Jump to content

22ος Διαγωνισμός Σύντομης Ιστορίας, Κατηγορία: ΕΦ, Θέμα: Σεξ


mman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    42

  • DinoHajiyorgi

    53

  • mman

    90

  • Eugenia Rose

    69

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μεθαύριο έρχεται το τόπικ.

 

post-1004-0-39513100-1293106549_thumb.jpg

 

Μην ανησυχείτε. Είναι ακριβώς αυτό που νομίζετε.

 

post-1004-0-00569100-1293106614_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

OK, έφυγαν οι παραγγελιές και για τους τρεις νικητές. Θα συνεχίσω την ψυχολογική πίεση σε olonor και Pig στο άμεσο μέλλον.

 

Θα με σκοτώσει η Κατερίνα...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Management

Ως "κακός" της υπόθεση να κάνω μια παρέθνεση και να θυμίσω οτι το topic είναι publicly available, το βλέπει όλος ο κόσμος, κυριολεκτικά, και πρέπει να προσέχουμε λίγο περισσότερο τα γραφόμενά μας (αναφέρομαι σε όλο το topic γενικότερα).

Link to comment
Share on other sites

Επειδή παρακολουθούσα τον διαγωνισμό και είχα σκοπό να ψηφίσω, αν δεν χαλούσε το PC mad.gif, να πω κι εγώ συγχαρητήρια στην Tiessa και στους διοργανωτές, έστω και καθυστερημένα!

 

Το αστείο είναι ότι πριν χαλάσει ο υπολογιστής μου είχα διαβάσει όλες τις ιστορίες εκτός από αυτήν της Tiessa...laugh.gif Οπότε επιβάλλεται να το κάνω!!!

Πάντως η δεύτερη και η τρίτη ιστορία ήταν οι αγαπημένες μου και γενικά σε μεγάλο βαθμό η κατάταξη συμφωνεί με τη δική μου οπότε και να ψήφιζα μάλλον δε θα άλλαζε κάτι...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και μια που και οι εκκρεμότητες του ε.φ. διαγωνισμού έφτασαν στο τέλος τους, από χτες το βράδυ είμαι η περήφανη κάτοχος αυτού του ρολογιού, που συμφωνώ πριν με κράξετε ότι δεν άπτεται του θέματος του διαγωνισμού, αλλά το ήθελα πάρα πάρα πολύ.

 

post-1534-0-06455400-1297110362_thumb.jpg

 

Ευχαριστώ, mman. :)

 

 

Άντε να δούμε τι θα πρέπει να σκεφτώ εγώ όταν έρθει η σειρά μου...

 

Edited by Tiessa
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ, παρακαλώ, ευχαρίστήσής μου.

 

Το ρολογάκι του τρίτου Big Fat Pig από την ανάγνωση του "Σημείου Εξ Εισόδου" στην ΑΛΕΦ χθες:

 

post-1396-0-06974800-1297113297_thumb.jpg

 

Ευτυχώς που δεν παρέστη ο δεύτερος olonor, γιατί τότε θα αναρωτιόσαστε γιατί δεν ανεβάζω κι εκείνο το ρολόι, ενώ τώρα έχω δικαιολογία.:D

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που δεν παρέστη ο δεύτερος olonor, γιατί τότε θα αναρωτιόσαστε γιατί δεν ανεβάζω κι εκείνο το ρολόι, ενώ τώρα έχω δικαιολογία.:D

 

Τρώμε κουτόχορτο νομίζεις. Φυσικά και δεν αναρωτιόμαστε. Και εντάξει εγώ, στο κάτω κάτω, τρίτος ήμουνα και δεν το είχες ανακοινώσει κιόλας. (Αυτό στο αναγνωρίζω.)

Η Tiessa;

 

 

Υ.Γ. Σοβαρά τώρα, αν και αυτό που έκανες με το ρολόι του Solonor δεν ήταν σωστό ( devil2.gif ) , ευχαριστώ πολύ κι εγώ! Νομίζω ότι το θέμα του ρολογιού ήταν ακριβώς αυτό που έπρεπε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πφ...Εφάδες...Βρήκαν πάλι τον τρόπο να τραβήξουν πάνω τους την προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

Πφ...Εφάδες...Βρήκαν πάλι τον τρόπο να τραβήξουν πάνω τους την προσοχή.

 

Η προσοχή έλκεται μόνη της πάνω μας. :tease:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ουφ! Η πρώην Εμού Μεγαλειότης ο Διοργανωτής, επιτέλους ολοκληρώνει τις υποχρεώσεις του!

 

[Ειδικά όσοι έχετε γνωρίσει τον Solonor και δεν ήσασταν χθες στην παρουσίαση του βιβλίου του Electroscribe, ανοίξτε απαλά-απαλά το spoiler tag.

 

 

post-1396-0-27306700-1298030158_thumb.jpg

olonor: Εμπιστευθείτε μου άφοβα τις κόρες σας!

Υποψήφιοι πεθεροί: Είσαι τρελός;

olonor: Μα γιατί; Είμαι άνθρωπος των τεχνών και των γραμματων. Το έπαθλο που βλέπετε το κέρδισα για τη "Συναινετική π.........α"!

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο έπαθλο δεν φαίνεται καλά. Χάθηκε ο κόσμος να αποφύγει τη λογοκρισία; :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..