Jump to content

Ρακόρ (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


Nienor
 Share

Recommended Posts

Εμείς θα τα στείλουμε σε π.μ στον Zaratoth και μετά θα τα ποστάρει αυτός ή θα σας τα στείλει σε π.μ;

Εγώ κατάλαβα οτι θα ποσταριστούν.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς θα τα στείλουμε σε π.μ στον Zaratoth και μετά θα τα ποστάρει αυτός ή θα σας τα στείλει σε π.μ;

Εγώ κατάλαβα οτι θα ποσταριστούν.

 

Και εγώ αυτό κατάλαβα. Σαν write-off.

Link to comment
Share on other sites

Ανακεφαλαιώνω τα βήματα, σε αυτό εδώ το ποστ με edit!

 

Βήμα 1: Ο Drake και ο Nihilio στέλνουν από μία παράγραφο στο Zaratoth με πμ. Η παράγραφος θα πρέπει να είναι μέχρι 300 λέξεις και να αναφέρει από ποιο βιβλίο είναι.

 

Βήμα 2: Ο Zaratoth όταν έχει και τις δύο παραγράφους φτιάχνει ένα τόπικ με τις δύο παραγράφους στο πρώτο ποστ, χωρίς να αναφέρει ποιανού είναι.

 

Βήμα 3: O Adicto και εγώ γράφουμε από μία ιστορία (μέσα σε 10 ημέρες, που να είναι 2000 με 3000 λέξεις) και την ποστάρουμε

 

Βήμα 4: Ο Zaratoth ανακοινώνει από που ήταν οι παράγραφοι και ανοίγει το poll.

 

Βήμα 5: Μας κράζετε και ψηφίζετε για μία εβδομάδα.

 

 

Καλά τα λέω?

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

η δική μου όταν σχολάσω...

δεν έχω την βιβλιοθήκη πρόχειρη στην δουλειά!laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιπροσθέτως, ο νικήτης για τον επόμενο μήνα θα προσφωνείται από τον ηττημένο ως Αφέντης (ή Αφέντρα αν είμαι εγώ :p). Σταμάτη, ψήνεσαι ακόμα??? :p χαχαχαχαχα

 

 

Ευχαριστούμε πολύ Τιποτένιε μας :)

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

Επιπροσθέτως, ο νικήτης για τον επόμενο μήνα θα προσφωνείται από τον ηττημένο ως Αφέντης (ή Αφέντρα αν είμαι εγώ :p). Σταμάτη, ψήνεσαι ακόμα??? :p χαχαχαχαχα

 

 

Ευχαριστούμε πολύ Τιποτένιε μας :)

Κάτσε να διαβάσεις πρώτα.

 

Πάντως, για να μη λέτε, πήρα το ένα από τα δύο διαβασμένα βιβλία τρόμου που έχω εδώ και άνοιξα τυχαία σε μια σελίδα. Από εκεί διάλεξα την πιο μεγάλη παράγραφο που βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Το ποιος έδωσε το κάθε κομμάτι θα είναι γνωστό από την αρχή ή θα γίνει γνωστό με την έναρξη της ψηφοφορίας;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Κάποιοι συγγραφείς γράφουν κάπως περίεργα σε σχέση με τις παραγράφους. Δηλαδή αλλάζουν παράγραφο κάθε 30 λέξεις ενώ το δέσιμο μιας τέτοιας παραγράφου (νοημάτικα) μπορεί να αποτελείται στην ουσία απο 5-6 μικρές παραγράφους.

 

Εχουμε ελευθερία να τις "δέσουμε";

Link to comment
Share on other sites

Το ποιος έδωσε το κάθε κομμάτι θα είναι γνωστό από την αρχή ή θα γίνει γνωστό με την έναρξη της ψηφοφορίας;

Εγώ θα έλεγα ναι για να ξέρουμε σε ποιον θα κάνουμε το βουντού :p

 

Ερώτηση:

Κάποιοι συγγραφείς γράφουν κάπως περίεργα σε σχέση με τις παραγράφους. Δηλαδή αλλάζουν παράγραφο κάθε 30 λέξεις ενώ το δέσιμο μιας τέτοιας παραγράφου (νοημάτικα) μπορεί να αποτελείται στην ουσία απο 5-6 μικρές παραγράφους.

 

Εχουμε ελευθερία να τις "δέσουμε";

Και σε αυτό θα έλεγα ναι, απλά θα έλεγα επίσης μην το κάνεις από τώρα, από τον πιλότο δηλαδή. Άσε να δούμε πως θα πάει με παραγράφους και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαλα στον Zaratoth...

 

Ο οποίος σεντράρει ( εδώ ) απευθείας. Ορμούν η Nienor και ο Adicto προς την μπάλα. Ποιος από τους δυο θα κάνει την τελική προσπάθεια και θα σημειώσει το γκολ; Θα μάθετε μετά από καμιά 15ρια μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Επιπροσθέτως, ο νικήτης για τον επόμενο μήνα θα προσφωνείται από τον ηττημένο ως Αφέντης (ή Αφέντρα αν είμαι εγώ :p). Σταμάτη, ψήνεσαι ακόμα??? :p χαχαχαχαχα

 

 

Ευχαριστούμε πολύ Τιποτένιε μας smile.gif

 

 

χαχαχαχα!!!

 

Εννοείται πως συμφωνώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Aπορία: οι συγγραφείς θα μπορούν να διαλέγουν οι ίδιοι ποιά παράγραφο θα βάλουν για αρχή και ποιά για τέλος, ή θα είναι υποχρεωμένοι να ακολουθήσουν την επιλογή του (εκάστοτε) Ζάρατοθ;

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλά, ο Ζάρατοθ τα έβαλε με την σειρά που του τα στείλαμε.

Ετσι κι αλλιώς δεν έχει σημασία μιας και οι συγγραφείς παίρνουν μόνο δεδομένα απο αυτές τις παραγράφους και δεν τις χρησιμοποιούν αυτούσιες.

Link to comment
Share on other sites

Α, νταξ'...

Γιατί εγώ είχα καταλάβει αυτούσιες... μια στην αρχή και την άλλη στο τέλος...dazzled.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Α, νταξ'...

Γιατί εγώ είχα καταλάβει αυτούσιες... μια στην αρχή και την άλλη στο τέλος...dazzled.gif

 

 

 

Στην αρχή και εγώ αυτό είχα καταλάβει αλλά το εξήγησε έπειτα η Κιάρα και έγινε κατανοητό πως παίρνεις απλά στοιχεία. Και παρεπιπτόντως, είναι Ζαρατόθ, όχι Ζάρατοθ. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον παιχνιδάκι... Να κάνω μια παρατήρηση για ένα πρόβλημα που μπορεί να προκύψει. Τι γίνεται αν οι δύο παράγραφοι που επιλεγούν είναι γραμμένες σε διαφορετικό πρόσωπο; Πχ η μία τρίτο και η άλλη πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Μα είπαμε, Άγγελε, ότι θα χρησιμοποιήσουν τα στοιχεία μόνο, όχι αυτούσιες τις παραγράφους. Οπότε το πρόσωπο το κάνουν ό,τι θέλουν ο καθένας. Προσωπικά μου φαίνεται μπερδεμένο, αλλά αν το καταφέρετε... Ανυπομονώ να δω τα αποτελέσματα, για να καταλάβω ακριβώς πώς το εννοείτε αυτό το ρακόρ και για να δω ποιος θα λέει τον άλλον "Αφέντη" (το σημειώνω για να μην το ξεχάσουμε, έτσι;:tongue:).

Link to comment
Share on other sites

Μα είπαμε, Άγγελε, ότι θα χρησιμοποιήσουν τα στοιχεία μόνο, όχι αυτούσιες τις παραγράφους.

 

Μάλλον κάπου θα μου ξέφυγε :Ρ Άντε να δούμε τι θα γίνει με το πρώτο Ρακόρ, μπας και καταλάβουμε πώς παίζεται :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επιπροσθέτως, ο νικήτης για τον επόμενο μήνα θα προσφωνείται από τον ηττημένο ως Αφέντης (ή Αφέντρα αν είμαι εγώ :p). Σταμάτη, ψήνεσαι ακόμα??? :p χαχαχαχαχα

 

 

 

devil2.gif devil2.gif devil2.gif whip.gif whip.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιπροσθέτως, ο νικήτης για τον επόμενο μήνα θα προσφωνείται από τον ηττημένο ως Αφέντης (ή Αφέντρα αν είμαι εγώ :p). Σταμάτη, ψήνεσαι ακόμα??? :p χαχαχαχαχα

 

 

 

devil2.gif devil2.gif devil2.gif whip.gif whip.gif

 

Στις διαταγές σου, Αφέντη μου. Με ζητήσατε? :D

 

 

edit: με κεφαλαίο Αφέντη μου, το άθλιο πληκτρολόγιο Σου έφαγε το κεφαλαίο :p

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Ρακόρ (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..