Jump to content

The Write off


northerain
 Share

Recommended Posts

Επειδή δουλεύεις προφανώς έχεις λιγότερο χρόνο από εμένα(η σχολή μου αρχίζει στις 11, την ερχόμενη Δευτέρα).Οπότε πρότεινε εσύ ημερομηνία, το βρίσκω πιο δίκαιο. :glare:

Η διαδικασία, απ' ό,τι έχω καταλάβει, είναι όπως την περιέγραψες...

Edited by The Blackcloak
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • northerain

    28

  • Nihilio

    47

  • Bardoulas©

    21

  • drowvarius

    18

Θα χαρώ να διασταυρώσω πένες με τον drowvarius, αν δεν έχει ήδη βρει αντίπαλο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η πρόταση έγινε πρώτα από τον Blackcloak, αρα καλό θα ήταν να μην τον "κρεμάσω". Όσο για τη δουλειά μου, δεν έχει να κάνει. Δουλεύω μόνο νύχτα. Άρα έχω ελεύθερη και όλη τη μέρα και το περισσότερο μέρος της νύχτας. Εάν θες αρχίζουμε και από τώρα. Ποιος καλός άνθρωπος θα μας γράψει μία εισαγωγή?

Link to comment
Share on other sites

i shall!An kanonisete, peite mou kai ti styl 8a 8elate peripou or something.Alla isos 8a eprepe na ksekinhsete next week?Otan grapso ego kai o dain...?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα. Μόλις τελειώσει ο δικός σου αγών περιμένουμε την εισαγωγή. Το είδος της ιστορίας μπορούμε να το κανονίσουμε στην πορεία με τον Blackcloak. Βέβαια θα προτιμούσα να μην έχει διαστημόπλοια και τέτοια πράγματα. Αλλά αυτά θα τα δούμε στην πορεία.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ κατά των διαστημοπλοίων :) ...(λογικό για κάποιον που από SciFi εχει διαβάσει μόνο "τα Παιδια του Dune", του Herbert :whistling: ;) ).Θα πρότεινα Φάνταζυ...,γύρω στις 1000 λέξεις.Λέω να ξεκινήσουμε στην αρχή της επόμενης βδομάδας, αλλά αν θες νωρίτερα, πρόβλημα δεν εχω.Η προθεσμία νομιζω να είναι μια βδομάδα μετά την έναρξη.Ακούω προτάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος φίλε μου είναι το τελευταίο που με απασχολεί. Fantasy λοιπόν. Οι 1000 λέξεις είναι μία χαρά. Από εκεί και πέρα όλα θα εξαρτιθούν από το πότε και ποιος καλός άνθρωπος θα μας κάνει την εισαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

*Mπαίνει στην Αρένα*

 

(Με βαριά φωνή): "ΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!"

 

*Βαράει τα βυζιά του*

 

"Εγκώ write off σκίσει αντίπαλο!"

 

*Σηκώνει ψηλά τον πέλεκυ*

 

"Εγκώ τέλει ντηλώσει συμμετοκή!"

 

<_<

 

Νεκ.

Link to comment
Share on other sites

Ουγκ, γκάγκου, ουγκ ουκιαρ γκρρρρρρρρρρρ

 

Μετάφραση :

 

Είμαι και εγώ μέσα. Συμφωνώ με την τέταρτη λύση που δίνει ο North. Ποιο είναι το επόμενο ζευγάρι όμως?

Link to comment
Share on other sites

Ουγκ, γκάγκου, ουγκ ουκιαρ γκρρρρρρρρρρρ

 

Μετάφραση :

 

Είμαι και εγώ μέσα. Συμφωνώ με την τέταρτη λύση που δίνει ο North. Ποιο είναι το επόμενο ζευγάρι όμως?

 

Τι λες ρε Ντιίρντεν, να κοντραριστούμε τα δυό μας; Κι ο Άρχοντας των Γατών να κάνει πρόλογο (νιάρ!)

 

:chinese:

 

Νεκ.

Link to comment
Share on other sites

lepon.stamathste na kanete posts edo ki ekei.Exei kanonistei oti 8a diagonistoun drowvarius vs blackcloak.We'll take it from there...mistseeker ure up next if you want to.

Link to comment
Share on other sites

:angry2: Eεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....Τον έχω προλάβει!(Καλά θα κάνεις να προσέχεις τους ζωδιακούς δρακους, βαρβαράκο...) :p :devil2: :p Edited by The Blackcloak
Link to comment
Share on other sites

(Συγγραφέας Εισαγωγής)-Λοιπόν εγώ θα κάνω την εισαγωγή. Ετοιμαστείτε λοιπόν για ένα duel που όμοιό του δεν έχετε ξαναζήσει. Θα σας τσακίσω. Θα δυσκολευτείτε πάρα πολύ. Μουχααχαχχαχααχχχαα!!!!

(Πρώτος Διαγωνιζόμενος)-ΧΑ! Εγώ είμαι ταλαντούχος συγγραφέας, τίποτα δεν με τρομάζει. Θα σκίσω!!!!

(Δεύτερος Διαγωνιζόμενος)-Πςςςςςςς.......ίσωνε ρε! Εγώ μπορώ να φτιάξω ιστορία από το πουθενά!!! ΕΜΕΝΑ δεν με τρομάζει τίποτα!!! ΕΙΜΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ!!!!!

(ΠΔ)-Σιγά μην είσαι και προοδευτική!! Εγώ είμαι ατρόμητος! Fearless man!!!

(ΣΕ)-Λοιπόν, θα γράψω εισαγωγή fantasy!

(ΠΔ&ΔΔ)-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!ΟΧΙ FANTASY!!!

(ΠΔ)-Είναι δύσκολο!

(ΔΔ)-Δεν μ'αρέσει!

(ΠΔ)-Δεν μπορεί να αναπτυχθεί με τίποτα!

(ΔΔ)-Δεν μ'αρέσει!

(ΠΔ)-Τα πόδια του Ασιμωφ βρομάνε!

(ΔΔ)-Δεν μ'αρέσει

(ΣΕ)-Ωραία, πείτε μου εσείς.......

 

 

Σχόλια κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Με απλά ελληνικά, τι σόι duel είναι αν αποφασίζουν οι διαγωνιζόμενοι πάνω σε τι θα γράψουν. There is no challenge

Edited by Bardoulas©
Link to comment
Share on other sites

apla diagonizontai se gnosto pedio...den mporeis na anagkaseis ton allon na grapsei kati pou de tou aresei...alloste as synenoh8oun metaksy tous na grapsoun genre pou tous erxetai pio dyskolo.

Link to comment
Share on other sites

Νεκτάριε σε πρόλαβε ο Blackcloak. Αρκει να βρεθεί κάποιος να κάνει την εισαγωγή. Άντε βρε, μην ντρέπεστε...

Link to comment
Share on other sites

MA DEN EINAI DYNATON.EGO-GRAFO-TO-STARTER.Telia.Diagonizomenoi, blackcloak vs drowvarius.Ayrio to brady, 8a einai etomo to starter, kai oi diagonizomenoi mporoun na arxisoun otan symfonhsoun.

Understand? :p

Edited by northerain
Link to comment
Share on other sites

8a to deite...apla to write off metaksy emena kai tou dain phre paratash.Eipame kati se fantasy etsi?h anoikto?

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Write off

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..