Jump to content

Οι Ιππότες Του Όρκου Τα Χρονικά Της Έρεμορ - Μιχαήλ Φανός


Zaratoth
 Share

Recommended Posts

Καλοτάξιδο Μιχαήλ (William)! Εύχομαι ολόψυχα να τα πάει περίφημα!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ! 

Μου φαίνεται εξωπραγματικό να βλέπω ένα θέμα για δικό μου βιβλίο!

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον χαρακτήρας ο Μάικ. Ο αγαπημένος μου ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και για την κριτική!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φανταστικά νέα, Γουίλ! :clap: Χαίρομαι πάρα πολύ!

Εύχομαι να είναι καλοτάξιδο, να φτάσει ως τα πέρατα του κόσμου κι ακόμα παραπέρα!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Εσένα δε λέω και στα δικά σου,προηγείσαι ήδη σε αυτόν τον δρόμο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ωραία περιπέτεια με σασπένς, γρήγορη κι ευκολοδιαβαστη, με ενδιαφέρουσα κοσμοπλασια (νομίζω ότι είναι περιττό πλέον να λεω ότι σε σημεία θυμίζει κάτι που έχουμε ξαναδει, μιας και διαπιστώνω πως αυτό ισχύει σχεδόν για όλα τα βιβλία του φανταστικού).

Ωραίο και το διπλωματικο κομμάτι,  οι περιγραφές τόσο όσο χρειάζεται και εύστοχες, γενικά δεν βρήκα κάτι που να με ενοχλήσει, αντίθετα πέρασα ευχαριστα και με τα δύο βιβλία και περιμένω το τρίτο.

Χάρτη δεν μπόρεσα να βρω πουθενά και είναι το μόνο που μου έλειψε.

Απο μένα μπράβο.

Edited by Kon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

επειδή το smashword θέλει το βιβλίο σε πολλαπλά φορμάτ γι' αυτό δεν μπορούσε να μπει ο χάρτης.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως το διαβαζω, φαινεται πως ο χαρτης υπαρχει. Ενα μικρο bonus ισως για τους αναγνωστες του φορουμ, ε καλε μας William? 😄

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Οι Ιππότες Του Όρκου Τα Χρονικά Της Έρεμορ - Μιχαήλ Φανός
  • 4 months later...

Λοιπόν, διάβασα και το τρίτο βιβλίο της ιστορίας, κινείται στο ίδιο μοτίβο, δεν έχω να προσθέσω κάτι παρά μόνο ότι δεν πρόκειται για τριλογία, οπότε αγαπητέ κύριε συγγραφέα, πόσο έχουμε ακόμα? Και για κείνο τον χάρτη που "λέγαμε" δεν βλέπω κάτι... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ήταν τριλογία αλλά λόγω μεγέθους τα χώρισα σε δύο το καθένα οπότε είναι έξι.

Όσο για το χάρτη θα το φροντίσω άμεσα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Τα έχεις έτοιμα ή συνεχίζεις να γράφεις? Εγώ ανυπομονώ να δω πως θα εξελιχθεί. Σε ότι αφορά το χάρτη, ενώ σίγουρα από τις περιγραφές υπάρχει μια σχετική εικόνα, δεδομένου ότι συντροφιά και χωρίζεται και ταξιδεύει αρκετά, είναι αρκετά δύσκολο αν δεν κρατάς σημειώσεις να τοποθετήσεις τους ήρωες στο σύμπαν σου, ειδικά όταν εισάγονται και νέα μέρη στην πορεία των βιβλίων. Ευχαριστώ πάντως που απάντησες τόσο άμεσα και φυσικά ευχαριστώ για το ανάγνωσμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..