Jump to content

Χειρότερος serial killer?


Drunk Elf
 Share

Recommended Posts

Ώστε αυτό είναι το βασανιστήριο της κρύας σταγόνας. Ενδιαφέρον....

:chinese:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Βάρδος

    10

  • Drunk Elf

    10

  • drowvarius

    11

  • Dark desire

    9

Ώστε αυτό είναι το βασανιστήριο της κρύας σταγόνας. Ενδιαφέρον....

:chinese:

 

Ααα έτσι το λέγανε; :) Ωραία!

 

( :blush: ) Δεν το θυμόμουνα αυτό! :whistling:

 

Ούτε και σε πια ακριβώς χώρα το κάνανε, παρά μόνο ότι ήταν Ασιάτες! :chinese:

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΣΙΧΑΙΝΟΝΤΑΙ.

 

 

Κι’όμως αγαπητε Βάρδε, αυτό που λέω ισχύει. Γινόταν στο Μεσσαίωνα, αλλά δεν θυμάμαι αν το έκαναν οι Ισπανοί.

Το βασανηστήριο που λες ονομαζόταν : το βασανηστήριο με τη σταγόνα και το έκαναν οι Κινέζοι

 

Το βασανηστήριο με τη σταγόνα δεν ήταν ακριβώς έτσι. Ή μάλλον δεν κατέληγε στην τρέλλα του θύματος. Μετά από μερικές ώρες το κεφάλι άνοιγε στα δύο, ωσάν καρπούζι.

Λοιπόν, θελετε αηδιαστικά πράγματα ε; Πάρτε να έχετε :

 

Στο Μεσαίωνα έπερναν μία γυναίκα και της έβαζαν μέσα στο νινί μία μικρή μεταλλική σωλήνα διαμέτρου τεσσάρων εκατοστών ή πέντε και ύψος όχι πάνω από 10 εκατοστά. Μέχρι στιγμής όλα καλά. Έπερναν μετά όμως ένα σίδερο από τη φωτιά και το ακούμπαγαν στο κέντρο της σωλήνας, η οποία που βρισκόταν; Στο νινί της γυναίκας. Η σωλήνα πυρακτωνόταν και ότι σάρκα ακούμπαγε τη σωλήνα κόλλαγε πάνω της. Την άφηναν για λίγο να κρυώσει και μετά την τράβαγαν απότομα. Μαζί με τη σωλήνα έβγαινε το αιδείο της γυναίκας. η μήτρα και ορισμένα από τα άλλα όργανα...

Κάτι χιουμοριστικό

Όλοι ξέρουμε το όνομα Σαρδανάπαλος. Ακούστε λοιπόν για ποιο λόγο πρέπει να νευριάσετε αν κάποιος σας αποκαλέσει έτσι. Ο Σαρδανάπαλος ήταν Ρωμαίος αυτοκράτορας. Είχε όμως κάποιες ιδιοτροπίες. Του άρεσε να ντύνεται με γυναικεία ρούχα και να βάφεται. Στα συμπόσια ντυνόταν γυναίκα και διασκέδαζε τους καλεσμένους του βάζοντάς τους ίδιους ή δούλους να τον γ...μπιπ...νε. Όταν είχε πολύ όρεξη πήγαινε στους οίκους ανοχής της πόλης, έδιωχνε όλες της πόρνες και έμπαινε μέσα σε ένα από τα δωμάτια. Μετά οι στρατιώτες ανάγκαζαν πολίτες να μπαίνουν μέσα και να τον πηδάνε... Μα, είναι τρελλοί αυτοί οι Ρωμαίοι

Άλλο ένα που το έκαναν οι πειρατές.

Έπαιρναν αυτόν που ήθελαν να σκοτώσουν και τον έδεναν μαζί με ένα πτώμα. Όταν λέμε όμως ότι τον έδεναν δεν εννοούμε από το χεράκι. Τον έγδυναν και έδεναν το πτώμα κολλητά επάνω του. Το πιο αηδιαστικό ήταν όταν έβαζαν το θύμα να φιλάει το πτώμα και τον έδεναν από το κεδάλι με το κεφάλι του πτώματος. Βέβαια το πτώμα βρισκότανσε κατάσταση αποσύνθεσης. Μαζί με το πτώμα άρχιζε να σαπίζει και το θύμα...ενώ ήταν ακόμη ζωντανό.

Τη λέξη κάτεργο την έχουμε ακούσει όλοι. Τι ήτανόμως τα κάτεργα;

Ήταν καράβια που χρησιμοποιούνταν ως φυλακές. Οι κρατούμενοι ήταν δεμένοι με αλυσίδες και τράβαγαν κουπί όλη μέρα και όλη νύχτα. Ήταν όλοι γυμνοί. Κάτω από τα καθίσματά τους υπήρχαν κάποιες τρύπες απ’όπου έφευγαν τα κόπρανα και τα ούρα τους, τα οποία έπεφταν πάνω στους κρατούμενους που περίμεναν να αναλάβουν βάρδια στα κουπιά.

Νομίζω πως αυτά φτάνουν για σήμερα. Αύριο η συνέχεια. Μεθυσμένε Ελφάκο στην επόμενη συνάντηση λέω να δοκιμάσω μερικά από τα βασανηστήρια επάνω σου. Τι λέτε; Συμφωνείτε;

Edited by drowvarius
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πρώτο είναι απίστευτα αηδιαστικό. Πόσο διεστραμμένος πρέπει να είναι κανείς για να τα σκεφτεί αυτά και πόσο για να τα κάνει; Έλεος...

Αμα βρεις κανα άλλο τέτοιο καλό στείλτο :chinese:

 

Όσο για τα βασανιστήρια, φέρε εσύ τα εργαλεία σου και κάποιον θα βρούμε να τα κάνουμε :evil: (και δεν εννοώ εμένα :devil2: )

Link to comment
Share on other sites

AFAIK ένα είναι το ανήλικο ( :bangin: :bangin: :bangin: :bangin: )

 

 

Α όχι. Τώρα που το σκέφτομαι είναι παραπάνω από ένα.

Sorry παιδιά, απαραίτητη η γονική συναίνεση :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρώστε. Αν κάποιος σοκάρεται, απλά, δεν τα διαβάζει. Ο Drowvarius γράφει στην αρχή "περιγραφή βασανιστηρίων", επομένως πρέπει κανείς να έχει υπόψη του ότι πρόκειται για βασανιστήρια. Τι θα ήταν, δηλαδή; χάδι με φτερό μέχρι που να πεθάνει ο βασανιζόμενος από το γέλιο;

Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω ρε Ζούκι; Ως μαύρο Ξωτικό είναι στη φύση μου να είμαι διεστραμμένος, και η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει. Βέβαια έχει πιο πολύ πλάκα όταν αυτά τα κάνεις σε κάποιον παρά να τα λές. Κανένας εθελοντής υπάρχει για να εξασκηθώ επάνω του; :devil2:

Βασανιστηρίων συνέχεια :

 

Στην Αίγυπτο είχαν βρει έναν άλλο τρόπο βασανισμού. Έπαιρναν έναν και τον έδεναν από από χέρια και πόδια με αλυσίδες, παράλληλα με το έδαφος. Το θύμα ήταν ξαπλωμένο στον αέρα. Μετά έπαιρναν έναν ποντικό της ερήμου και τον ακούμπαγαν σε ένα οποιοδήποτε σημείο του κορμιού του. Τα συγκεκριμένα ζωάκια έχουν την ιδιότητα, μόλις αισθάνονται κίνδυνο να σκάβουν σε δευτερόλεπτα βαθιές τρύπες στην άμμο. Μετά πλησίαζαν στο θύμα μία πυρακτωμένη πλάκα. Ο ποντικός άρχιζε να ζεσταίνετε. Μόλις άρζιζε να καίγεται άρχιζε να σκάβει, μέχρι που έβρισκε δρόμο μέσα από το σώμα του θύματος. Εάν δηλαδή τοποθετούσαν τον ποντικό στο στήθος του εκείνος έσκαβε μέχρι που έβγαινε από την πλάτη του.

 

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΕΚΤΟ¦ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ...

 

Δεν θυμάμαι εάν αυτό γινόταν στο Βυζάντιο ή την Ευρώπη. Οι στρατιώτες έπαιρναν γυναίκες για να βασανίσουν και έκαναν το εξής αισχρό. Τους έκοβαν το μαστό και τους τον ξαναέραβαν...στο στόμα. Μπλιαχ...:eek:

 

Κατά τη διάρκεια της επανάστασης του 1821 οι Τούρκοι αλλά και οι ένδοξοι πρόγονοί μας πολλές φορές είχαν στραφεί κατά των Ελλήνων πολιτών επειδή δεν πλήρωναν φόρους. Έπιαναν λοιπόν τους παπάδες και τουςτράβαγαν απότομα τα γένια, τα οποία ξεκόλαγαν από το πρόσωπο, μαζί με το δέρμα.

 

Εαν επιθυμείτε οι περιγραφές θα συνεχιστούν. Το ηθικό δίδαγμα είναι ένα. Η Ιστορία μας διδάσκει ότι οι χειρότεροι serrial killers δεν είναι αυτοί του κινηματογράφου, αλλά οι άνθρωποι και κατά κύριο λόγο οι ηγέτες των λαών.

 

Υ.Γ. Με τον εθελοντή που ζήτησα παραπάνω τι θα γίνει; Ο πιο γενναίος/α ας κάνει ένα βήμα μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

>Έχει διαβάσει κανείς (εκτός από τον Northerain ) το τεύχος του Sandman με την convention των Serial Killers;<

Εγώ

 

Alestor κόψε τους πολλούς Cannibal corpse

Link to comment
Share on other sites

:evil: ΧΙΧΙΧΙ :evil:

 

Κακόμοιρα ανθρώπινα όντα. :devil2:

 

Μου μαίνεται πως στην επόμενη μας συνάντηση θα διαλλέξω μόνος μου έναν «εθελοντή», αν και έχω μία τάση προς τον Μεθύστακα. Δεν ξέρω γιατί. :devil2: Μεθυσμένε Ελφάκο, μην φοβάσει, μετά από τα πέντε πρώτα λεπτά βασανιστηρίων δεν θα νιώθεις τίποτα. Θα κάθεσαι απλά και θα βλέπεις. Να ξέρεις πάντως ότι το φινάλε θα είναι πραγματικά εντυπωσιακό. Άσε που μετά θάνατον θα γίνεις διάσημος. Τι λές;

 

Υ.Γ. Σήμερα δεν έστειλα βασανιστήρια γιατί ξύπνησα κατά τις 11 το βράδυ και έφυγα αμέσως για δουλειά, με αποτέλεσμα να μην μπορέσω να πάρω ιδέες από το βιβλιαράκι που έχω. Αύριο θα σας στείλω κι άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Α, θυμήθηκα.

Ανά τους αιώνες έκαναν κάτι καλό. Έπαιρναν το θύμα και τον τύλιγαν μέσα σε ένα τσουβάλι. Μαζί του όμως έβαζαν και μία γάτα. Μετά τον πέταγαν ΄μέσα στο νερό. Φρόντιζαν να μην είναι βαθιά, ώστε να μην πνιγεί το θύμα ή η γάτα. Καταλαβαίνεται φαντάζομαι τι γινόταν όταν η γάτα ερχόταν σε επαφή με το νερό. Έβγαζαν το θύμα από το τσουβάλι σε λωρίδες. Εάν κάποιος τους είχε ενοχλήσει πολύ έκαναν το ίδιο, αλλά το τσουβάλι ήταν δεμένω μόνο γύρω από το κεφάλι του...

Άλλο

Έπαιρναν το γνωστό θύμα και του έβαζαν το κεφάλι μέσα σε ένα μεγάλο κουτί, και έκλειναν από κάτω την τρύπα του κουτιού. Εντός του κουτιού υπήρχαν ποντίκια...πεινασμένα...Τι νομίζετε ότι έτρωγαν;

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Σήμερα δεν έστειλα βασανιστήρια γιατί  ξύπνησα κατά τις 11 το βράδυ και έφυγα αμέσως για δουλειά, με αποτέλεσμα να μην μπορέσω να πάρω ιδέες από το βιβλιαράκι που έχω. Αύριο θα σας στείλω κι άλλα.

 

 

Μήπως είναι ένα βιβλίο που χωρίζεται σε δύο τόμους και γράφει μέσα κάτι κουλά που είχαν συμβεί σε διάφορες περιόδους της ιστορίας;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το κεφάλι και το πάτωμα δεν ήταν στο βιβλίο. Αυτό το έχω δει να γίνεται μπροστά μου. Περιγράφει όμως με πολλές λεπτομέριες άλλα πιο αηδιαστικά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά κάνεις ρε drowvarius? Σε νεκροτομείο δουλεύεις; Εγώ μόνο στις ταινίες έχω γερό στομάχι  :D Αλλιώς ούτε το rotten δεν μπορώ να δω  :ph34r:
κομμένα πόδια μέχρι το ύψος των πλευρών

Δεν το έπιασα αυτό. Τι εννοείς;

 

Εννοεί ότι τα πόδια είναι σαν τα δόντια( :lmao: )! Έχουν και αυτά ρίζες που φτάνουν ως στο λαιμό! :lol: :lol: :lol:

Edited by Anomantaris
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας και σήμερα δεν έχω και πολλή όρεξη να γράψω τη δεύτερη άκηση του εργαστηρίου λέω να σας πω ένα πραγματάκι. Κατά τη διάρκεια της Αναγέννησης, ένας γιατρός, που δεν θυμάμαι το όνομά του, έκανε το εξής. Πήρε έναν στρατιώτη που είχε τραυματιστεί στη μάχη. Το τραύμα του ήταν σοβαρό. Στα πλευρά του είχε μία τέτοια τεράστια τρύπα που μπορούσε να δεν σχεδόν όλα τα όργανά του. Αφού ο γιατρός μεγάλωσε λιγουλάκι την εν λόγω τρύπα άρχισε να μελετά την ανατομία του ανθρωπίνου σώματος. Α, σας είπα ότι ο στρατιώτης ήταν ζωντανός για οκτώ μήνες και ότι ο τύπος έκανε καθημερινές «γεωτρίσεις» στον άμοιρο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τελευταίο μου θυμίζει μια σκηνή από το βιβλίο του Περ Λαγκερκριστ :

"Ο Νάνος".Το βιβλίο μιλάει για έναν νάνο(όχι dwarf, άνθρωπο με πρόβλημα εκ γενετής), ο οποίος είναι υπηρέτης ενός πρίγκιπα στην Αναγεννησιακή Ιταλία.Σε κάποια φάση ο νάνος βλέπει έναν "πανεπιστήμονα" της εποχής(σε στυλ Leonardo da Vinci) να μελετά τα εσωτερικά όργανα ενός νεκρού(κρεμασμένου).Η περίεργη φάση στην ιστορία είναι ότι ο νάνος φρικάρει τελείως όταν το βλέπει αυτό, παρ' ότι ο ίδιος ήταν ένα τέλεια εγωπαθές και μισανθρωπικό κάθαρμα(βέβαια αυτό εξηγείται με βάση την ιστορία), που δε διστάζει να καθαρίσει ανθρώπους(με δηλητήριο) απλά επειδή του την "μπαίνουν"...

Link to comment
Share on other sites

im impressed!lagkerkbist den legetai?Exo diabasei ton Dhmio, alla exo kai ton nano kapou edo gyro.Alla einai sta souhdika.Thanks for reminding me.

Oh and welcome!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες, άνθρωπε με το μαύρο μανδύα! :)

 

Με όλες αυτές τις διαστροφικές ιδέες αυτού του topic, μου έχετε δώσει έμπνευση! :D

 

Keep them coming.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες και από μένα ''The Blackcloak''

 

 

Με όλες αυτές τις διαστροφικές ιδέες αυτού του topic, μου έχετε δώσει έμπνευση! :D

 

Keep them coming.

 

Περί τίνος έμπνευση αναφέρεσαι; B)

 

Θα βασανίσεις μήπως, κανέναν τυχάρπαστο forumιστή.....; :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Έναν Λαλίστατο έχω κατά νου... :whistling: :devil2:

 

 

 

Btw, αυτό είναι το 999ο post μου σε αυτό το φόρουμ.

 

 

WOOOOOOHOOOOOOOOOOOOO!!!

 

 

Αχ, ωραία... Φώναξα και ξέδωσα, τώρα. :lol:

 

 

Και εδώ παύω να σπαμάρω αυτό το topic. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Έναν Λαλίστατο έχω κατά νου...  :whistling:  :devil2:

 

Μαμά μου... :crybaby: ... θέλουν να με φάνε... :cold:

 

Btw, αυτό είναι το 999ο post μου σε αυτό το φόρουμ.

Αχ, ωραία... Φώναξα και ξέδωσα, τώρα.  :lol:

 

Σιγά τα αυγά!!! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

im impressed!lagkerkbist den legetai?Exo diabasei ton Dhmio, alla exo kai ton nano kapou edo gyro.Alla einai sta souhdika.Thanks for reminding me.

Oh and welcome!

Όντως είναι ο Περ Λάγκερκβιστ(τι σου είναι τα σουηδικά ονόματα...).Ξέρεις σουηδικά;!!!Ενδιαφέρον...Ο Δήμιος...Χμμμμ..Θυμάσαι υπόθεση και εκδόσεις;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..