Jump to content

Write off #81 (elgalla vs SymphonyX13 vs WILLIAM - Η συγγραφέας elgalla ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)


Ιρμάντα
 Share

  

10 members have voted

  1. 1. Η ιστορία που μου άρεσε περισσότερο είναι...

    • Ο κλέφτης και η μάγισσα (SymphonyX13)
    • Η Κρύπτη Της Ναβίρα (WILLIAM)
    • Τα Παλάτια της Μεγάλης Υφάντρας (elgalla)

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

 

Πώς πάει η εκλεκτή ομήγυρις;

Σήμερα και αύριο, παίδες. Μην χαλαρώνετε. Μία τρεχάλα έμεινε ακόμη πριν το τέρμα.

Καλημερούδια σας!

Moυ ήρθαν λίγο ανάποδα τα πράγματα αυτές τις μέρες. :( Ελπίζω να καταφέρω να την τελειώσω μέχρι αύριο το βράδυ...

 

Και την δικιά μου καλημέρα... :)

 

Μην μου κιοτεύετε! Μια μέρα ακόμη σε φτάνει; Ολα καλά γενικά;

 

 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον Ειρήνη. Όλα καλά, από θέμα υγείας που είναι το βασικότερο. Θέμα χρόνου έχω. Για να καταλάβεις,είδα το ποστ σου όταν το έκανες, αλλά πριν προλάβω να απαντήσω, χρειάστηκε να φύγω και γύρισα μόλις τώρα, που σου απαντάω. Πιστεύω να την παλέψω και να την τελειώσω εγκαίρως, για να δούμε.... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει έχεις σήμερα και το αύριο ακόμα!

Αν είσαι σε ένα καλό σημείο το παλεύεις.

 

Εμένα το πρόβλημα είναι ότι είμαι στις 3000 λέξεις και ακόμα τώρα ξεκίνησαν. μάλλον είναι πολλή μεγάλη τελικά η ιστορία μου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συγγραφόπουλα! Τελειώνουμε απόψε λέει;

Έχει ήδη ανέβει μία ιστορία που θα πρέπει να σχολιάσω διεξοδικά (αλλά από άποψη φαντασίας είναι πολύ δυνατή.)

Μία όμορφη εικονίτσα να συνοδέψει τη μέρα σας (δεν ξέρω για σας, εγώ θα ήθελα να την διαβώ αυτήν την πύλη):

Fantasy-Landscape-Wallpaper.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, οτιδήποτε μπορεί να σε περιμένει πίσω από την πύλη αυτή.

Καλημέρα και από εμένα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!:)

 

Σήμερα τελειώνει (εκτός κι αν χρειαστεί κανείς λίγο ακόμα χρόνο), που σημαίνει ότι από το απόγευμα και μετά λογικά θα έχω μπόλικο πράμα για διάβασμα. Τέλεια, δε βλέπω την ώρα!  :dance2:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μη με δείρετε, αλλά να δώσουμε άλλη μια μέρα; Έχουν πλακώσει κάποιες υποχρεώσεις και δεν με βλέπω να τελειώνω σήμερα. :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μη με δείρετε, αλλά να δώσουμε άλλη μια μέρα; Έχουν πλακώσει κάποιες υποχρεώσεις και δεν με βλέπω να τελειώνω σήμερα. :(

Αντε να σας τη δώσω. Ρεμάλια βούρδουλα θέτε. Εννοώ, δουλέψτε καμάρια μου, δουλέψτε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και είχα προετοιμαστεί ψυχολογικά να διαβάσω σήμερα. :p  

Δεν πειράζει, εις αύριον τα σπουδαία, εξάλλου το καλό πράγμα λέει αργεί να γίνει... :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Egalla: Έ όχι και να σε δείρουμε! Τέτοιο κορίτσι που γράφει ανελλιπώς! 

 

Ιρμάντα: Γράφουμε, γράφουμε αλλά δε φταίμε εμείς, μια δεσποσύνη που μας έδωσε κάτι που εμπνέει και μυθιστόρημα φταίει!

 

MadnJim: Καλέ μου φίλε, η αναμονή το κάνει πιο γλυκό δε λένε. Υπομονή και θα ευχαριστηθείς φάντασι. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4500 λέξεις και συνεχίζω.

Αυτό το παιχνίδι θα βγάλει μεγάλες ιστορίες από κάθε άποψη!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4.000 και έχω ακόμη δρόμο.Θα ανεβάσω το βράδυ. Like, αργά. Like, τσίμα-τσίμα πριν τη λήξη. Love you all, πάω να συνεχίσω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4300 πλην της εισαγωγής. Πιστεύω (;) να προλάβω...αφού συνεχώς μεγαλώνει η ιστορία..

Edited by SymphonyX13
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε σε τι μπελάδες σας έβαλα! Καλημέρες και τα σέβη μου δημιουργικοί μου νεολαίοι!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα όλοι πάμε για μεγάλες ιστορίες με τον αγαπητό MadnJim να μας έχει αφήσει βέβαια παρασάγγας πίσω αφού ο ίδιος έγραψε μια ιστορία όσο και των υπολοίπων όλων μαζί.

Η δεσποσύνη που μας πέταξε στην αρένα είναι ευτυχής να υποθέσω;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5700 και έχουμε δρόμο αν προφτάσω θα είναι πιο οριακά από την elgalla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τέσσερις ώρες και κάτι ακόμα ως το τέλος της προθεσμίας, πως τα πάτε;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off #81 (elgalla vs SymphonyX13 vs WILLIAM - Η συγγραφέας elgalla ζήτησε να αφαιρεθεί το διήγημά της)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..