Jump to content

Κάλεσμα Σε Ερινύες


DinoHajiyorgi
 Share

Ποια είναι η ερινύα της καρδιάς σας;  

31 members have voted

  1. 1. (ψηφίζετε ΑΥΣΤΗΡΑ τρεις συμμετοχές)


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

post-1004-0-03018700-1320068027_thumb.jpg

 

Πάντως τι manga και βλακείες μου τσαπουνάτε; Φωτογραφία είναι. Από τις σπάνιες φορές που η Ευγενία δεν φοράει μακιγιάζ. Ο Σπύρος δεν την πήρε;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sonya

    33

  • DinoHajiyorgi

    66

  • Cassandra Gotha

    27

  • Eugenia Rose

    46

Κάποια μέρα θα το αλλάξω. Απλά ψάχνω το κατάλληλο άβαταρ. Θενκσ γιου Ντινο μας :lol::good:

 

Ε, τότε αλλάζει το πράγμα. Δες τα πμ σου :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, τις διάβασα κι εγώ όλες τις ιστορίες! Συγχαρητήρια σε όλες τις κοπέλες!

 

Η ψήφος μου πάει (με τη σειρά που τις διάβασα):

στην Eugenia Rose και στον υπέροχο κόσμο του Μαύρου Ρόδου που δημιούργησε και ο οποίος έχει πολύ ζουμί ακόμα...

στην Cassandra Gotha και στη Σερέτ της Στέπας για τις τόσο απρόσμενες εξελίξεις που με καθήλωσαν...

στη lizbeth_covenant και στις Κυράδες της Ερήμου, για την παραμυθένια γραφή και τους ευφάνταστους μύθους που κλώθωνταν γύρω τους...

 

Κορίτσια, είχα ξεχάσει ότι τα σπαραξικάρδια endings ήταν must κι έτσι με πιάσατε όλες εξ'απήνης! Μπράβο σας!

Edited by Lady Nina
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολη η δικιά μου ψήφος. Μία Ερινύα θα την ψηφίσω χωρίς δεύτερη σκέψη. Τη δεύτερη την είχα στα υπόψη καιρό, αλλά βλέποντας τις ιστορίες που διάβασα μετά από τη δική της θα την τιμήσω. Μία άλλη την έχω βγάλει ήδη εκτός τριάδας. Αλλά για την τρίτη ψήφο είμαι ανάμεσα στις δύο άλλες. Θέλει σκέψη το πράγμα...

Ερινύες καλούν Nihilio. Ψήφισες Μιχάλη; Έμειναν 2 ώρες.

 

Woo-hoo! 31 ψήφοι!

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΙΝΥΕΣ 2011

 

post-1004-0-58702400-1320098436_thumb.jpg

 

Sonya - Eugenia Rose - Cassandra Gotha

 

post-1004-0-78657700-1320098521_thumb.jpgpost-1004-0-54510700-1320098550_thumb.jpgpost-1004-0-60224500-1320098535_thumb.jpg

 

Ψήφισαν 31

 

Η Sonya διατηρεί το στέμμα της με 20 ψήφους!

 

Cassandra Gotha είναι μια νέα Ερινύα με 20 ψήφους!

 

Και η Eugenia Rose η τρίτη μας Ερινύα με 22 ψήφους!

 

Άξιες!!!

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Wow! 22 ψήφοι! So glaaaad! Θέλω να ευχαριστήσω τους πάντες, μα τους πάντες όμως! Κυρίως βέβαια τον διοργανωτή που είχε την υπομονή να μας αντέξει και να τρέξει αυτόν τον διαγωνισμό!

 

Είμαι Ερινύαααααααααααα!!! :winner_first_h4h:

Link to comment
Share on other sites

(Ψιτ, Ντιν, κι εγώ 20 ψήφους έχω, μαζί με την Άννα)

Το διόρθωσα (Το μπέρδεψα με τα ποσοστά, δεν βλέπω και καλά ο γέρος.)

 

Και no more Ερινύες for me! :beer:

 

:fishing1:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα κοίτα να δείς συμπτωση και εγώ αυτό άκουγα όταν το έγραφα! Και τώρα αυτό θα ακούω! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ladies (και οι πέντε) ας πιαστούμε χεράκι χεράκι να υποκλιθούμε στο κοινό που μας άντεξε τόσο καιρό, μας διάβασε και μας ψήφισε. (Οι δύο έταιρες Ερινύες, προσοχή στην υπόκλιση, το στέμμα γλιστράει :Ρ)

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια στην τριάδα, με 2 παραπάνω παλαμάκια στην Ευγενία :)

Επίσης, συγχαρητήρια, καρδούλες και αγάπες στον Ντίνο μας για την υπομονή, τη διοργάνωση και το πείσμα του :)

 

Κι ένα μεγάαααααλο ευχαριστώ σε όλους όσους μας άντεξαν διάβασαν, σχολίασαν και ψήφισαν (ή έκαναν το ένα από όλα αυτά) όλο αυτόν το μήνα (που διήρκησε δυο -τρεις στην πραγματικότητα :p)

 

Και ήρθε η ώρα να σας αποκαλύψω την εξής μεγάλη αλήθεια:

1)Nienor: Η αγαπημένη μου με το χέρι στην καρδιά!
Εμένα η αγαπημένη μου Ερινύα είναι η ΚΙΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Τους έδωσα κάτι λίγο παραπάνω, αλλά τίτλο ερινύας επί πληρωμή δεν παίρνεις, έγινε ξεκάθαρο :p :p :p

 

Πέρα από την πλάκα, ελπίζω να τριτώσει αυτό το κακό γιατί περνάω πάρα πολύ καλά μαζί του (τελικά... γιατί αυτή τη φορά είχα κουραστεί πολύ να το γράψω) αν και υποθέτω πως για να γίνει αυτό θα πρέπει να βρούμε ένα κατάλληλο σπα, να ξεκουράσουμε το Ντίνο μας ώστε να θελήσει να μας ανεχτεί ξανά κάποια στιγμή. :)

Link to comment
Share on other sites

Και ήρθε η ώρα να σας αποκαλύψω την εξής μεγάλη αλήθεια:

1)Nienor: Η αγαπημένη μου με το χέρι στην καρδιά!
Εμένα η αγαπημένη μου Ερινύα είναι η ΚΙΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Τους έδωσα κάτι λίγο παραπάνω, αλλά τίτλο ερινύας επί πληρωμή δεν παίρνεις, έγινε ξεκάθαρο :p :p :p

 

Πέρα από την πλάκα, ελπίζω να τριτώσει αυτό το κακό γιατί περνάω πάρα πολύ καλά μαζί του (τελικά... γιατί αυτή τη φορά είχα κουραστεί πολύ να το γράψω) αν και υποθέτω πως για να γίνει αυτό θα πρέπει να βρούμε ένα κατάλληλο σπα, να ξεκουράσουμε το Ντίνο μας ώστε να θελήσει να μας ανεχτεί ξανά κάποια στιγμή. :)

Αν σε βοηθάει, εγώ άνετα θα ψήφιζα μόνο εσένα, αλλά έπρεπε να δώσω το καλό παράδειγμα βλέπεις...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην τριάδα λοιπόν! Συγχαρητήρια σε όλες τις υποψήφιες φυσικά η κάθε μια ιστορία είχε κάτι δικό της να δώσει και ήταν όλες μία προς μια πολύ καλές. Φυσικά όλα αυτά δεν θα είχαν προκύψει αν δεν υπήρχε η φοβερή εισαγωγή...Πέρασα καλά με αυτό τον διαγωνισμό!

Edited by anysias
Link to comment
Share on other sites

Αν σε βοηθάει, εγώ άνετα θα ψήφιζα μόνο εσένα, αλλά έπρεπε να δώσω το καλό παράδειγμα βλέπεις...

Χαχαχα! Μιχάλη μου, βρίσκεσαι σε οικονομική δυσχέρια κατόπιν εορτής :p Έχει πάει μία και, πως θα τα δικαιολογήσω εγώ στο εξοδολόγιο :p

Link to comment
Share on other sites

Φιλιά στις συμπαίκτριες, στον διοργανωτή, στους αναγνώστες που μας τίμησαν με την προσοχή τους!

 

Ο διαγωνισμός Κλάψε Ντίνο Κλάψε ήταν πολύ ωραίος τελικά. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλες τις Ερινύες (εστεμμένες και υποψήφιες), που μας έδωσαν τόσο ωραία αναγνώσματα.

 

Μπράβο, Ντίνο, να πω και του χρόνου; :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια στις υπέροχες Ερινύες!! Μπράβο κορίτσια, μπράβο Ευγενία με την όμορφη ιστορία!!! :good::clap::guitar:

 

Πέρασα πολύ ωραία μαζί σας τους τελευταίους δύο μήνες που μπήκα στο παιχνίδι αυτό, μου άρεσε πάρα πολύ και πιστεύω πρέπει να γίνει και του χρόνου!! Αν αντέχει αυτό το φόρουμ κι άλλο μαραθώνιο όπως φέτος!! :p

 

Χαίρομαι πάρα πολύ που (σε γενικές γραμμές πάντα) σας άρεσε η ιστορία μου!! :blush:

 

Ευχαριστούμε, φυσικά, όσους μας διάβασαν, όσους μας σχολίασαν και όσους μας ψήφισαν (περισσότερα φιλιά σ'αυτούς που ψήφισαν κι εμένα! :roflmao:)

 

ΥΓ. Κιάρα, ο Ντίνος μας έχει τάξει γλυκό στη Χαλκίδα! Ευχαριστούμε πολύ, Ντίνο ( για το γλυκό) για την ωραία εισαγωγή, που γέννησε όμορφες ιστορίες... και για όλα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι από μένα στην Ευγενία, στην Κασάνδρα και και στη Σόνια για τον τίτλο, αλλά και στη Λίνα και την Κιάρα για την πάρα πολύ καλή προσπάθειά τους!:good:

 

Πολύ ωραίος διαγωνισμός, γέννησε εξαιρετικές ιστορίες κι απαιτώ να γίνει και του χρόνου! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Κιάρα, ο Ντίνος μας έχει τάξει γλυκό στη Χαλκίδα! Ευχαριστούμε πολύ, Ντίνο ( για το γλυκό) για την ωραία εισαγωγή, που γέννησε όμορφες ιστορίες... και για όλα!! smile.gif

Ωπ! Τι εννοείς? Άμα δεν έχει κορώνα έχει γλυκό παρηγοριάς? Γιαμ :) Πως το έχασα αυτό? :p

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. Κιάρα, ο Ντίνος μας έχει τάξει γλυκό στη Χαλκίδα! Ευχαριστούμε πολύ, Ντίνο ( για το γλυκό) για την ωραία εισαγωγή, που γέννησε όμορφες ιστορίες... και για όλα!! smile.gif

Ωπ! Τι εννοείς? Άμα δεν έχει κορώνα έχει γλυκό παρηγοριάς? Γιαμ :) Πως το έχασα αυτό? :p

 

Xιχι ναι γλυκό παρηγοριάς! Ε μιας και εμείς είμαστε λιγότερες από τις νικήτριες, για να μη νιώθουμε μοναξιά, έχει δώρο γλυκάκι! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΙΝΥΕΣ 2011

 

post-1004-0-58702400-1320098436_thumb.jpg

 

Sonya - Eugenia Rose - Cassandra Gotha

 

post-1004-0-78657700-1320098521_thumb.jpgpost-1004-0-54510700-1320098550_thumb.jpgpost-1004-0-60224500-1320098535_thumb.jpg

 

Ψήφισαν 31

 

Η Sonya διατηρεί το στέμμα της με 20 ψήφους!

 

Cassandra Gotha είναι μια νέα Ερινύα με 20 ψήφους!

 

Και η Eugenia Rose η τρίτη μας Ερινύα με 22 ψήφους!

 

Άξιες!!!

 

Συγχαρητήρια και στις πέντε που άντεξαν τη γκρίνια του διοργανωτή! Να ρωτήσω αν κάποια από τις νυχοφόρες φτερούγες στο βάθος ανήκει στον Χατζηγιώργη που έχει μεταμορφωθεί σε γύπα από το κακό του; :devil2:

Μπράβο! Πάντα τέτοια, συγγραφικές ορέξεις και εμπνεύσεις!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και στις πέντε που άντεξαν τη γκρίνια του διοργανωτή! Να ρωτήσω αν κάποια από τις νυχοφόρες φτερούγες στο βάθος ανήκει στον Χατζηγιώργη που έχει μεταμορφωθεί σε γύπα από το κακό του; :devil2:

 

Πέντε Ερινύες... Πέντε παρακαλώ... Ερινύες παρακαλώ... σε απανωτά ποστ αντελίφθησαν την ταλαιπωρία που επέβαλαν στον διοργανωτή! Και ποιος το βλέπει στραβά, αντίθετα κι ανάποδα με τα subzero μυαλά της;! Ε, ποια άλλη;! Άντε στη κουζίνα ρε γυναίκα να φτιάξεις ένα ραβανί, να κεράσουμε τα κορίτσια... και μόκο επιτέλους! :amad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..