Jump to content

FFL #7 (npaps vs Sonya vs TheSea IsBurned vs Mesmer vs Naroualis vs Adicto vs niceguy0973 vs DinoHajiyorgi vs Zaratoth vs Nienor vs Eugenia Rose vs Drake Ramore vs Nirgal vs Lady Nina vs Soul_walker vs DinMacXanthi vs NIKANTHI vs Howard Crease)


Oberon
 Share

Recommended Posts

Καλά πείρα ψήφο; Ε αυτό και αν είναι έκπληξη

Edited by NIKANTHI
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Oberon

    57

  • Sonya

    18

  • dagoncult

    25

  • Eugenia Rose

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Στην 8η θέση με 8 ψήφους... ένας περίεργος ζητιάνος. Θέλει από εσάς κάτι πολύ συγκεκριμένο... Μόνο χαμογέλασέ μου - Mesmer

 

Στην 7η θέση με 11 ψήφους... του στέρησαν ότι πολυτιμότερο είχε... Τώρα είναι αποφασισμένος να το φέρει πίσω. Ο Αιρετικός - Adicto

Link to comment
Share on other sites

"@NIKANTHI μην το λες εμενα μαρεσε η ιδεα του να πηγαινεις λεπτο λεπτο, απλα δεν το στησες καλα πιστευω γιατι 1) πηδηξες τα 2 πρωτα λεπτα και 2) επρεπε να αποκαλυπτεις σιγα σιγα τι συνεβη ωστε να χει λιγο σασπενς! Επίσης να πω οτι μου θυμισες λιγο Dexter :p

Edited by Sakura-chan
Link to comment
Share on other sites

Νιώθω σαν να πείρα το Όσκαρ. Απίστευτο! Με τίποτα δεν το περίμενα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην 6η-5η και 4η θέση, με 13 ψήφους, έχουμε τρεις ιστορίες. Με τυχαία σειρά...

Κοιτάμε πάντα ψηλά... και βλέπουμε το ουράνιο 'Χαμόγελο της Λακάνσυελ', από τη Sonya. Όμως πρώτα ετοιμαστείτε και να γνωρίζετε τούτο: Μ' ένα χαμόγελο αλλάζουν ΟΛΑ. Το χαμόγελο - Howard Crease. Αλλάζουν όλα... κι έρχεται ο 'Ερχομός του Θέρους'. Τώρα η Ξιρξ, η νεαρή Ταξιδεύτρα, έχει μπροστά της την πιο δύσκολη δοκιμασία. Ο Ερχομός του Θέρους, της Nienor

Link to comment
Share on other sites

Στην 3η θέση με 15 ψήφους... χαμόγελα, μαγειρική, αστείρευτη φαντασία, κι ένας λόγος ρευστός κι απόλυτα ταξιδευτικός. Δυο σταγόνες ιδρώτα - Naroualis.

 

Στην 2η θέση με 17 ψήφους... ο Κόλπος των Ναυαγίων χαμογελάει. Ο Έλιοτ χαμογελάει. Αλήθεια. Χαμογελούν... και σας περιμένουν. 'Ο Κόλπος των Ναυαγίων' του DinMacXanthi.

 

Στην 1η θέση με 22 ψήφους... χωρίς πολλά-πολλά, αφήνω στο χειροκρότημά σας το εφιαλτικό Χαμόγελο Της Σοφίτας, της TheSeaIsBurned.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πήρα το βατόμουρο... χαχαχαχα

 

΄

Οχι φίλε, μην το βλέπεις στραβα και κυρίως μην στεναχωρηθείς για αυτόν τον διαγωνισμό.

Θα σου πω το γιατί.

Ακόμη και αν είχαν όλοι όσοι ψήφισαν την ιστορία σου στην έκτη θέση, θα έπαιρνες μηδέν ψηφους γιατί δεν θα ήσουν στην πεντάδα κανενός.

Δεν έχει σχέση με το επίπεδο της ιστορίας. Μετα την πέμπτη θέση στην λίστα του καθενός είτε ήσουν έκτος είτε δεκατος όγδοος είναι το ίδιο πράγμα.

 

Με λίγα λόγια, Shit Happens!

Μην μασάς και βουρ για τον επόμενο διαγωνισμό!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια δεσποινίς :) Συγχαρητήρια κι εσείς κύριοι διοργανωτές, ευχαριστούμε πολύ κι όσους διαβάσατε και μας δώσατε σχολιάκια :)

Ήταν πολύ όμορφα

Link to comment
Share on other sites

Καλέ! Έχω πετύχει ΤΗΝ πεντάδα! Δηλαδή την εξάδα, εμένα δε με υπολόγιζα μέσα... Κοριτσάκι, χίλια μπράβο σου! Θα επανέλθω αύριο με μερικά σχόλια ακόμα, αλλά τώρα θα με συγχωρήσετε, κουντουλάω ώσπερ ναρκοληπτικό γατί. Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους ανεξαιρέτως για τις ιστορίες σας.

Link to comment
Share on other sites

TheSea IsBurned! Μπράβο και συγχαρητήρια στην Σάντι! Το φλασάκι το αξίζει!! :cool2:

 

 

 

Για να είμαστε πιο σωστοί, η Sonya, η Nienor και ο Howard Crease ισοβάθμησαν στην 4η θέση.

 

Άρα, η αφεντιά μου, ο npaps και ο Drake Ramore ισοβαθμήσαμε στην 7η θέση.

 

Και άρα, οι Nirgal και Lady Nina ισοβάθμησαν στη 10η θέση.

Link to comment
Share on other sites

Θαλασσίτσα, πόσες μέρες θα χοροπηδάς απο την χαρά σου;

Πρόσεξε μην χτυπήσεις το κεφάλι στο ταβάνι μόνο!laugh.gif

 

Άξια πρωτιά! Μπράβο!good.gif

Link to comment
Share on other sites

Στοιχηματίζω πως τουλάχιστον δύο από τις τρεις Ειρνύες θα είναι στην πεντάδα! Ντιν, Χάουαρντ και Θάλασσα από κοντά...

 

Κάποιος απ'όλους μένει εκτός πεντάδας, αλλά είμαι σίγουρη πως θα είναι στην εξάδα!

 

 

Τι έλεγα; ;-)

 

Άντε, Ντέιγκον, μας γκάστρωσες! :p

 

Συγχαρητήρια, Ασσαλάθ! Συγχαρητήρια και στην εξάδα που προέβλεψα, μα και σε όλους τους φίλους συμπαίκτες!

 

Νεκ, η ιστορία σου άξιζε κάτι παραπάνω και ομολογώ (για πολλαπλή φορά) πως νόμιζα ότι η θέση αυτή ήταν ρεζερβέ για μένα...

 

Ευχαριστώ λοιπόν για την ανέλπιστη θέση που μου χαρίσατε, καθώς και για τα σχόλια! :)

 

Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στην άξια και τσακ-μπαμική διοργάνωση! Να'στε καλά Μπο και Ντέιγκον! :rose:

Edited by Lady Nina
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σάντι!!!!!! :yahoo:

 

Μπράβο και σε όλες και όλους σας!

 

 

 

 

 

 

Εγώ πάλι πήρα το βατόμουρο... χαχαχαχα

 

΄

Οχι φίλε, μην το βλέπεις στραβα και κυρίως μην στεναχωρηθείς για αυτόν τον διαγωνισμό.

Θα σου πω το γιατί.

Ακόμη και αν είχαν όλοι όσοι ψήφισαν την ιστορία σου στην έκτη θέση, θα έπαιρνες μηδέν ψηφους γιατί δεν θα ήσουν στην πεντάδα κανενός.

Δεν έχει σχέση με το επίπεδο της ιστορίας. Μετα την πέμπτη θέση στην λίστα του καθενός είτε ήσουν έκτος είτε δεκατος όγδοος είναι το ίδιο πράγμα.

 

Με λίγα λόγια, Shit Happens!

Μην μασάς και βουρ για τον επόμενο διαγωνισμό!

 

What Drake said!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θαλασσα μουυυυυ! Συγχαρητήριααααααα!!

 

Ελπίζω να είναι τόσο καλή η θέα από την πρώτη θέση όσο είναι από το αγαπημένο σου μέρος! :good:

Edited by Eugenia Rose
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Σάντι!!!!!! :yahoo:

 

Μπράβο και σε όλες και όλους σας!

 

 

 

 

Εγώ πάλι πήρα το βατόμουρο... χαχαχαχα

 

΄

Οχι φίλε, μην το βλέπεις στραβα και κυρίως μην στεναχωρηθείς για αυτόν τον διαγωνισμό.

Θα σου πω το γιατί.

Ακόμη και αν είχαν όλοι όσοι ψήφισαν την ιστορία σου στην έκτη θέση, θα έπαιρνες μηδέν ψηφους γιατί δεν θα ήσουν στην πεντάδα κανενός.

Δεν έχει σχέση με το επίπεδο της ιστορίας. Μετα την πέμπτη θέση στην λίστα του καθενός είτε ήσουν έκτος είτε δεκατος όγδοος είναι το ίδιο πράγμα.

 

Με λίγα λόγια, Shit Happens!

Μην μασάς και βουρ για τον επόμενο διαγωνισμό!

 

What Drake said!

 

 

 

 

+ 1

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια, Σάντι! :yahoo: Έσκισες!

 

Μπράβο στους Oberon και dagoncult για την εξαιρετική διοργάνωση.

 

Φοβερή εμπειρία αυτός ο FFL. Μετά από αυτό νιώθω πως μπορώ να γράψω κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα CliveMacXanthi, Sea και Howard. Αν και οι ιστορίες αυτές σίγουρα μπορούν να βελτιωθούν όταν υπάρξει άνεση χρόνου, μου φάνηκαν καλές. Έως πολύ καλές.:good:

 

Eπέλεξες να διαβάσεις αυτές τις ιστορίες τυχαία, ή διάβασες και τις άλλες αλλά αυτές οι τρεις σου άρεσαν περισσότερο; :)

Διάβασα μόνο αυτές. Όχι τυχαία. Είχα ακούσει καλά λόγια, τα οποία βέβαια επιβεβαιώθηκαν. Επειδή είμαι πολύ κουρασμένος από ταξίδι, τα συγχαρητήρια από μένα αύριο γιατί θέλω να τα (")ευχαριστηθώ(").

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δε.. δε... δε...... δεν είναι δυνατόν δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lmao:

 

Μάλλον είναι καιρός να σχολιάσω την ιστορία μου. Αλλά δεν βρίσκω τίποτα να πω!!!!!!! Ευχαριστώ πολύ όλους όσοι με ψήφισαν\διάβασαν!!!

 

Drake, θα χοροπηδάω πολύ καιρό!!! :bounce8:

 

Din, ευχαριστώ για το τραγούδι!!! Συγχαρητήρια για τη θέση!!!!!

 

Σας ευχαριστώ όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια στους διοργανωτές (dagoncult, είσαι σαδιστής :p ) και σε όλους τους συμμετέχοντες!!!!!!

 

Είμαι το πιο γρήγορο μολύβι του sff.gr!!!!!!!!!!!!!!!!! :woot_jump:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στη νικήτρια για το τρομακτικό χαμόγελο που μας χάρισε!

Συγχαρητήρια και στους υπόλοιπους για τις καταπληκτικές ιστορίες και στους διοργανωτές για την οργάνωση.

Ευχαριστούμε, καλό βράδυ και... σύντομα ο επόμενος flash!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δε.. δε... δε...... δεν είναι δυνατόν δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lmao:

 

Μάλλον είναι καιρός να σχολιάσω την ιστορία μου. Αλλά δεν βρίσκω τίποτα να πω!!!!!!! Ευχαριστώ πολύ όλους όσοι με ψήφισαν\διάβασαν!!!

 

Drake, θα χοροπηδάω πολύ καιρό!!! :bounce8:

 

Din, ευχαριστώ για το τραγούδι!!! Συγχαρητήρια για τη θέση!!!!!

 

Σας ευχαριστώ όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια στους διοργανωτές (dagoncult, είσαι σαδιστής :p ) και σε όλους τους συμμετέχοντες!!!!!!

 

Είμαι το πιο γρήγορο μολύβι του sff.gr!!!!!!!!!!!!!!!!! :woot_jump:

 

 

 

Eίσαι!! Και τον αξίζεις τον τίτλο του πιο γρήγορου μολυβιού του sff!

 

 

 

 

 

Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια, παιδιά. We did our best! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κι από ' μένα πολλά μπράβο Σάντι. Κυριολεκτικά laugh.gif και μεταφορικά, έγραψες first.gif

Keep it on thmbup.gif

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στους διοργανωτές, σε όλα τα παιδιά που πήραν μέρος και να πω και γω ότι σε ένα τέτοιο παιχνίδι δεν υπάρχουν χαμένοι.

 

Α! Και συγχαρητήρια στο χαμόγελο της σοφίτας με εκείνα «τα ανύπαρκτα χείλη που δε διαχωριζόταν εντελώς μεταξύ τους παρά έμεναν ενωμένα με ίνες μαύρου λιπαρού δέρματος» «μαλακό δέρμα που όλο τεντωνόταν και κρεμόταν ανάμεσα στα χείλη σα μύξα, γλιστερό και κολλώδες» τους «άναρχα τοποθετημένους μυτερούς κυνόδοντες» και «το μοναδικό του δάχτυλο με το μεγάλο μαύρο νύχι που ξύνει τον κρόταφό του»

 

Μα καλά εγώ αυτό το πλάσμα το θυμάμαι στη ντουλάπα, πότε πήγε στη σοφίτα; :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to FFL #7 (npaps vs Sonya vs TheSea IsBurned vs Mesmer vs Naroualis vs Adicto vs niceguy0973 vs DinoHajiyorgi vs Zaratoth vs Nienor vs Eugenia Rose vs Drake Ramore vs Nirgal vs Lady Nina vs Soul_walker vs DinMacXanthi vs NIKANTHI vs Howard Crease)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..