Jump to content

36ος Διαγωνισμός Σύντομης Σουφουφίτικης Ιστορίας, Κατηγορία: Τρομος, Θέμα: Love Story


northerain
 Share

Recommended Posts

Ψήφισα κι εγώ.
Θεωρώ ότι το επίπεδο των ιστοριών ήταν σε γενικές γραμμές καλό, εξ ου κι η δυσκολία μου στην ψηφοφορία. Βελτιώσεις σίγουρα μπορούν να υπάρξουν, αλλά πιστεύω πως και το πρωτογενές υλικό υπάρχει(φαντασία, μια κάποια γλωσσική άνεση,...) σε όλους τους διαγωνιζόμενους.

Καλά αποτελέσματα να έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Βαράτε τις καμπάνες, ωρέ. Κατάφερα να διαβάσω και να σχολιάσω και να ψηφίσω (αυτό που το πας;) σε διαγωνισμό που δεν έχω λάβει μέρος.

 

 

Τα ύστερα του κόσμου. :p

 

 

Σοβαρά τώρα, βρήκα κι εγώ αρκετά καλό το επίπεδο των ιστοριών (λείπουν πχ εκείνες οι δυο-τρεις που κάθε φορά πέφτουν κάτω από τη βάση). 

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα κι εγώ, συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες για το καλό επίπεδο των ιστοριών και καλά αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα κι εγώ. Όντως, ήταν αρκετά καλό το επίπεδο των ιστοριών.

Link to comment
Share on other sites

Τα κατάφερα! Ψήφισα. :heat:

 

Ωραίος διαγωνισμός. Και αυτό γιατί υπήρχε το υπερφυσικό στοιχείο, πολύ έντονα, και ο τρόμος δεν βασιζόταν στη βία.

 

Παρατήρησα ότι, εκτός μίας ιστορίας (ή ούτε αυτής), όλες είχαν ως δαιμονικό πλάσμα μία γυναίκα. :8): Ενδιαφέρον.

Τι απέγινε ο Ντόριαν Γκρέυ; Ο Κόμης; Ο Φρέντυ; Τους έφαγε η Μαρμάγκα; :p

 

Καλά τα λέω απ' έξω, ας έγραφα έναν Ντόριαν. Μπααα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνετε να ψηφίσετε, άντε άντε.

 

Hustle.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καμπανάκι. Όποιος ψήφισε, ψήφισε. Περιμένετε τώρα τα αποτελέσματα, που θα ανακοινωθούν πολύ σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στο νικητη και τους διοργανωτές

Link to comment
Share on other sites

Καλά , δεν το πιστεύω... Κοιτάω την οθόνη σα χαζεμένο!

 

Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ (πέρα από τη μητέρα, τον πατέρα μου, κλπ) όσους ψήφισαν στο διαγωνισμό, να συγχαρώ τους διοργανωτές και τον εμπνευστή του θέματος.

Επίσης συγχαρητήρια σε όλους τους συν-διαγωνιζόμενους για τις όμορφες ιστορίες τους! Ιδιαίτερα και στο dagoncult με την εξαιρετική ιστορία του που για ελάχιστους βαθμούς έχασε την πρωτιά!
 

Και να είμαστε πάντα καλά για να διοργανώνουμε τέτοιους διαγωνισμούς (εε δεν μπορώ να αποφύγω τα κλισέ...)!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα πει με διαφορά στήθους! Συγχαρητήρια Μορφέα! και μπράβο σε όλους! Όσο για την τελευταία θέση, τι να πω. (Διπλό πλήγμα για μένα αυτήν την εβδομάδα) Αντί λοιπόν να τα παρατήσω, θα πεισμώσω να γράψω καλύτερα, μέχρι να βαρεθείτε να μου σχολιάζετε τις ιστορίες!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στο νικητή, τους διοργανωτές και όλους τους συμμετέχοντες! :) 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Μορφέα για την πρωτιά  :first:  (και το δικό μου νούμερο 1). Θερμές ευχαριστίες σ' όσους διάβασαν, σχολίασαν, ψήφισαν. Και φυσικά ένα μπράβο στους διοργανωτές, κι ειδικά στον north για το θέμα. 

 

Τα λέμε στον επόμενοοοο!!

 

 

 

 

 

Αντί λοιπόν να τα παρατήσω, θα πεισμώσω να γράψω καλύτερα...

σωστός ο παίχτης...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά! Καλά γραψίματα σε όλους μας μέχρι τον επόμενο :hi:

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος διαγωνισμός, θέμα διοργάνωση, όλα. Μπράβο στα παιδιά, συγχαρητήρια και... σύντομα περισσότερο τρόμο!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Μορφέα! Άντε, καλή αρχή στις επιτυχίες. 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον Morfea για τη νίκη και την πολύ δυνατή πρώτη συμμετοχή.  :good:

 

Μπράβο και σε όλα τα παιδιά που με τις ιστορίες τους κράτησαν το διαγωνισμό σε πολύ υψηλό επίπεδο.

 

Επόμενος διαγωνισμός στη σειρά είναι του Φάντασυ, που θα μας μαγέψει κατά τον Σεπτέμβρη. Όλο και κάτι, όμως, θα κανονίσουμε για το καλοκαίρι, για να μην χαλαρώσουμε πολύ από τις ηλιοθεραπείες και τα μοχίτο.

Edited by Mesmer
Εκφραστικά λάθη βιασύνης...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον Morfea καθώς και σε όλους τους συμπαίκτες!

 

Ένα μεγάλο μπράβο σε διοργανωτές και συντονιστές! Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όσους διάβασαν, σχολίασαν και ψήφισαν!

 

Αντί λοιπόν να τα παρατήσω, θα πεισμώσω να γράψω καλύτερα, μέχρι να βαρεθείτε να μου σχολιάζετε τις ιστορίες!

 

Και αφού προσυπογράψω αυτό, να πω πως απόλαυσα τη διαδικασία της συγγραφής και πως χάρηκα που αποφάσισα να λάβω μέρος στον διαγωνισμό.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στον νικητή!

 

Πολλά μπράβο σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..