Jump to content

Write off #80 (Eugenia Rose vs elgalla vs Nienor vs Ιρμάντα vs MadnJim vs SymphonyX13)


Myyst
 Share

  

14 members have voted

  1. 1. Η ιστορία που μου άρεσε περισσότερο είναι...

    • The Wild Riders (Eugenia Rose)
      2
    • Η Φλόγα Στα Μάτια Της (SymphonyX13)
      1
    • Ελπίδα (MadnJim)
      2
    • The Lorelei (elgalla)
      3
    • Καρδιά από Ασήμι (Ιρμάντα)
      4
    • Αγιόκλημα στα μαλλιά της (Nienor)
      2

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δημήτρη, για ποια ψυχή λες; :whistling:

 Eεε;; Εγώ δεν ξέρω τίποτα, να κεράσω μια μπυρίτσα;; :beerchug: :beerchug: :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατάλαβα "πάσαρές την" και την βομβίτσα την αγνόησα. Well.

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι και εγώ η καθυστερημένη (χρονικά πάντα :p). Συγχαρητήρια στην Ειρήνη για τη νίκη  :first:  και στα παιδιά για τις υπέροχες ιστορίες :hi:  και στον πολύπαθο διοργανωτή για την εισαγωγή του. (σχόλια σχόλια σχόλια σχόλια).  :focus:

 

Άντε πάω να δω και στο άλλο τόπικ τι αταξίες κάνετε πάλι. :mf_sherlock:

Edited by Eugenia Rose
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μιας και τις τελείωσα να πω ένα μπράβο σε όλους για την προσπάθεια τους σε write off που είναι πραγματικά γεμάτο.

 

Στο συγκεκριμένο write off να πω την αλήθεια δυσκολεύτικα αρκετά στο να βρω ιστορία που να μου αρέσει πάρα πολύ, από θέμα πλοκής τουλάχιστον, γιατί από τη γραφή σας έμεινα αρκετά ικανοποιημένος.

 

Από θέμα καλύτερης ιστορίας είμαι 50-50 με τις ιστορίες του Σπύρου και του Δημήτρη να ξεχωρίζουν για μένα και πραγματικά δεν ξέρω ποια θα διάλεγα. Ίσως να διάλεγα του Δημήτρη γιατί έχει την Λίλιθ και είναι αρκετά σκοτεινό. Δεν ξέρω, δύσκολη απόφαση.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που διάβασες όλες τις ιστορίες και αυτού του write-off Κώστα, εγώ παραγματικά τις είχα απολαύσει όλες. Τώρα όσο για το γεγονός ότι ανάμεσα σε τόσο καλές ιστορίες σε αυτά τα δύο write-off, έδειξες μια προτίμηση στις δικές μου, δεν μπορώ να πω κάτι άλλο, παρά ότι αυτή σου η προτίμηση με τιμά και με ικανοποιεί αφάνταστα! Μόνο ένα πράγμα με στενοχωρεί, αν τις είχες διαβάσει όταν γινόνταν τα write-off, ίσως να είχα καμιά ψήφο ακόμα! :( :rofl2: :rofl2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #80 (Eugenia Rose vs elgalla vs Nienor vs Ιρμάντα vs MadnJim vs SymphonyX13)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..