Jump to content

FFL #7 (npaps vs Sonya vs TheSea IsBurned vs Mesmer vs Naroualis vs Adicto vs niceguy0973 vs DinoHajiyorgi vs Zaratoth vs Nienor vs Eugenia Rose vs Drake Ramore vs Nirgal vs Lady Nina vs Soul_walker vs DinMacXanthi vs NIKANTHI vs Howard Crease)


Oberon
 Share

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Oberon

    57

  • Sonya

    18

  • dagoncult

    25

  • Eugenia Rose

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Γιατί να μη δοκιμάσετε και προβλέψεις για την πεντάδα; ;-)

Link to comment
Share on other sites

Το είπα στο pm για τις ψήφους, το γράφω κι εδώ.

 

Howard και TheSea, για πρώτη θέση friends.gif

Link to comment
Share on other sites

Naroualis για πρώτη θέση.

 

Στην πεντάδα πιπινοξάνθης, Σάντυ, Χρήστος σίγουρα. Η πέμπτη θέση παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Το είπα στο pm για τις ψήφους, το γράφω κι εδώ.

 

Howard και TheSea, για πρώτη θέση friends.gif

 

 

:blink: :shok: :eek:

 

:lmao:

Link to comment
Share on other sites

Nα θυμίσω πως υπάρχει ακόμα χρόνος να στείλουν ψήφους όσοι θέλουν :)

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν νομίζω να περιμένουμε πολλούς ακόμη τότε. Άντε ένας-δύο....

Link to comment
Share on other sites

Στοιχηματίζω πως τουλάχιστον δύο από τις τρεις Ειρνύες θα είναι στην πεντάδα! Ντιν, Χάουαρντ και Θάλασσα από κοντά...

 

Κάποιος απ'όλους μένει εκτός πεντάδας, αλλά είμαι σίγουρη πως θα είναι στην εξάδα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δαγων και Ομπερον έχετε ψηφίσει;

 

Ναι, εδώ και αρκετές μέρες.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να βάλετε και τα σχόλιά σας μετά την λήξη του διαγωνισμού...:book:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ντίνος μικρός μαζί με την Εφούλα, δεν ξέρω ποιος από τους δύο πρώτη ποιος δεύτερη, υποθέτω πως θα είναι μέσα στην πεντάδα επίσης η Λουθ, η Sea κι ο Χάουαρντ. Θα πόνταρα επίσης στον adicto αλλά δεν ξέρουμε απόδοση γαμώτο :p

Link to comment
Share on other sites

Βγάλτηνα όξω τη Λουθ, ωρέ, ή εσύ ή ο Σταμάτης (ο αδελφός βάζελος Σταμάτης) πρέπει να συμπληρώνει πεντάδα. Παίζει κι ο Άγγελος με καλή απόδοση.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς με βρήκατε στο forum σας!

 

Συγχαρητήρια σε όλους για τις ιστορίες, τις διάβασα όλες και σας ψήφισα αναλόγως :p

 

Καλή επιτυχία ;-)

Link to comment
Share on other sites

The Sea Is Burned/ Narou/ DinMc

 

Τις άλλες 2 δεν μπορώ να τις προβλέψω!

 

υγ Χρωστάω σχόλια! Δεν σας ξέχασα, απλά πλάκωσαν πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Όλο το απόγευμα διάβασα τα κείμενα σας και πραγματικά τα χάρηκα πολύ. Ξεχώρισα ορισμένα, άλλα όλα είχαν κάτι να μου δώσουν. Θέλω να πω ένα μπράβο σε όλους για την προσπάθεια και να είστε καλά για τις στιγμές που μου χαρίσατε.

Όλο αυτό το απόγευμα λοιπόν εγώ "δούλευα" διαβάζοντας και σχολιάζοντας πέρα μακριά πίσω στην σελίδα 11. Προσθετά έναν έναν σχολιασμό με την βοήθεια του Edit.

 

Όσοι δεν έχουν διαβάσει τους σχολιασμούς μου για τα κείμενά τους και θέλουν να το κάνουν ας επισκεφτούν την σελίδα εδώ:

 

Σχόλια διαγωνισμού

 

 

Καλή επιτυχία σε όλους

Edited by Αιθεροβάμων
Link to comment
Share on other sites

Καλώς με βρήκατε στο forum σας!

 

Συγχαρητήρια σε όλους για τις ιστορίες, τις διάβασα όλες και σας ψήφισα αναλόγως :p

 

Καλή επιτυχία ;-)

 

Welcome, welcome. Και ευχαριστούμε κι από δω που τίμησες το διαγωνισμό γράφοντας το πρώτο σου ποστ σ'αυτό το τόπκ και ψηφίζοντας.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς με βρήκατε στο forum σας!

 

Συγχαρητήρια σε όλους για τις ιστορίες, τις διάβασα όλες και σας ψήφισα αναλόγως :p

 

Καλή επιτυχία ;-)

 

Καλώς σε βρήκαμε! Δυναμική η είσοδός σου! Πάντα έτσι, εύχομαι! :)

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα CliveMacXanthi, Sea και Howard. Αν και οι ιστορίες αυτές σίγουρα μπορούν να βελτιωθούν όταν υπάρξει άνεση χρόνου, μου φάνηκαν καλές. Έως πολύ καλές.:good:

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα CliveMacXanthi, Sea και Howard. Αν και οι ιστορίες αυτές σίγουρα μπορούν να βελτιωθούν όταν υπάρξει άνεση χρόνου, μου φάνηκαν καλές. Έως πολύ καλές.:good:

 

Eπέλεξες να διαβάσεις αυτές τις ιστορίες τυχαία, ή διάβασες και τις άλλες αλλά αυτές οι τρεις σου άρεσαν περισσότερο; :)

Edited by Oberon
Link to comment
Share on other sites

Έληξε. Αρχίζει η ροή...

 

Στην 18η θέση χωρίς ψήφο... Πολλοί λένε πως πρέπει να αντιμετωπίζουμε τη ζωή με χαμόγελο. Υπάρχει μόνο μία ερώτηση: Μπορούμε; niceguy0973 - Το χαμόγελο.

 

Στην 17η θέση με 1 ψήφο... έρχεται η ώρα να χαμογελάσει ελεύθερα. Του μένουν μόνο 'Πέντε Λεπτά'. Του ΝΙΚΑΝΤΗΙ

 

Στην 16η θέση με 2 ψήφους... Το μακελειό έχει αρχίσει. Όμως υπάρχουν κάποια στόματα που δε θα σταματήσουν να χαμογελούν ποτέ... Κλέφτης τριγώνων - Soul_walker

 

Στην 15η και 14η θέση, με 4 ψήφους ισοβαθμούν δυο ιστορίες. Με τυχαία σειρά...

Ο Μάγος Ολεγόμαχ ψάχνει μια χώρα με χαμογελαστούς ανθρώπους. Θα την βρει άραγε; Ένα παραμύθι μαγικής ίντριγκας κι έρωτα, από την παραμυθού νεράιδα μας Lady Nina. Όμως, προσοχή... γιατί το METHYLOCK είναι πανίσχυρο. Τόσο δυνατό, που ίσως τελικά να μην ξεχάσετε ποτέ τις 'Οδυνηρές αναμνήσεις'. Του Nirgal.

 

Στην 13η θέση με 5 ψήφους... ο χειμώνας είναι πάντα βαρύς στα Βουνά των Γιγάντων. Πρέπει να τα καταφέρει... για την Μιλένα του... για την αγάπη... και για 'Ένα Χαμόγελο'. Του Zaratoth.

 

Στην 12η θέση με 6 ψήφους... Θα την κάνει να του χαμογελάσει... με κάθε τρόπο. Από την Eugenia Rose, 'Ονειροπαγίδα'.

 

Στην 11η-10η και 9η θέση, συναντάμε τρεις ιστορίες που συγκέντρωσαν απο 7 ψήφους. Με τυχαία σειρά... Ένα χαμόγελο μπορεί να καταφέρει πολλά. Κι αυτό το ξέρει καλύτερα απ' όλους ο βασανισμένος 'Lilian'. Του npaps. Κι ύστερα πίσω, και πέρα, μέσα σε αρχαίες κρύπτες και σε μοναστήρια. Ένα τάγμα από φανατικούς καλόγερους... και μια σειρά από αποτρόπαια εγκλήματα. Άτιτλο - DinoHajiyorgi. Κι ύστερα πάλι γρήγορα μπροστά, εδώ, στον τρόμο και στο παρόν. Έχει έρθει η ώρα να γνωρίσετε τον μυστηριώδη Μιχαήλ. Αντέχετε; 'Μιχαήλ', του Drake Ramore.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to FFL #7 (npaps vs Sonya vs TheSea IsBurned vs Mesmer vs Naroualis vs Adicto vs niceguy0973 vs DinoHajiyorgi vs Zaratoth vs Nienor vs Eugenia Rose vs Drake Ramore vs Nirgal vs Lady Nina vs Soul_walker vs DinMacXanthi vs NIKANTHI vs Howard Crease)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..