Jump to content

6ος Διαγωνισμός ποίησης. Κατηγορία: Γενικός. Θέμα: Μνήμη/Ανάμνηση


Drake Ramore
 Share

Recommended Posts

Μιας και δεν απαντάει κανείς, θεωρώ ότι κανείς δεν γράφει για να περιμένουμε λίγο ακόμη, και οι υποβολές κλείνουν εδώ.

 

Μπορούν να ξεκλειδώσουν τα ποιήματα για σχολιασμό και μπορείτε να ψηφίζετε για τις επόμενες 2 εβδομάδες. Ως γνωστόν οι συμμετέχοντες βάζουν το ποίημα τους στην τελευταία θέση στους δικούς τους ψήφους. Η ψηφοφορία είναι ίδια με αυτή των διηγημάτων.

 

 

May the best poem win!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ποιήματα έχουν ξεκλειδωθεί και περιμένουν τα σχόλιά σας!

 

Περιμένουμε τις ψήφους σας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχθες ειχα μεινει απο νετ  και δεν καταφερα ουτως η αλλως να προλαβω, αλλα φυσικα θα διαβασω και θα ψηφισω...και θα σχολιασω! (ξεχασα το σημαντικοτερο)

Καλη επιτυχια σε ολους παιδια!

Edited by laas7
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγω φχαριστηθηκα να διαβαζω... σχολιασα και ψηφισα!

Εσεις μικρα μου; ΑΚΟΜΑ;;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα κι εγώ. Ευχαριστούμε για τα ποιήματα.

 

:mf_sonne: 

 

O.T.
(βάζω πολλά emoticons, το ξέρω, έχω πάεθι μία ψύχωση. )
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχετε ακόμη μια ημέρα για να καταθέσετε τις ψήφους σας, μέχρι αύριο το βράδυ. Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα μέλη του φόρουμ που διάβασαν τα ποιήματα. Υποχρέωση ψήφου έχουν όλοι οι ποιητές (με την προϋπόθεση ότι θα βάλουν την δική τους συμμετοχή τελευταία).

 

Για τα στατιστικά τώρα, μια συμμετοχή φαίνεται να ξεχωρίζει από τις έως τώρα ψήφους, ενώ για τις υπόλοιπες τα πράγματα είναι ακόμη θολά και υπάρχουν ανακατατάξεις. 

Link to comment
Share on other sites

Λίγες ώρες για την λήξη του διαγωνισμού.

Στατιστικά η κατάσταση στην κορυφή, αλλά και στο τέλος, έχουν ξεκαθαρίσει και πολύ δύσκολα αλλάζουν.

Παίζεται όμως μια έντονη μάχη για την τρίτη θέση στήθος με στήθος. Προλαβαίνετε να ψηφίσετε!

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός τελείωσε και τα χαρτιά με τα αποτελέσματα έρχονται σιγά σιγά από το κοντρόλ.   Η αγωνία κορυφώνεται και οι διαγωνιζόμενοι κοντεύουν να φάνε τα νύχια στις ρίζες τους, οπότε προχωράμε με την κατάταξη…

Link to comment
Share on other sites

Πολλά συγχαρητήρια στη νικήτρια, αλλά και σε όσους πήραν μέρος με τα ποιήματά τους.

 

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε όλους στον επόμενο διαγωνισμό Ποίησης!

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, ξεμπλόκαρε το σύστημα επιτέλους και μπορώ να ποστάρω!

 

Συγχαρητήρια σε όλους και όλες που συμμετείχαν και φυσικά στη νικήτρια Γεωργία! 

Ένας ακόμη διαγωνισμός ποίησης έφτασε στο τέλος του, με αξιολογότατες συμμετοχές και όμορφες εικόνες. 

 

Προσμονή μέχρι τον επόμενο λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Μπάμπη μου!  :first:

 

Αν και, μεταξύ μας, φάνηκε από την αρχή πως η "Συναλλαγή" είχε γίνει για την πρώτη θέση!

 

Δημιουργικός μήνας ο Νοέμβριος λοιπόν, από κάθε άποψη! ;-)

 

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για τα ποιήματά τους! :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Μπάμπη! Και πρόλαβες και το νανόριμο. Μη σε ξανακούσω να λες ότι δεν έχεις χρόνο να γράψεις για το εργαστήριο.

Link to comment
Share on other sites

Ωωωω θενξ ρε σεις :give_rose:

Ντρέηκ, ευχαριστώ για ένα θέμα με το οποίω έχω μια ιδιαίτερη σχέση

Μέσμερ, ο συνοργανωτής-βράχος

 

Μπράβο και πολλά :beerchug:  στους συναγωνιζόμενους στιχοπλόκους και βέβαια ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους είχαν την ευγενή καλοσύνη να ψηφίσουν και να σχολιάσουν (ξέρω ότι εγώ δεν το έκανα η γαϊδούρα   :bag:  θα γίνει κι αυτό, σιγά-σιγά)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια και ιδιαίτερα στη νικήτρια!

Ευχαριστούμε φυσικά και τους διοργανωτές.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια KELAINO!

Μπραβο σε ολα τα παιδια για τις συμμετοχες!

:thmbup:

Μπραβο και στους διοργανωτες και λοιπους σχολιαστες (τους οποιους ιδιαιτερα εκτιμω)  :give_rose:

Edited by laas7
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια, σε όλους σας παιδιά, ποιηματογράφους, διοργανωτές και, φυσικά, στην άξια νικήτρια :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..