, γιατί τότε την έχω βαμμένη...

Πρασινοκιτρινομπορντοβισσινύ βαμμένη και ούλο το ουράνιου τόξου μαζί! Διακρίνω ότι δεν είμεθα σοβαρή ως προς τον τίτλο της Μεγάλης Ερινύας. Είστε off του write-off δεσποσύνη! :cardR:

 

Αμ έτσι γίνονται οι μεγάλες πένες, λαίδη μου; Με αρπαχτές σερί σε ό,τι διαγωνισμούς μας προκύπτουν; Όχι ότι θα το ξεκίναγα παράλληλα με το Ρακόρ, ρωτήστε όμως τον μάνατζερ σας. Το ατόπημα σας λέγεται "υπερέκθεση"! Γλάστρα, γλάστρα! :p

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε Χατζηγιώργη φωτιές που άναψες με την δήλωση για τις "μεγάλες πένες"...

Τρέχουν και δεν φτάνουν οι επίδοξοι συγγραφείς για να μπουν στην λίστα σου. Απο τον έναν διαγωνισμό στον άλλο!laugh.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπα! Πού το ξετρύπωσες, βρε Ντίνο; :p

 

Ναι, είδες; Τρέχουμε και δε φτάνουμε! :p Πέρα από την πλάκα, πρώτα είχα δηλώσει σημμετοχή για το Ρακόρ και μετά εντελώς από σπόντα δήλωσα στο write-off. Δε βλέπω πού υπάρχει το πρόβλημα να λάβω μέρος και στα δύο... :tease:

 

Και ποιός είπε ότι τα γλυκά δεν μπορούν να είναι τρομακτικά;

 

post-2500-0-20217000-1302718058_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ωραίο αυτό το ρακόρ, λέω να δοκιμάσω κι εγώ να δω πως είναι. Προσφέρεται κανένας για αντίπαλος;

Link to comment
Share on other sites

WOW! Αυτή κι αν είναι έκπληξη. Θα έβαζα εγώ, αλλά έχω βάλει και στο τελευταίο ρακόρ και στο write off, οπότε ας δώσει κανένας άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Με τρώει να πω το "ναι", αλλά δεν θέλω...Αν δεν βρεθεί κανένας άλλος, ίσως το ψήσω, αλλά όποιος θέλει ας το πει.

 

edit: Καλά, πότε προλάβατε; Με το καλό και τις ευλογίες μου!

 

Να βάλω εγώ; Με κάθε ευθύνη δική σας, φυσικά.

Edited by Stanley
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το ξέρω καλά το παιχνίδι, εγώ βάζω μία και άλλος τη δεύτερη. Ο αγροκαλλιεργητής δεν νομίζω να έχει πρόβλημα, οπότε πρέπει να ψάξω τί θα βάλωdevil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Μέσα Νιχ...

 

Εισαγωγές?

 

Εισαγωγές; Me! Me! Me! :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Πολλή ζήτηση, ρε παιδιά, τι έγινε; Μοιράζει λεφτά στους εισαγωγείς;

 

Απορία:από διήγημα μπορούμε να βάλουμε;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μετά το πέρας του τρέχοντος, ψήνεται κανείς; Δεν θα έχει διαγωνισμούς το καλοκαίρι και ρίχνω το γάντι τον άγνωστο Χ. Να δοκιμάσουμε και κάτι διαφορετικό, βρε αδερφέ.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την εξεταστική, αν δε βρεθεί κάποιος άλλος, είμαι μέσα... Μου άρεσε και ευχαρίστως θα ξαναέπαιζα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και το υπόλοιπο Καλοκαίρι με βλέπω για αρκετό καιρό εντός (εκτός των Αττικών εξορμίσεων), αν δεν έχει συμπληρωθεί ομάδα για το επόμενο Ρακόρ, θα ήθελα να συμμετέχω σε κάποια θέση...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ενώ ο niceguy έχει πιάσει αράχνες περιμένοντας κάποιον να έρθει να τον σώσει, έρχομαι να ρωτήσω. Ποιος;

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Νεκταριε, που εισαι στο περιμενε απο τοτε που ειχες άμμο ανάμεσα στα δάκτυλα απο την παραλία!laugh.gif

Ας παίξουμε!

 

Προτείνω για παραγράφους κάποιον απο mindtwisted, Adicto, Dagoncult, Northrain(σε τυχαία σειρα τα ονόματα, και αν ενδιαφέρονται) και με προτίμηση σε παραγράφους απο έργα τρόμου (η γενικώς σκοτεινής ατμόσφαιρας).

 

Για συνδετήρα, όποιον θες εσυ.

 

Υ.Γ Please, χωρίς περιορισμό λέξεων....

Link to comment
Share on other sites

Δύο μήνες στην παραλία, έχω φάει άμμο, έχω πιεί θαλασσινό νερό, έχω παγώσει πλέον από το κρύο, αλλά ζω και βασιλεύω!!! Παρότι από αυριο ετοιμάζομαι για τον NaNoWriMo, δεν πρόκειται να πω όχι στον φίλο μου τον Drake, οπότε μέσα και όπως βγει!!!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Ρακόρ (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..