Jump to content

Εικόνα κι επί τόπου #17 (jjohn vs John Ernst vs Morfeas)


Φάντασμα
 Share

Η ιστορία που μου άρεσε περισσότερο ήταν:   

10 members have voted

  1. 1. Η ιστορία που μου άρεσε περισσότερο ήταν:

    • Άτιτλο του Jjohn
    • 3421 του John Ernst
      0
    • Το Γενέθλιο Δώρο του Morfeas

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

8 hours ago, Ιρμάντα said:

Οχι. Οχι και παλι όχι.

Ειρήνη και Νίκο πλάκα κάνω. Ούτε εγώ θα με ψήφιζα στο συγκεκριμένο, ήταν κάπως... Δε λέω ότι είναι άχρηστο, αλλά επιμένω ότι δε λειτουργεί. 

Θα ήθελα να επισημάνω τα εξής. Πρώτον ότι το φόρουμ με έμαθε να αξιολογώ σωστά τον εαυτό μου. Γνωρίζω τι θα έχει αποδοχή και τι όχι πριν το βγάλω στο φόρουμ. Δεύτερο, εδώ κάνουμε και λίγο την πλάκα μας, οπότε τα αποτελέσματα των διαγωνισμών εντάσσονται σε αυτό το πλαίσιο (ασχολούμαι με πολλά σοβαρά πράγματα στη ζωή μου, μέσα σε αυτά και η συγγραφή, και το ποιος ψηφίζει κι αν ψηφίζει προσωπικά το βρίσκω αστείο). Τρίτο, δε θέλω να δημιουργώ ανασφάλεια στους άλλους ότι θα νιώσω ποτέ αδικημένος. Υπάρχουν πολλά ζόρια στον πραγματικό κόσμο και τέτοιου είδους συμπεριφορές μέσα στο φόρουμ μου φαίνονται τουλάχιστον ανώριμες (δεν παύω όμως να υποστηρίζω ότι θέλει και από μέρους μας λίγο καλύτερο χειρισμό όταν κάποιος κλωτσάει επειδή νομίζει ότι μπήκε με ΤΟ υλικό μέσα στο φόρουμ). Και τέλος πάντων, δασκάλα, μάθε πότε κάνω πλάκα. 

Edited by John Ernst
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ψηφίστε γγιάννη πίκατσου και ομάδα μπίραυλο 

 

Edited by jjohn
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, jjohn said:

Ψηφίστε γγιάννη πίκατσου και ομάδα μπίραυλο 

 

Ψηφίστε μπρε κάποιος! Just do as I say, don't do as I do!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ψηφίσω γιατί ακόμη δεν έχω διαβάσει τις ιστορίες σας. Κάποια στιγμή όμως θα τις διαβάσω και θα τις σχολιάσω. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να μη δώσουμε και το ΣΚ ρε παιδιά; Εγώ θέλω, αλλά δεν έχω προλάβει καθόλου. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, από την στιγμή που  το μικρό μας παιχνίδακι δεν εμποδίζει κάτι άλλο, δεν υπάρχει πρόβλημα να το καθυστερήσουμε για μερικές μερούλες. Επίσης ψηφοφορία χωρίς παράταση   πίκατσου χωρίς  θάντερ μπολτ. 

Link to comment
Share on other sites

Δώστε παράταση στο λαό!

Και κρύψτε τα όσκαρ από τον γΓιάννη γιατί ούτε ο Reynolds δεν είναι τόσο Pikachu.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, jjohn said:

Επίσης ψηφοφορία χωρίς παράταση   πίκατσου χωρίς  θάντερ μπολτ. 

Image result for pikachu thunderbolt suicide

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Σας έχω διαβάσει - να ξέρετε. Φιλοδοξώ να σας σχολιάσω κάπου μέσα στην εβδομάδα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω το νέο σου άβαταρ να μην ήταν η αντίδραση σου στις ιστορίες μας πάντως :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω μέχρι την Δευτέρα 26/11. Είναι καλά τόσο; ή να πούμε μέχρι Τρίτη 27;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα κι εγώ, σχόλια θα αφήσω μέσα στις επόμενες μέρες. Καλή επιτυχία!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οπότε έληξε???

Μπράβο σας καμάρια μου για τις ιστορίες σας! Συγχαρητήρια και στο νικητή! :beer:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Silvertooth said:

Οπότε έληξε???

Μπράβο σας καμάρια μου για τις ιστορίες σας! Συγχαρητήρια και στο νικητή! :beer:

Ναι, έληξε. Οι τρεις ιστορίες είναι διαθέσιμες -οποιαδήποτε στιγμή- για σχολιασμό και από τα υπόλοιπα μέλη.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες.

 

*Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας βρίσκονται στην κορυφή του topic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια από εμένα στον Νικόλαο για την άξια νίκη του. 

Ευχαριστώ πολύ  όλους τους εμπλεκόμενους (Μάγδα και τους τρεις νικούς) μια που στάθηκαν αφορμή να γράψω μία σοβαρή ιστορία μετά από ενάμιση χρόνο (όχι η ιστοριούλα που έγραψα το Φλεβάρη δεν ήταν σοβαρή :p)

Αύριο-μεθαύριο θα ασχοληθώ και με τα σχόλια σας!

Αυτά! Ας το επαναλάβουμε ξανά μετά τα Χριστούγεννα:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κι εγώ τους αναγνώστες/σχολιαστές/ψηφοφόρους (ήσασταν 7 περισσότεροι απ' ό,τι υπολόγιζα ? ), τον διοργανωτή και τους συμπαίκτες μου (και σε επόμενα ακόμη πιο βελτιωμένα πονήματα)! Καιρό είχα να παίξω, άντε και του χρόνου!
 

Spoiler

 

image.png.fd14206b0ccf99343bdfc2667b67214f.png

Το κακό για άλλη μια φορά θριάμβευσε.

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

 Ω τα συγχαρήκια μου και από μένα στον νικητή!

Και στους υπόλοιπους συμμετέχοντες! Και σε όσους διάβασαν/σχολίασαν/ ψήφισαν και ασχολήθηκαν με τη διοργάνωση του παιχνιδιού!

? Live long and prosper!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Εικόνα κι επί τόπου #17 (jjohn vs John Ernst vs Morfeas)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..