Jump to content

Συγγραφικοί Αγώνες Δρόμου


DinMacXanthi
 Share

Recommended Posts

2110 και μόλις έχω αφήσει το κείμενο με τους ήρωες στη μέση μίας από μια σειρά από καθαρτικές για αυτούς σκηνές υπό τους ήχους των Megadeth.

 

Εντιτ: Γιατί το σκότωσα την πρώτη φορά

Edited by Nihilio
Link to comment
Share on other sites

607.

Συνέχισα από χθες κάτι που ίσως πάει για το διαγωνισμό ίσως κι όχι. Αυτό πάντως που πρέπει να παραδεχτώ, είναι πως σε κάποια σημεία η προσπάθειά μου για γράψιμο σε Ε.Φ. κλίμα πάτησε κουμπιά που οι νταρκίλες δεν καταφέρνουν πάντα να πατήσουν (ή πατούν με διαφορετικό τρόπο). Ευχάριστο.

2110 και μόλις έχω αφήσει το κείμενο υπό τους ήχους των Megadeth στη μέση μίας από μια σειρά από καθαρτικές για αυτούς σκηνές.

 

Σκηνές καθαρτικές για τους Μέγκαντεθ; Ποιός είσαι; Ο Μαστέιν; :) :) :) :) :)

 

Chears για την παρέα.thmbup.gif

Link to comment
Share on other sites

607.

Συνέχισα από χθες κάτι που ίσως πάει για το διαγωνισμό ίσως κι όχι. Αυτό πάντως που πρέπει να παραδεχτώ, είναι πως σε κάποια σημεία η προσπάθειά μου για γράψιμο σε Ε.Φ. κλίμα πάτησε κουμπιά που οι νταρκίλες δεν καταφέρνουν πάντα να πατήσουν (ή πατούν με διαφορετικό τρόπο). Ευχάριστο.

2110 και μόλις έχω αφήσει το κείμενο υπό τους ήχους των Megadeth στη μέση μίας από μια σειρά από καθαρτικές για αυτούς σκηνές.

 

Σκηνές καθαρτικές για τους Μέγκαντεθ; Ποιός είσαι; Ο Μαστέιν; :) :) :) :) :)

 

Chears για την παρέα.thmbup.gif

O Lars Ulrich:

http://www.youtube.com/watch?v=53VRr-w7mac

Link to comment
Share on other sites

Γράφει κανένας σήμερα;

Λέω να ξεκινήσω από τις 4.00 μ.μ. (με άγριες διαθέσεις) και όπου πάει...

Link to comment
Share on other sites

Μφφππφφφ.... 506. Άρχισα με εμπλοκή, συνέχισα σέρνοντας, και στο τέλος κόλλησα σε ένα σημείο που δεν ξέρω τι ακριβώς θέλω να πω. Αλλά τουλάχιστον κατάφερα να περάσω από τη μια σκηνή στην επόμενη, οπότε κάτι είναι κι αυτό. Μερσί για την παρέα, αν βρω τα κουράγια ίσως κάνω μια βόλτα πιο αργά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παρομοίως.

Μόνο 320, αλλά ήταν μια πολύ δύσκολη σκηνή και την έγραψα δυο φορές, ενώ σε κάποιο σημείο πήρα απόφαση αλλαγής οπτικής γωνίας, κι αυτό έκανε τα πράγματα ακόμα δυσκολότερα.

Θα συνεχίσω και μάλλον εκτός δικτύου για να μην πολυχαζεύω.

Αν μας προκύψει, τα ξαναλέμε.

Link to comment
Share on other sites

10.01 pm με 00.01 am έχουμε 2ωρο challenge / ραντεβού με τον Μιχάlio για δίωρο γράψιμο.

 

Όσοι πιστοί προσέλθετε, για να βοηθήσουμε τον Μιχάλη στην προτελευταία νύχτα του νανόριμου. 2ωρος μαραθώνιος αγάπης laugh.gif

Έχετε ιδέα για τον διαγωνισμό και δε ξεκινήσατε; να η ευκαιρία!

Τα ξύνετε τόσες μέρες χωρίς να έχετε γράψει τίποτα (τα μολύβια εννοώ προφανώς, ποιος γράφει με υπολογιστή άλλωστε devil2.gif) και προσπαθείτε να βγείτε από το τέλμα; Εδώ είμαστε!

 

Είστε κουρασμένοι και..."ποιος γράφει τώρα..."; Να σημειώσω πως είχα μάθημα οδήγησης το πρωί, έκανα 4 ώρες μάθημα στο φροντιστήριο, σε 1 λεπτό τελειώνει το διάλλειμα, και έχω άλλες 2. Δεν υπήρχε περίπτωση να γυρίσω σπίτι και να γράψω ΧΩΡΙΣ το παρόν challenge.

 

Οπότε, άντε χωθείτε!

Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθήσω, αλλά δεν ορκίζομαι ότι θα τα καταφέρω Είμαι ολίγον από ρετάλι αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Ένα διάλλειμα στο εναμισάωρο (να τσεκάρω το σκόρ στο μπάρτσα-ρεάλ) και είμαι στις 1569 λέξεις. Απ'ότι βλέπω έχασα πολύ σκληρό πορνό (4-0 γράφει το κοντέρ) αλλά έγραψα κάτι παρόμοιο "τσοντέ" tease.gif οπότε 'ντάξει, πάνω κάτω ίδια. Επιστρέφω τα μεσάνυχτα για τελικό νούμερο

Link to comment
Share on other sites

Την πάτησα. Έφτασα τις 1528 στο δίωρο, αλλά τώρα... Δεν έχω άλλη πλοκή για γράψω και τις υπόλοιπες 930 λέξις για να κερδίσω το NaNoWriMo! Τι κάνουμε τώρα; Έντιτ;dazzled.gifdazzled.gif

Link to comment
Share on other sites

Χάλια το δίωρο, μόλις 2920 λέξεις. Ούτε καν 3000...

 

Τέσπα, τώρα σταματάω για 10 λεπτά να πάρω λίγο αέρα και μετά πάω για μία από τις σκηνές που ήθελα να γράψω από πέρσυ στα μισά του νανόριμο. Πιστεύω ότι θα βγάλω κι από εκεί άλλο ένα 2-χίλιαρο απόψε. Τα υπόλοιπα στο θέμα του nanowrimo.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος για απόψε: ολοκλήρωσα εγώ τις 2007 λέξεις μου, ολοκλήρωσαν και οι χαρακτήρες -χώρια αλλά τι να κάνεις tease.gif- και για απόψε κάνω ταμείο, έχοντας να επιδείξω την πιο ερωτική σκηνή που έχω γράψει ποτέ, ΚΑΙ έχοντας quotάρει και Mman κατά τη διάρκεια της "πράξης". Ο μέντορας πρέπει να είναι περήφανος για τον μαθητή του laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

- και για απόψε κάνω ταμείο, έχοντας να επιδείξω την πιο ερωτική σκηνή που έχω γράψει ποτέ, ΚΑΙ έχοντας quotάρει και Mman κατά τη διάρκεια της "πράξης". Ο μέντορας πρέπει να είναι περήφανος για τον μαθητή του laugh.gif

Καλά, έχει πέσει σύννεφο λογοτεχνικότητας στο φόρουμ αυτές τις μέρες. Κι εγώ το έχω γαμήσει στις ερωτικές σκηνές το Νανόριμο. Όχι ότι δεν ήταν εντός προγράμματος, απλά είναι επίσης explicit όσο με παίρνει.

Link to comment
Share on other sites

Προς τον άπο πάνω Ναυλωμένο -και όσοι άλλοι έχουν ορέξεις :) - για 8 με 10 είναι κανείς μέσα; Σε 40 λεπτά. Anyone;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..