Jump to content

The Write off (Παλιοί κανόνες)


northerain
 Share

Φάντασμα
Message added by Φάντασμα,

Οι νέοι κανόνες του Write off έχουν μεταφερθεί εδώ.

Recommended Posts

ΜΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ :cardR:

 

Γιατί το write-off των αδελφών Guardian αριθμείται #6;!!

 

Πως είναι δυνατό να μετριέται και να υπολογίζεται το επαίσχυντο, απαράδεκτο και, ναι, ασυγχώρητο ατόπημα των (σουρλουλούδων) Nienor και trillian; [Με την ωραιότατη εισαγωγή της naroualis – η γραφή ποτέ πριν δεν προδόθηκε τόσο ντροπιασμένα σε αυτό το φόρουμ.]

 

Όχι, να μην σβηστεί το…κλειδαμπαρωμένο τους τόπικ. Να μείνει εκεί για να μην το ξεχνάμε ποτέ!! Αλλά να μετράει; Ποτέ των ποτών!! :ranting:

 

Δεν πρέπει λοιπόν να γίνει μια διόρθωση; :construction:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Deodonus

    9

  • Nienor

    25

  • kitsos

    8

  • cesar_cy

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Όχι βέβαια, το write off αριθμήθηκε και η Ευθυμία έχει δώσει πρόλογο για το 5. Πως θα το θυμάσαι αν το κάνουμε ανύπαρκτο??? τσκ τσκ τσκ

Link to comment
Share on other sites

Εξάλλου εκείνο το write off το είχαμε γράψει εγώ και εσύ Ντίνο, το ξέχασες; Μέχρι που μπήκε ο κ. Διονύσης και μας κλάδεψε τα φτερά (και τα κλαδιά).

Link to comment
Share on other sites

Ο κ.Διονύσης θα το ξαναανοίξει όταν/αν οι δύο δεσποινίδες αποφασίσουν να γράψουν το write off τους.

Link to comment
Share on other sites

Ντίνο ακούς; Μπορεί να μας δώσουν μια δεύτερη ευκαιρία!! Έλα, κατέβασε τη φουστίτσα σου ως τα γόνατα, να μην φαίνονται πολύ οι τρίχες, φτιάχνω και εγώ το μπολερό μου και ορμάμε.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ guys, φουστίτσα και μπολερό με την τριχούμπα κάγκελο κάπως μου φαίνεται! Εξ άλλου το "δις εξαμαρτείν" κλπ οπότε θα το ανοίξω *αφού* έχουν γράψει τις ιστορίες τους και τις δω! :obsession:

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ guys, φουστίτσα και μπολερό με την τριχούμπα κάγκελο κάπως μου φαίνεται! Εξ άλλου το "δις εξαμαρτείν" κλπ οπότε θα το ανοίξω *αφού* έχουν γράψει τις ιστορίες τους και τις δω! :obsession:

 

Εγώ πάντως το άχτι μου το έβγαλα γράφοντας την δική μου ιστορία με την εισαγωγή της naroualis! Νιά-νιάνιά! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Η ώρα περνά και τα αδέρφια δεν δίχνουν σημεία ζωής . Περίεργο :huh: .

 

Είμαι έτοιμος για μάχη . Άντε να έρθει η Παρασκευή να πολέμήσω :boxing:

Link to comment
Share on other sites

Τί γίνετε ρε Guardians ; Ακόμα ένα κενό write off κρίμα στον Κίτσο κια τον κόπο που έκανε . Άτε Ντίνο για γράψε μια ιστοριούλα με το θέμα του Κίτσου να το χαρούμε λίγο :cheer: :cheer: :cheer:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε cesar μη βιάζεσαι. Ακόμη δεν έχει περάσει η εβδομάδα, ούτε το write off είναι κενό. Υπομονή. :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε cesar μη βιάζεσαι. Ακόμη δεν έχει περάσει η εβδομάδα, ούτε το write off είναι κενό. Υπομονή. :)

 

 

Η ώρα για τους Guardians έχει λήξει . Αν δεις το τόπικ του κίτσου ανέβηκε στης 26 :rtfm: δηλαδή την προηγούμενη Πέμπτη και τώρα είναι Παρασκευή πέρασε η μια βδομάδα :clock:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα ζήσετε αν υπάρξει μια καθυστέρηση μίας ή δύο ημερών.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα ζήσετε αν υπάρξει μια καθυστέρηση μίας ή δύο ημερών.

 

Αν όμως εσείς πάρετε περισσότερο χρόνο δεν θα είναι δίκαιο για εμάς και έτσι θα καθυστερίσει η δική μου μάχη με τον Dinosxathis που φεύγει σε μια βδομάδα από σήμερα . Φιλικά τα λέω αυτά :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα ζήσετε αν υπάρξει μια καθυστέρηση μίας ή δύο ημερών.

 

Πότε θα είναι έτοιμες οι ιστορίες σας?

Link to comment
Share on other sites

Cesar_cy μην είσαι τόσο βιαστικός, ρίξε μια ματιά και τι γίνεται γενικότερα στα write off να έχεις μια ιδέα για να είσαι προετοιμασμένος, άσε τα παιδιά να τελειώσουν και θα διαγωνιστείτε, μην ανησυχείς :)

 

Όλα θα γίνουνε.

Link to comment
Share on other sites

Dinosxanthi και Cesar_cy το βραδάκι θα σας δώσω πρόλογο να ξεκινήσετε και μόλις τελειώσει η εβδομάδα της ψηφοφορίας για τους Guardian θα μπορείτε και να ποστάρετε τις ιστορίες σας :)

Link to comment
Share on other sites

Dinosxanthi και Cesar_cy το βραδάκι θα σας δώσω πρόλογο να ξεκινήσετε και μόλις τελειώσει η εβδομάδα της ψηφοφορίας για τους Guardian θα μπορείτε και να ποστάρετε τις ιστορίες σας :)

 

Ναι !!! Άντε να ξεκινήσουμε την μάχη με τον Dinosxanthi :boxing: :boxing: :boxing:

Link to comment
Share on other sites

Let 's fight :boxing: :boxing: :boxing: Ξεκίνησα το γράψιμο και ο πρόλογος είναι εύκολος .

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το γράψιμο και ο πρόλογος είναι εύκολος .

 

Μα σοβαρά δηλαδή...

 

Πότε ήταν η τελευταία φορά που..."σας έλουσε κρύος ιδρώτας;"

 

Ή που "πεταχτήκατε από κάποιο κακό όνειρο λουσμένος στον ιδρώτα;"

 

Ή που δεν ξεκινήσατε ένα διήγημα με τον ήρωα να "ξυπνάει" σε μια περίεργη κατάσταση;

 

Όχι δεν είμαι αθώος του αμαρτήματος. Αλλά λίγο ενδοσκόπηση τέλος πάντων! Κάποια κακά κλισέ μας έχουν κάτσει σαν βδέλες!

post-1004-1216121762_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο πρόλογος είναι ενδιαφέρων, θα ξεκινήσω μάλλον αύριο το γράψιμο, είναι βέβαια αρκετά άσχημο το ότι αυτή την Παρασκευή ορκίζομαι οπότε παρασκευή και σάββατο θα λείπω από την πόλη μου και δεν θα έχω την δυνατότητα να γράψω. Τέλος πάντων. Κακό τάιμινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Μα σοβαρά δηλαδή...

 

Πότε ήταν η τελευταία φορά που..."σας έλουσε κρύος ιδρώτας;"

 

Ή που "πεταχτήκατε από κάποιο κακό όνειρο λουσμένος στον ιδρώτα;"

 

Ή που δεν ξεκινήσατε ένα διήγημα με τον ήρωα να "ξυπνάει" σε μια περίεργη κατάσταση;

 

Όχι δεν είμαι αθώος του αμαρτήματος. Αλλά λίγο ενδοσκόπηση τέλος πάντων! Κάποια κακά κλισέ μας έχουν κάτσει σαν βδέλες!

post-1004-1216121762_thumb.jpg

 

Δική μου άποψη ,δεν νομίζω να ενοχλεί που λέω την γνώμη και την άποψη μου :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Cesar, δεν λέει τίποτα κακό για τη γνώμη σου ο Ντίνος. Μια παρατήρηση για τον πρόλογο έκανε.

 

Καλό γράψιμο.

Link to comment
Share on other sites

Άι άισερ! :p Την επόμενη που δώσω θα δώσω την αρχή από κείμενο του Μπόρχες με κάποια μικρή παραλλαγή. Οκ? :p

Link to comment
Share on other sites

Άι άισερ! :p Την επόμενη που δώσω θα δώσω την αρχή από κείμενο του Μπόρχες με κάποια μικρή παραλλαγή. Οκ? :p

Σε αυτήν την περίπτωση μην υπολογίζεις εμένα για έναν από τους δύο μονομάχους.

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Write off (Παλιοί κανόνες)
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..