Jump to content

Εικόνα κι επί τόπου #14 (Ιρμάντα vs giorgos lagonas vs alkinem)


Elli Sketo
 Share

Εικόνα και επί τόπου #14  

11 members have voted

  1. 1. Μου άρεσε περισσότερο το διήγημα...

    • Λάγια (giorgos lagonas)
    • La voix du bien aimé (Ιρμάντα)
    • Σκοτεινός Θησαυρός (alkinem)

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δεκατέσσερις του μήνα δεν λήγει; Έτσι λέει στο πρώτο ποστ. Και δεν έχω ψηφίσει ακόμα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεκατέσσερις του μήνα δεν λήγει; Έτσι λέει στο πρώτο ποστ. Και δεν έχω ψηφίσει ακόμα...

 

Σπύρο έχεις δίκιο. Εγώ μπερδεύτηκα. Όντως η ψηφοφορία είναι μέχρι τις 14 του μήνα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα και εγώ. 
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ιστορίες. Θα ανεβάσω τα σχόλιά μου μέσα στη βδομάδα promise!

Edited by Elli Sketo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα κι εγώ. Προτίμησα την ιστορία του Γιάννη γιατί αν και πολύ υποδεέστερη τεχνικά των άλλων δύο ήταν περισσότερο κοντά στις προτιμήσεις μου, σε αντίθεση με την καλύτερη σε κάθε επίπεδο ιστορία της Ειρήνης που όμως σαν θέμα δεν μου κράτησε το ενδιαφέρον, και την ιστορία του Γιώργου που ήταν μεν καλογραμμένη ως συνήθως, αλλά πολύ συγκινητική για τα γούστα μου. Κι αφού λοιπόν η ερώτηση του poll είναι ποια ιστορία μου άρεσε περισσότερο, κι όχι ποια θεωρώ καλύτερα γραμμένη, η ψήφος μου πάει στον "Σκοτεινό θησαυρό", με την ελπίδα όμως ότι κάποια στιγμή θα ανεβάσει ο Γιάννης και μια καλύτερη πιο προσεγμένη και ολοκληρωμένη εκδοχή του. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω για 'μενα τον αμελή που δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλες τις ιστορίες  μια παρατασούλα στην ψηφοφορία μέχρι σήμερα το βράδυ; Ε; Φανταστικοί μου συγγραφείς; Υπερεξαιρετική μου διοργανώτρια; Ε;  :give_rose:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόλαβα...  :sweatdrop:

 

Δεν πειράζει, θα σας σχολιάσω εκτός παιχνιδιού, μην σαν καθυστερώ άλλο.  :rolleyes:

Edited by Myyst
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή λογικά τελείωσε η όποια παράταση της ψηφοφορίας και δεν βλέπω να σχολιάζει κανένας, να συγχαρώ τόσο την Ειρήνη για την νίκη της, όσο και τον Γιάννη  και τον Γιώργο για τις ιστορίες τους, αλλά και την 'Ελλη για την διοργάνωση. Πολλά μπράβο σε όλους!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλά ευχαριστώ σε όσους διάβασαν/ σχολίασαν/ ψήφισαν. Ευχαριστούμε την Ελλη (που είσαι λεβέντισσα να κάνεις την επίσημη αποφώνηση;) και συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες. Ηταν όμορφα που παίξαμε μαζί. Και εις άλλα με υγεία!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, τελείωσε! Τι ησυχία είναι αυτή; Ειρήνη συγχαρητήρια για τη νίκη σου, και πολλά μπράβο και στους δύο ακόμα συμμετέχοντες για τις όμορφες ιστορίες τους. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στους συμμετέχοντες (και λίγο παραπάνω στην Ειρήνη για τη νίκη) αλλά και σε όσους ασχολήθηκαν, διάβασαν και σχολίασαν. 

 

Όταν είμαι λιγότερο πνιγμένος θα ανεβάσω κι εγώ σχόλια για τις άλλες δυο ιστορίες.

 

Μπράβο και στη διοργανώτρια για την ωραία εικόνα.

 

Έχοντας λείψει περίπου ενάμισι χρόνο από κάτι τρέχον (παιχνίδι κλπ) αλλά και από τη βιβλιοθήκη (υπάρχω ακόμα στο sff, αλλά πλέον, λόγω μυθιστορημάτων, κινούμαι αποκλειστικά σε κλειδωμένα τύπου νανόριμο κλπ), ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία να ξαναθυμηθώ πόσο που είχε λείψει η όλη φάση και φυσικά ο κόσμος. 

 

Ευχαριστώ πολύ για τα σχόλιά σας. Σημασία έχει να γεννιούνται και να μοιράζονται οι ιστορίες μας. 

Edited by giorgos lagonas
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Εικόνα κι επί τόπου #14 (Ιρμάντα vs giorgos lagonas vs alkinem)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..