Jump to content

Χειρότερος serial killer?


Drunk Elf
 Share

Recommended Posts

Διάβαζα πριν κάτι μέρες στο Free ένα άρθρο για τους serial killers και διάβασα για έναν τύπο ο οποίος: προσκαλούσε νεαρά, μαύρα αγόρια στο σπίτι του, τα σκότωνε, τα βίαζε (πεθαμένα!), τα έκοβε σε φέτες και τα έτρωγε.

Μιλάμε ό,τι ανωμαλία κυκλοφορεί πάνω του την είχε ο τύπος.

Ξέρετε κανένα χειρότερο; Και λογοτεχνικός serial killer να είναι δε μας χαλάει ;)

 

Έχει διαβάσει κανείς (εκτός από τον Northerain :p ) το τεύχος του Sandman με την convention των Serial Killers;

Edited by Drunk Elf
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Βάρδος

    10

  • Drunk Elf

    10

  • drowvarius

    11

  • Dark desire

    9

Ομάδα ανθρωποφάγων στην Αυστραλία, ανάμεσά τους και ένας Ελληνοαυτσραλός, σκότωναν γέρους, τους μαγείρευαν και τους έτρωγαν.

 

Γιάκ...

 

 

 

 

Και, φυσικά, ο Χάνιμπαλ Λέκτερ, από τη Σιωπή των Αμνών. Αλλά, συνήθως, στην πραγματικότητα δεν είναι τόσο μορφές. :angry:

Link to comment
Share on other sites

στίς ειδλησεις το άκουσα οπου ηταν ένας και έβαλε αγγελία και ζητούσε άτομα για να τα σκοτώσει και να τους φάει. και ναι βρεθηκαν μερικοί επέλεξε έναν απο αυτούς και αφου τον έβαλε να υπογράψει οτι το επέλεξε εθελοντικά και οτι έχει σώας τας φρένας του για μια τέτια αποφαση πηγαν μαζί σε φαρμακείο αγορασαν μια ποσότητα δυνατον παυσήπονων και πηγαν σπιτι.

 

ο τύπος πηρα τα παυσήπονα του και ο αλλος άρχησε σιγά σιγά να τον κόβει. πρώτα του έκοψε τους όρχεις τουσ οποίους τιγανησε και εφαγαν μαζί. (του έκαψε τα τραύματα για να μη πεθάνει.) μετα συνέχησε με το υπόλοιπο σωμα. μετα απο καμποσες ώρες πεθανε απο αιμοραγία.

 

στο δικαστηριο αυτος που έβαλε την αγγελία δήλωσε οτι παντα θα τον θυμάτε και λεχει φυλάξει μερικα ακόμα κομάτια κρέατος του στην καταψηξη για να τρώει. το γερμανικό δικαστηριο ίσως τον αφήσει αθώο καθως ο σύνταγμα δεν έχει νόμους πρι του κανιβαλησμου.

Link to comment
Share on other sites

re seis...ap to American Psycho, to biblio...o xeiroteros by far.Episis apo tainia, sto ''Mutilator'' exei enan ap tous xeiroterous 8anatous pou exo dei.Rock on...

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι ο κανίβαλος της Γερμανίας είναι από τους τοπ serial killers (αν και όχι ακριβώς serial) αλλά και το θύμα του δεν πήγαινε πίσω. Καλός ψυχάκιας ήταν και αυτός.

American Psycho rules :lol:

Link to comment
Share on other sites

Iced, ναι, αυτός ήταν πάνω σ'όλους. Βασικά, νομίζω ότι ήταν και πο*στης, ή ότι ήταν και οι δύο τους πο*στηδες, αλλά δεν είμαι σίγουρος.

 

Και, ξέρεις, βέβαια, αν αυτό ισχύει, το χειρότερο είναι το γεγονός ότι ήταν πο*στηδες. :p Τα άλλα είναι αθώα πράγματα. :p

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει ενα ντοκυμαντέρ για τον τύπα στη ΝΕΤ (ξέρετε απ'αυτά τα μεταμεσονύχτια τα περίεργα που βάζει). Ο τύπος ήταν αμερικάνος και τι έκανε.... απήγαγε μικρά κοριτσάκια τα πήγαινε σπίτι του και τα σκοτωνε με μαχιερές. Μετά έκανε το εξής ανώμαλο... Έπαιρνε ενα τρυπάνι το έβαζε στο Pussy των κοριτσακίων και πατούσε το ΟΝ... 'Ολα τα εντόσθια γίνονταν πολτός και χυνόντουσαν απο το pussy των καριτσακίων και αυτός τον έβαζε σε ταπερ.

Έπειτα βιαζε το πτώμα χωρίς εντόσθια....

Μετά απ'όλα αυτά έκοβε το πτώμα κομματάκια και ξεχώριζε το κρέας απο τα κόκκαλα... Έπειτα έπαιρνε το κρέας και το έβαζε σε mixer και γινόταν και αυτό πολτός. Στη συνέχεια ανακάτευε τους πολτούς εντοσθίων και κρέατος και τα έδινε στον ενος χρονών γιο του ως παιδικί τροφη...

Πραγματικά αφού συνειδοτοποίησα οτι υπήρχε τέτοιος άνθρωπος (θανατώθηκε πριν 15 χρονια) σιχάθηκα τη ζωή μου......

Edited by Alestor
Link to comment
Share on other sites

Alestora είσαι άρρωστος. Τι κάθεσαι και βλέπεις νυχτιάτικα;

Τελικά υπάρχουν και χειρότεροι τύποι από αυτόν που έγραψα <_<

Άντε να φανταστεί κάποιος συγγραφέας τέτοια ανωμαλία. Θα τον βγάλουν ότι γράφει και πράγματα που ποτέ δε θα γίνονταν στη πραγματικότητα!

Link to comment
Share on other sites

Άντε να φανταστεί κάποιος συγγραφέας τέτοια ανωμαλία. Θα τον βγάλουν ότι γράφει και πράγματα που ποτέ δε θα γίνονταν στη πραγματικότητα!

Πες το ψέματα...

Link to comment
Share on other sites

Yiak

Bliax

Ghiih

Bleux

Bubeu

 

An kai ksero oti einai psemata moy proksenei TERASTIA ahdia.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα μου η ανωμαλία μου ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :p :ph34r:

 

 

Αα και κάτι άλλο..... το

Yiak

Δεν γράφετε έτσι.... <_< αλλά εεεετσι yak ή και yaak B)

Edited by Alestor
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ! ΥΠΕΡΟΧΟ! ΓΟΥΣΤΑΡΩ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΩΜΑΛΟΣ!

 

ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΒΟΜΒΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΚΑΕΙ!

 

WOW! SWEET DUDE!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Alestor, αυτό ήταν πολύ καλό.

 

Υπήρχε στη Μεσσαιωνική Γερμανία ένας βασιλιάς που έκανε τα εξής. Έπερνε τους κατάδικους και τους έβαζε μέσα σε ένα τεράστιο χάλκινο ομοίωμα ταύρου. Αφού έκλειναν την καταπακτή έβαζαν φωτιά στα ξύλα που ήταν στα πόδια του ταύρου. Εννοιείται ότι μετά από λίγο ο ταύρος άρχιζε να πυρακτώνεται. Ο καημένος που ήταν μέσα στον ταύρο άρχιζε να ουρλιάζει :crybaby: Υπήρχαν όμως κάποιες ειδικές τρυπούλες πάνω στο ομοίωμα που έκαναν τη φωνή του να ακούγεται σαν μουσική.....

Άλλο.

Αν θυμάμαι καλά αυτό το έκαναν Ισπανοί στον Μεσσαίωνα. Έπιαναν μία γυναίκα και της γέμμιζαν τη μήτρα με μπαρούτι. Μετάτης έβαζαν στο νινι ένα φυτίλι. Το άναβαν και έτρεχαν για να μην λερωθούν....

Το γνωστό και παρεξηγημένο παλούκωμα. Οι Τούρκοι έκαναν το εξής. Αφού έβαζαν ένα τρίμετρο παλούκι στο γνωστό μέρος του θύματος τον σήκωναν ψηλά. Ο σκοπός ήταν να βγει το παλούκι ανάμεσα από τις δύο κλείδες, χωρίς να σκοτώσει το θύμα. Επίσης το παλούκι ήταν στρογγυλεμένο μπροστά ώστε να σπρώχνει στην άκρη τα ζωτικά όργανα, και να μην τα καταστρέφει. Εάν ήθελαν να τον βασανίσουν πολύ τον τάιζαν και μπορούσε να μείνει ζωντανός για τρεις ημέρες.

Άλλο ένα που έκαναν στο Βυζάντιο και σε άλλες χώρες την ίδια εποχή είναι το εξής. Έπαιρναν το θύμα και αφού έσκαβαν μία τρύπα στο χώμα τοποθετούσαν μέσα ένα τεράστιο βαρέλι. Το θύμα έμπαινε μέσα και το έθαβαν μέχρι το λαιμό. Το σώμα του δεν πάθαινε κάτι, γιατί δεν έμπαινε χώμα μέσα στο βαρέλι. Τουλάχιστον δεν πάθαινε κάτι τις 10 πρώτες ημέρες. Τον ανάγκαζαν να τρώει για να μένει ζωντανός. Μετά από μερικές ημέρες, εξαιτίας της βρώμας, (κόπρανα, ούρα), το θύμα άρχιζε να σαπίζει...ζωντανό.

Ποιοι είναι λοιπόν οι μεγαλύτεροι δολοφόνοι κατά συρροήν; Οι σύγχρονοι ή οι παλαιοί;

 

Μήπως θέλετε και άλλα παραδείγματα; Έχω μπόλικα να σας πω.

Link to comment
Share on other sites

/me πιάνει στον αέρα ένα μισοφαγωμένο σάντουιτς.

 

Λοιπόν έχω διαβάσει κι εγω το αρθράκι του Free. Επίσης έχω δει το Hannibal καμια δυοτρειςπεντεξιδεκα φορές. Κυκλοφορεί και μια ταινία με τίτλο "Serial Killers" με τη λεζάντα "Οι πραγματικοί Hannibal". Θέλω να τη δω όπψς και δήποτε. Μήπως έχω πρόβλημα;;; :blink:

Edited by Bardoulas©
Link to comment
Share on other sites

Ο πιο διάσημος serial killer είναι ο Τζάκ ο Αντεροβγάλτης (ή αγγλιστή, Jack the Ripper). Νομίζω ότι ο Τζάκ είναι ο αυτοκράτορας των serial killers, αφού δεν πιάστηκε ποτέ, και ακόμα και σήμερα, το μυστήριο αυτό ελκύει κάθε λογείς άτομα που προσπαθούν να το λύσουν.

Κανένας άλλος serial killer δεν έχει εμπνεύσει τόσο κόσμο, από ταινίες μέχρι αφιερώματα στο Λονδίνο, βιβλία, συγγράματα... Μάλιστα στο Λονδίνο υπάρχει και ο "περίπατος στα μέρη του Τζάκ του Αντεροβγάλτη" δηλαδή σου δείχνουν όλα τα μέρη στα οποία βρέθηκαν τα θύματα του.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, για όλους όσοι είναι τόσο άρρωστοι όσο ο γραφών μπορείτε να αγοράσετε το βιβλίο Βασανιστήρια και Εξουσία του Σιμόπουλου. Είναι όλα τα βασανιστήρια από την αρχαιότητα μέχρι την επανάσταση του 1821. Εκεί να δείτε βασιλικούς serrial killers... Μεθυσμένε Ελφάκο, θες να σου πω κανένα βασανιστήριο ακόμη. Τα πιο σιχαμερά δεν τα έχω πει ακόμη. Αυτά που είπα πριν ήταν αρκετά «μαλακά» και φιλεύσπαλαχνα

Link to comment
Share on other sites

Ε, λοιπόν τα θέλουν τα οπίσθιά σου. Πάρε να έχεις τότε

Οι ισπανοί είχανανακαλύψει έναν νέο τρόπο για να ταϊζουν τα άλογά τους. Άνοιγαν την κοιλιά κάποιου και έβαζαν μέσα σανό. Τ άλογο πήγαινε βέβαια να φάι. Έλα όμως που το θύμα ήταν ακόμη ζωντανό...

Οι αρχαίοι Σκύθες είχαν αναγάγει σε επιστήμη την εκδορά του δέρματος. Οι επαγγελματίες μπορούσαν να αφαιρέσουν ολόκληρο το δέρμα κάποιου θύματος χωρίς να σχιστεί, ενώ ήταν ακόμη ζωντανός.

Αν θες και άλλα, θα ενημερωθώ καλύτερα και θα ξαναστείλω μήνυμα.

Edited by drowvarius
Link to comment
Share on other sites

Οι ισπανοί είχανανακαλύψει έναν νέο τρόπο για να ταϊζουν τα άλογά τους. Άνοιγαν την κοιλιά κάποιου και έβαζαν μέσα σανό. Τ άλογο πήγαινε βέβαια να φάι. Έλα όμως που το θύμα ήταν ακόμη ζωντανό...

Πώς είναι δυνατόν να έσχιζαν την κοιλιά του θύματος, να τη γέμιζαν με σανό, και το θυμά να παρέμενε ζωντανό;! Τι εποχή γινόταν αυτό;

 

 

 

Πες κι άλλα. Ο άρρωστός μου νους τα θέλει!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα έχουν. Αν βρεις τίποτα άλλα στείλτα :D

Τα δεύτερα δεν ήταν τόσο αηδιαστικά όσο τα πρώτα. Αυτό με το παλούκι ειδικά :p :bangin: :bangin: :bangin:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε τι κάνανε οι αξιαγάπητοι Άπω Ανατολίτες;

Κλειδώνανε τον τυχερούλη σε ένα κελί και τον δένανε πολύ καλά, σε μια καρέκλα με τρόπο τέτοιο, που να μην μπορεί να κουνήσει το κεφάλι του. Στην συνέχεια από την οροφή του κελιού αφήνανε σταγόνες να πέφτουν σιγά σιγά στο κρανίο του . Αρχικά ήτανε καλά, γιατί δροσιζότανε με το νερό, αλλά όσο περνούσαν οι μέρες τα πράγματα χειροτέρευαν διότι τρύπαγε το κρανίο του! Κάποια στιγμή οι σταγόνες έπεφταν απευθείας στον εγκέφαλο με αποτέλεσμα να τρελαίνεται και να συνεχίζει το βασανιστήριο του για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα! Όσο επιθυμούσαν οι δεσμώτες του!

 

Έχει καταγραφεί ως ένα από τα χειρότερα!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..