Jump to content

SFF-NoWriMo 2016 - Κάλεσμα


Naroualis
 Share

Recommended Posts

Επιβεβαίωνω ότι πήρα τον μπούλο.

Καλά να περάσετε :p

 

Εξακολουθείς να επιμένεις δηλαδή ότι δεν θα πάρεις μέρος. 

Χμμ πρέπει να βρεθεί η υποδειγματική τιμωρία σου!

Link to comment
Share on other sites

Κάπου έχασα το memo ότι θα καθαριζόταν το sub-forum πριν μπουν οι καινούργιοι και έχασα το access. Έκανα rsvp just in case τώρα.

 

Εκτός και αν είναι ύπουλο πλάνο της Sonyas για αυτά που ειπώθηκαν προηγουμένως.  :bag:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας αγαπάω πώς δεν σας αγαπάω αλλά φέτος πάω για 15.000 λέξεις και όχι για 50.000

οπότε είμαι αυτό που λέμε off

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαίωνω ότι πήρα τον μπούλο.

Καλά να περάσετε :p

 

Νοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

 

Κάπου έχασα το memo ότι θα καθαριζόταν το sub-forum πριν μπουν οι καινούργιοι και έχασα το access. Έκανα rsvp just in case τώρα.

 

Εκτός και αν είναι ύπουλο πλάνο της Sonyas για αυτά που ειπώθηκαν προηγουμένως.  :bag:

 

Βρε παιδάκι μου, τόσα χρόνια, το ίδιο κάνουμε. Καθαρίζουμε τους περσινούς και λερώνουμε  τους φετινούς ( :p ) Γι' αυτό σκούζω, rsvpιαστείτε. Τώρα θα πρέπει αν περιμένεις λιγάκι, μάλλον ως Δευτέρα για τα δέοντα. :(

Link to comment
Share on other sites

:sweatdrop:  :heat:  :obsession:

 

Τελευταία και καταϊδρωμένη... Προλαβαίνω να σας κάνω παρέα;

 

Έχουν μείνει μισοτελειωμένα τα δύο προηγούμενα NaNo μου και λέω να τα τελειώσω φέτος, είναι κρίμα! :)

 

Τα Φυλαχτά της Μέννου λοιπόν, Μέρη Ένα και Δύο!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα λες (δεν το άκουσα όλο, να λέμε την αλήθεια).

 

Εκτιμώ την ειλικρίνειά σου, αντί να σε ρίξουμε στην πυρά θα σε τουφεκίσουμε  :p  :p  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ, το  podcast μου άνοιξε την όρεξη τολμώ να πω και μου έδωσε μια εκπληκτική ιδέα!

 

Γιατί να γράψω ένα διήγημα τον Νοέμβριο και να μην γράψω  τρία-τέσσερα ξέρω'γω με στόχο τις 50.000 λέξεις;

Δεν  νομίζω να τις φτάσω βέβαια, αλλά    τουλάχιστον έτσι θα είμαι καλυμμένος όσον αφορά το κυνήγι του στόχου και το δικαίωμα πρόσβασης :)

 

Μπουκάρω λέμε! rsvp τελευταίος και καταϊδρωμένος :)

Edited by jjohn
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: Τζτζοοον! Ναιαιαι!!!

 

Εγώ σήμερα ξύπνησα και σκεφτόμουν το νανό μου, οπότε, όλα καλά (που ανησυχούσα ότι δεν με έβλεπα να μπαίνω στο κλίμα φέτος).

 

 

Αστρόλορδε, sir, :hi: να με συγχωρεί η χάρη σας, θα επανορθώσω, αλήθεια, θα ακούσω και το υπόλοιπο. Αλλά, εσείς, sir, πότε θα αποφασίσετε τι θα γράψετε; Εικοσιεννέα έχει ο μήνας!

 

:clover:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλή μου δεσποσύνη, θα προτιμούσα το Αστράρχης στο ελληνικό και ελπίζω ειλικρινά μια μέρα να μοιραστώ μαζί σας το θρύλο του Αστροβάτη, γενάρχη των Αστραρχών. Δυστυχώς δεν θα είμαι φέτος στο NoWriMo καθώς ανέλαβα μερικούς μήνες πριν μια υποχρέωση και πρέπει να την τιμήσω αλλά υπόσχομαι αφού βαλθήκατε όλοι να με κάνετε (και) συγγραφέα να σας δώσω κάποια δείγματα γραφής σε πρώτη ευκαιρία.

 

Edit:

Και επειδή αυτά παθαίνει όποιος δεν κοιτάζει όλα του τα site πριν γράψει, η υποχρέωση που ανέλαβα άρχισε να υλοποιείται και έτσι όποιος συγγραφέας έχει υποφέρει στο στόμα μου έχει τη μοναδική ευκαιρία να πάρει το αίμα του πίσω...

Edited by Starlord
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για τσεκαρετε ότι έχετε όλοι πρόσβαση όσοι θα πρεπε να έχετε :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσω κι εγώ μια λίγο αργοπορημένη πρόσβαση στο υπο-φόρουμ τώρα που ψήθηκα; ε; ε; ε;  :rolleyes:

Edited by Myyst
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έστω και με καθυστέρηση να ευχηθώ σε όλους καλή συγγραφή!

 

Μερικοί βέβαια σχολιάζουν σε κοινωνικά δίκτυα αντί να γράφουν αλλά ΟΚ, τους αγαπάμε κι έτσι!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..