Jump to content

The Write off (Παλιοί κανόνες)


northerain
 Share

Φάντασμα
Message added by Φάντασμα,

Οι νέοι κανόνες του Write off έχουν μεταφερθεί εδώ.

Recommended Posts

Βλέποντας τα παλια write off, ίσως είναι η πρώτη φορά που τα κείμενα δώθηκαν μέσα στο αρχικό deadline από τους διαγωνιζόμενους. Και λέω "ίσως" γιατί δεν είμαι εντελώς σίγουρος για τα πρώτα. Οπότε προς τιμήν αυτού του γεγονότος, κάποιος καλός σουφουφίτης ας ξεθάψει το ξεχασμένο writeoff από την βιβλιοθήκη (το σήμα του χάθηκε προ 2ημέρου αλλά δε θα είναι και πολύ δύσκολο) και ας δώσετε 1 ψήφο έτσι για να φτάσουμε τον ηρωικό ΔΙΨΗΦΙΟ αριθμό στα votes για να μην είμαστε το μοναδικό writeoff με μονοψήφιο. Δεν θα μπορούμε να βγάλουμε το κεφαλι μας στα fora. Κρίμα είμαστε κι εμείς, οι 2 ψάρακες στο ΣΦΦ, ψυχούλα έχουμε.

1 ώρα και 31 λεπτά μένουν μέχρι το τέλος του διαγωνισμού. Ευχαριστούμε :thmbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Deodonus

    9

  • Nienor

    25

  • kitsos

    8

  • cesar_cy

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

post-1004-1219848478_thumb.jpg

#5, ΤΟ Write-Off ΤΗΣ ΝΤΡΟΠΗΣ

Το ονομαζόμενο, καρα-γκουχ, "Revenge of the Ladies"!

 

Πως θα προχωρήσει ο θεσμός με αυτό το μαύρο στίγμα;! :bag:

Link to comment
Share on other sites

I am ready to fight :boxing: :boxing: :boxing: ! Ποιος θέλει να με αντιμετωπίσει; Δεν μου έριξε το ηθικό η προηγούμενη ήττα μου έτσι περιμένω τον επόμενο μου αντίπαλο. Ποιος θέλει να πενοκτυπιθούμε;

 

Είμαι σίγουρος ότι θα χάσω πάλι αλλά who cares

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενδιαφέρετε κανένας !!! Μα κανένας !!! Δεν θέλει κανένας να πενοχτυπιθούμε !!! Ούτε για να χάσω δεν είμαι άξιος :cold: :shout: :asad: :bye2:

Link to comment
Share on other sites

Μάτια μου, ακόμη παλεύουμε με τον επετειακό διαγωνισμό. Εκείνοι που έγραψαν δεν έχουν ξεκουρκουτιάνει ακόμη. Λίγο χρόνο δως μας κι ότι θες. Ποιος εδωμέσα δε γουστάρει μια ωραία κοντρίτσα; :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να οργανωθούμε, για να οργανωθώ κι εγώ: θέμα και τόπικ για το write-off μεταξύ Ντίνου Χατζ και Νίενορ θα ανοίξει στις 26 Σεπτεμβρίου το απόγευμα. Εισαγωγή (αν η Αυτοκρατορικότις μου αποφασίσει να σας δώσει εισαγωγή κι όχι σκέτο θέμα) θα γράψω εγώ.

 

ΑΛΛΑ.

 

Επειδή ο Καίσαρ έχει ζητήσει μονομαχία από πολύ καιρό και όσο να 'ναι προηγείται, προτίθεμαι να γράψω άλλη μια εισαγωγή, να τρέξει από την Παρασκευή, 19 έως και την Παρασκευή 26 του μηνού. Όσο ο Ντίνος κι η Κιάρα θα κω@#$χτυπιούνται να γράψουν, εμείς θα ψηφίζουμε το write-off του cesar_cy με όποιον απαντήσει στην πρόκλησή του, ως αύριο το βράδυ.

 

Τι λέτε; Σας αρέσει η ιδέα μου;

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ώρα να βάλω τα γάντια μου, να πάρω το σπαθί μου, και να φορέσω την πανοπλία μου. Επίσης να ειδοποιήσω για εκείνη την παραγκελία με τις πυρινικές βόμβες, και την πόρτα που οδηγεί στους Αρχαίους.

 

CHALENGE ACCEPTED

 

:starwars: :death: :blow: :bangin: :boxing: :ninja: :sword:

Link to comment
Share on other sites

Αλόρ, σε λα γκερ, που είπε κι ο Μεταξάς! Cesar_cy εναντίον Month, την Παρασκευή το πρωί το τόπικ και η εισαγωγή. On your marks!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή, λοιπόν, λέγαμε να παίρναμε σειρά ο araquel κι εγώ για μια Θεσσαλονικιώτικη κοκκορομαχία. Αν η μαμαζέλ Aristofanoula καταδεχτεί να μας γράψει μια ΕΦ εισαγωγή! Οπότε να το βλέπω για Οκτώβριο;

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή, λοιπόν, λέγαμε να παίρναμε σειρά ο araquel κι εγώ για μια Θεσσαλονικιώτικη κοκκορομαχία. Αν η μαμαζέλ Aristofanoula καταδεχτεί να μας γράψει μια ΕΦ εισαγωγή! Οπότε να το βλέπω για Οκτώβριο;

 

H μαμαζέλα δέχεται ;) . Αν πει όχι, ο σουφουφόκοσμος θα χάσει την ευκαιρία να απολαύσει τον κόκκορα Araquel και Tetarto σε φοβερές, μοναδικές, ξεπουπουλιαστικές, "ξεριζώνω-το-λειρί-σου-και-το-τρώω-ωμό-και-χωρίς-αλάτι-μάλιστα-!" στιγμές. Γίνεται να κάνω τέτοιο πράγμα; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα θέλαμε να σας ανακοινώσουμε ότι το write off μας με το Ντίνο σκεφτόμαστε να το κάνουμε λίγο αργότερα (εκτός του ότι προηγείται ένα που έχει με το Νίκο εδώ και καιρό). Ως εκ τούτου λοιπόν, σας παραχωρούμε τη σειρά μας (αν αυτό σας βολεύει φυσικά και εσάς) και από τη στιγμή που θα ανεβάσει ο Month της ιστορία του και θα ανοίξει η ψηφοφορία του άλλου, μπορείτε να καλέσετε τη δεσποινίδα Αριστοφανούλα να σας δώσει τον πρόλογό σας και να ξεκινήσετε το παιχνίδι :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αποτοξινωθεί ο araquel από την Madonna... Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μην έχει και δικαιολογίες :atongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να γίνω πιεστικός μα month θα πρέπει να βιαστείς λιγάκι ή αν δεν μπορείς να μετατεθεί το write off μας στο τέλος των άλλων

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αποτοξινωθεί ο araquel από την Madonna... Όχι τίποτα άλλο, αλλά να μην έχει και δικαιολογίες :atongue:
μεσιέ τέταρτε, κάνατε δύο λάθη μέσα σε μια μόνο πρόταση. το πρώτο ότι μπορεί να γίνει αποτοξίνωση μετά από μια τέτοια συναυλία, και το δεύτερο, πιο σημαντικό, ότι μπορώ να στερέψω από δικαιολογίες :bleh: :atongue: .

 

/me petaei to ganti ston tetarto. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

/me petaei to ganti ston tetarto. :rolleyes:

 

 

/me πιάνει προσεκτικά με τον δείκτη και τον αντίχειρα το μπιχλιάρικο γάντι του araquel και το βάζει στο πλυντήριο, για να φύγει η Μαντονίλα... (μήπως πρέπει σιγά-σιγά να το ανοίγουμε εκείνο το τόπικ?)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνετε; Ο month όπως βλέπω δεν έχει σύνδεση και δεν μπορεί να ανεβάσει την ιστορία του. Να βρεθεί μια λύση για να τελειώσουν τα write off πριν να μπει ο Νοέμβρης.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να το παγώσουμε για λίγο, ώσπου να μπει ο Μηνάς να βάλει και το δικό του, και να ξεκινήσουν τα παιδιά το δικό τους. Ε, κι αν συμπέσουν δε θα είναι και η πρώτη φορά που θα τρέχουν δύο μαζί ;) Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να το παγώσουμε για λίγο, ώσπου να μπει ο Μηνάς να βάλει και το δικό του, και να ξεκινήσουν τα παιδιά το δικό τους. Ε, κι αν συμπέσουν δε θα είναι και η πρώτη φορά που θα τρέχουν δύο μαζί ;) Τι λέτε?

 

Συμφωνώ απολύτως. Ας ξεκινήσει το επόμενο write off να μην καθυστερίσουμε κιάλο

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχμμμ... Συγγνώμη, αλλά είχα μια καθολική απουσία απο το φόρουμ, γιατί έτρεχα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
/me πιάνει προσεκτικά με τον δείκτη και τον αντίχειρα το μπιχλιάρικο γάντι του araquel και το βάζει στο πλυντήριο, για να φύγει η Μαντονίλα... (μήπως πρέπει σιγά-σιγά να το ανοίγουμε εκείνο το τόπικ?)
Δεδομένου ότι η Μαντονίλα δεν έχει φύγει ακόμα από το γάντι μου, monsieur, και για να μην καταντήσουμε το τόπικ ανοιχτή γραμμή skip, μήπως - λέω, μήπως... - θα θέλατε να αφήσετε τη σκάφη κατά μέρος και να μας ανοίξει όντως η μαμαζέλα Φανή εκείνο το τοπίκιο που λέγαμε με την ε.φ. εισαγωγή; άντε, γιατί τρίψε-τρίψε, έχει ξεθωριάσει το γάντι και δεν είναι πλέον ασορτί με το ζευγάρι του, και θα κυκλοφορώ σαν τη Rita Hayworth... :whistling: (I'd make a marvelous Ηayworth btw :rolleyes: ...) Edited by araquel
Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to The Write off (Παλιοί κανόνες)
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..