Jump to content

Το Φως Μέσα μου - Κωνσταντίνος Κέλλης


Mr. R.Carter
 Share

Recommended Posts

:thmbup:Καιρός ήταν.    :clap_1:    

 

Περιμένουμε με ανυπομονησία  :eat:το θεάρεστο και άκρως χριστουγεννιάτικο αυτό ανάγνωσμα. Και, Ντίνο, μην ξεχάσεις την παρουσίαση στην Αθήνα, ε; :gathering:  :beerchug:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άντε μπράβο! Αδημονώ να το πιάσω στα χέρια μου - ως βιβλίο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω πως το βιβλιο δεν αποτελειται μονο απο δημοσιευμενες ιστοριες που βρισκονται εδω στο sff, αλλα υπαρχουν ιστοριες ολοκαινουργιες μαζι με κάποιες που ήταν μονο στα αγγλικά,δηλαδη μεχρι τωρα αμεταφραστες συν το οτι οι περισσότερες σπο τις παλιες αλλάξαν άρδην από τοτε που εμφανίστηκαν εδώ.

 

Πληρη περιεχομενα και εξωφυλλο, συντομα.

Edited by Mr. R.Carter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον Κ.Κάρτερ για το τόπικ και όλους όσους περάσατε μια βόλτα από εδώ, σύντομα θα έχω να μοιραστώ πολλά περισσότερα για τη συλλογή και το τι θα περιέχει.

Θα προσθέτω λεπτομέρειες για τα περιεχόμενα και ό,τι άλλο χρειάζεται. Το βιβλίο δεν θα αργήσει, κατά πάσα πιθανότητα θα το έχουμε μέσα στον Νοέμβριο, ενώ ευελπιστώ να τα πούμε στην πρωτεύουσα σε περίπου ένα δίμηνο :rolleyes:

Να 'στε όλοι καλά!  :friends: 

Edited by DinMacXanthi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Έτοιμη και η πρόσκληση :) Εγώ και το υπόλοιπο πάνελ θα χαρούμε να δούμε όσους περισσότερους από εσάς γίνεται! 

 

post-1558-0-71415400-1385225837_thumb.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Άλλο πάλι και τούτο! Εννοείς ότι θα πρέπει να το έχω διαβάσει μέχρι τότε;!; :mf_bookread:

 

Και να μ' αρέσει; Και να έχω ετοιμάσει κάτι να πω; :dazzled: 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλο πάλι και τούτο! Εννοείς ότι θα πρέπει να το έχω διαβάσει μέχρι τότε;!; :mf_bookread:

 

Και να μ' αρέσει; Και να έχω ετοιμάσει κάτι να πω; :dazzled: 

 

 

Όχι, το να σου αρέσει είναι προαιρετικό. Μη σου βάλουμε και δύσκολα, καθότι και ψείρας :albert: .

Link to comment
Share on other sites

Και τους είπα: "στην πρόσκληση να λέει ΚΥΡΙΟΣ Μιχάλης Μανωλιός"! ο δαίμων του τυπογραφείου ξαναχτύπησε...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να δει τον πραγματικό δαίμονα :devil2:, μια και μιλάμε για βιβλίο τρόμου, να πιάσει θέση πρώτη σειρά στου Μπατσιούλα  με τα ποπ-κορν του :chair:, να χαζεύει τη φάτσα του Ντίνου. Γίιιχα! :balance:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το ουίσκι θα το φέρω... Όποιος προλάβει να κεραστεί, πρόλαβε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό SFF, το βιβλίο κυκλοφόρησε και σας περιμένει στην Πανόρμου :) Μέσα στις επόμενες ημέρες θα πάει στα μεγάλα και στα εξειδικευμένα βιβλιοπωλεία της Αθήνας ενώ μέσα στον επόμενο μήνα, ευελπιστούμε να βρεθεί στη Θεσσαλονίκη και στην υπόλοιπη ελλάδα.
Σ' αυτο το link θα βρείτε το δελτίο τύπου των εκδόσεων με πληροφορίες για το βιβλίο, οπισθόφυλλο και άλλα πολλά. Ελπίζω να δω όσο περισσότερους μπορώ την επόμενη Πέμπτη και να τα πούμε κι από κοντά! :friends:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Χθες, στη ΛΑΦ, δεν ασχοληθήκαμε μόνο με τον "Κλεπτομνήμονα". :-)

 

 

 

post-1396-0-99490800-1385897697_thumb.jpg

post-1396-0-83711700-1385897711_thumb.jpg

post-1396-0-90197200-1385897727_thumb.jpg

post-1396-0-33832700-1385897750_thumb.jpg

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Χθες, στη ΛΑΦ, δεν ασχοληθήκαμε μόνο με τον "Κλεπτομνήμονα". :-)

 

 

 

...θάψαμε κι άλλους, εννοεί :devil2: .

 

"Φτυάρι" υπάρχει πάντως :rolleyes:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Congrats και από εδώ bro!

Θα το τιμήσω μόλις το πετύχω σε βιβλιοπωλείο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια συνέντευξη για το βιβλίο στο Fantasy Gate

 

Εξαιρετικό timing μιας και η παρουσίαση του βιβλίου είναι αύριο  :sorcerer:

 

O.T.

Θα έβαζα φωτογραφία της δημοσιογράφου αλλά θα πέσει το site, οπότε είπα να βάλω μόνο το link :rolleyes:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θυμίζουμε ότι σήμερα στις 8:00 μ.μ. γεμίζουμε το βιβλιοπωλείο του Μπατσιούλα για την επίσημη πρώτη της συλλογής του Κωνσταντίνου DinMacXanthi Κέλλη, "Το Φως Μέσα μου". Όποιος λείψει θα χάσει αναπάντεχες φάσεις και πολλές καριόκες. :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..