Jump to content

Συγγραφικοί Αγώνες Δρόμου


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

Εγώ τώρα θα πάω σπίτι, κατά τις εννιά θα είμαι μάλλον για ξεκίνημα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς μέσα για το απόγευμα; 5 με 7 ή 6 με 8;

Και λίγο πριν λίγο μετά θα τα βρούμε.

Link to comment
Share on other sites

Νωρίς μου ήρθε η όρεξη, αλλά ψήνεται κανείς για τις 9 η ώρα μέχρι τις 10;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λέω αρκετά νωρίς αλλά θα τρέξω δέκα με έντεκα, ενδιαφέρεται κάποιος να τρέξουμε μαζί;

Link to comment
Share on other sites

Ίσως τρέξω εγώ μαζί σου! Τώρα, αν αρχίσω να γράφω την ιστορία για το διαγωνισμό τρόμου ή αν θα συνεχίσω με τις τεχνικές εκθέσεις για τη σχολή, θα δούμε! Γράψιμο είναι και τα δύο πάντως!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καιρό έχουμε να τρέξουμε συγγραφικά, είναι κανένας σε διάθεση και ευχέρεια χρόνου για το βράδυ; Εννιά με έντεκα ας πούμε;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε πειράζει που θα είναι διορθώσεις και όχι φρέσκο και νέο κείμενο, εκείνη την ώρα με βολεύει.

Απλώς δε θα έχει πολύ νόημα να μετρήσουμε λέξεις μετά.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα για τις 9. Εκτός κι αν κανονίσω για έξω απόψε, που το κόβω όμως χλωμό γιατί έχει περάσει η ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αποτέλεσμα του δίωρου: -6 λέξεις. :o

Αλλά αυτός ήταν και ο σκοπός. Να αναδιαρθρώσω ένα κείμενο που χρειαζόταν κάμποσες διορθώσεις. Σχεδόν τις τελείωσα, οπότε μάλλον καλά πήγε. :)

Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει αφού κάνεις διορθώσεις λογικό, εγώ έγραψα 952, μάλλον φτωχή συγκομιδή, αλλά απόψε ελπίζω για πιο καλή συγκομιδή.

Πράγμα που σημαίνει ότι κάνω από τώρα μια νέα πρόσκληση για απόψε για να τρέξουμε......... γραφοντας.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα σήμερα;

 

(Χθες έσκασε το μήνυμα για την πρώτη έξοδο 10 λεπτά αφού έκανα το ποστ - και ναι, υπήρξε και δεύτερη μετά την πρώτη)

Link to comment
Share on other sites

Same time same place που λέγανε κάποτε στις τηλεοπτικές εκπομπές.

Πάλι εννιά με έντεκα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έτρεξες χθες ή προέκυψε έξοδος;

Σήμερα θα το πάω λίγο πιο αργά, δέκα με δώδεκα, είναι κανείς για ένα τρεξιματάκι;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καιρό έχουμε να τρέξουμε λίγο με τις λέξεις, ποιος είναι για ένα μικρό μεσημεριανό τρεξιματάκι; Τρεις με πέντε ας πούμε;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει, τον παίζω ένα της τελευταίας στιγμής. Από σήμερα 23:00 μέχρι τη 01:00 αύριο. Έτσι κι αλλιώς το 'χω στο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει, τον παίζω ένα της τελευταίας στιγμής. Από σήμερα 23:00 μέχρι τη 01:00 αύριο. Έτσι κι αλλιώς το 'χω στο πρόγραμμα.

δε ξερω τι ώρα θα σχολασω παντως οταν σχολασω θα γραψω σιγουρα! γραφω ξαθε βραδυ μετα την δουλεια αλλα στο δωματιο μου δεν εχω ιντερνετ... χαζομαρα ε; παντως θα ειμαι σιγουρα για γραψινο απο τις 1 και μετα ...πνευματικα ειμαι μαζι με οποιον θελει

Link to comment
Share on other sites

Καλά το ίντερνετ μη σε απασχολεί. Ούτως ή άλλως κατά τη διάρκεια του........ τρεξίματος απέχουμε από άλλες δραστηριότητες και μπαίνουμε μετά να ανακοινώσουμε τα αποτελέσματά μας.

Είναι κανείς για ένα τρεξιματάκι νωρίς; Δώδεκα με μιάμιση; Τώρα το πρωί εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά το ίντερνετ μη σε απασχολεί. Ούτως ή άλλως κατά τη διάρκεια του........ τρεξίματος απέχουμε από άλλες δραστηριότητες και μπαίνουμε μετά να ανακοινώσουμε τα αποτελέσματά μας.

Είναι κανείς για ένα τρεξιματάκι νωρίς; Δώδεκα με μιάμιση; Τώρα το πρωί εννοώ.

Α οκ τοτε εγω καλα πηγαινα μεχρι που κλεινανε τα ματια μου αφου τελικα σχολασα στις 2 και κατι.1834 μονο αλλα καλες!! και σημερα τετοια ωρα θα τρεξω.΅Εσυ πως πηγες? Αποψε παλι θα τρεξω αν θες....

Link to comment
Share on other sites

Α το κάνω και' γω αυτό. Γράψιμο μέχρι τελικής πτώσης, σταματώ όταν αρχίζω να πατάω λάθος πλήκτρα.

Απόψε είναι κανένας για τρέξιμο; Εννιάμιση με έντεκα ας πούμε;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..