Jump to content

WriteIn Short Story Live #3 - Οκτώβριος 2016


Halloween Short Story Write-In  

12 members have voted

  1. 1. Οι 3 ιστορίες που μου άρεσαν περισσότερο ήταν:

    • Πώς να βγεις από το δάσος (Eugenia Rose)
    • Μόνη σ΄ ένα άδειο σπίτι ( Morfeas)
    • Άστραψε και (δεν) βρόντηξε! (Ballerond)
    • Ιστορίες συγγραφικής τρέλας (Nihilio)
    • Ένα δέντρο (Myyst)
    • Νύχτα στην Αγία Σκέπη ( Elli Sketo)
    • Συνομοίωση (Διγέλαδος)

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Σχολίασα και ψήφισα, σας ευχαριστώ πολύ όλους για τη συμμετοχή σας - αναγνώστες και συγγραφείς - και, φυσικά, για τις αξιόλογες συμμετοχές. Ελπίζω να περάσατε όμορφα και εύχομαι να έχουμε εξίσου, αν όχι περισσότερες, συμμετοχές στα επόμενα Write-In. :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παιδιά μου, με λύπη μου συνειδητοποίησα ότι δεν πέρασε η ψήφος μου, οπότε δεν θα τη μετρήσω για να μην αλλοιωθούν τα αποτελέσματα. Είχα ψηφίσει Μορφέα, Ballerond και Νιχίλιο.

 

Με τα τωρινά δεδομένα, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην Έλλη που βγήκε πρώτη και ένα ακόμη Write In και στον σύζυγο, Μορφέα, που είπε να κερδίσει ό,τι μπορούσε πριν πάει να υπηρετήσει τη μαμά πατρίδα.

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε Ballerond και Eugenia Rose για την - επίσης - ισοπαλία στη δεύτερη θέση

 

Και, βεβαίως, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Διγέλαδο για την τρίτη θέση

 

Μπράβο σε όλους σας, παιδιά, με το καλό και στο επόμενο!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που πήραν μέρος και σε όσους διάβασαν και ψήφισαν!

 

Επίσης φαίνεται να είμαι η μόνη που κατάλαβε την ιστορία του Στέφανου. Νομίζω κάπου εδώ πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ γενικότερα αλλά και ότι θα μου φαίνεται καλό και το ΘΕΜΑ. :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που πήραν μέρος και σε όσους διάβασαν και ψήφισαν!

 

Επίσης φαίνεται να είμαι η μόνη που κατάλαβε την ιστορία του Στέφανου. Νομίζω κάπου εδώ πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ γενικότερα αλλά και ότι θα μου φαίνεται καλό και το ΘΕΜΑ. :p

 

1. Είσαι κι εσύ μια Λίτσα

 

2. Συγχαρητήρια στον Morfea και την Έλλη για την πρώτη θέση στο παιχνίδι. Αυτό σημαίνει ότι διοργανώνετε το επόμενο WriteIn μαζί; 

 

3. Συγχαρητήρια για τις ιστορίες.

 

4. Τα υπόλοιπα αργότερα. Καληνύχτα.

 

:hi:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους. Είχε πλάκα η διαδικασία, θα το ξανακάνω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους και συγχαρητήρια στους νικητές! Άντε και το επόμενο το διοργανώνετε παρέα να μας στάξετε ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας και τώρα ευκαίρησα (για όποιον ρωτήσει, είμαι σκοπιά αυτή τη στιγμή και σίγουρα δεν γράφω αυτό το ποστ :p), ευχαριστώ πολύ για τις ψήφους και τα σχόλια! :)

Συγχαρητήρια στη συννικήτρια Έλλη και σ' όλα τα παιδιά! Ευχαριστούμε την πυργοδέσποινα για το ωραίο παιχνίδι, άντε και στο επόμενο (που ίσως να είναι και συνδιοργάνωση αν μπορούμε και οι 2; Who knows? Έλλη, κανόνισε, γιατί οι προσδοκίες ανεβαίνουν ορόφους ανά SSL - αν και παραδέχομαι ότι ξεκινήσαμε από τα υπόγεια :p).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..