Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Αμάν πια βρέ Ντίνο! Μας έσκασες με τόσες κοπέλες! Δηλαδή εμείς οι γυναίκες δεν πρέπει να ανοίξουμε κανά βλέφαρο σε κανέναν ωραίο και γοητευτικό άντρα, χωρίς κοιλιές με ωραία γράμμωση;

 

Αγαπημένος και πολύ μάλιστα ο Ben Browder: τι να πρωτοπεί κανείς για τον Ben; Farscape ή Stargate? ΟΙ φωτογραφίες μιλάνε μόνες τους :

 

photos_s9cast_08.jpg

Stargate εδώ...

 

normal_fs10bb3a.jpg

Και τα δερμάτινα του πάνε μια χαρά!

 

Κορίτσια μην ντρέπεστε... Βάλτε φωτό γράφτε κάντε. Γι αυτό ανοίχτηκε το τοπίκιον αυτό! (Και μην νομίζετε ότι θα γλιτώσετε με μόνο δύο φωτογραφίες... έπονται και άλλες...)

Edited by Darkchilde
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια Darkchilde και ευχές για καλή συνέχεια! :thumbsup:

:lol: :lol: :lol:

post-1004-1176406470_thumb.jpg

:lol: :lol: :lol:

post-1004-1176406429_thumb.jpg

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Michael Shanks: ή Dr. Daniel Jackson στο Stargate SG-1: Αρχαιολόγος, λίγο geek αλλά μακάρι όλοι οι αρχαιολόγοι να μοιάζανε σε αυτόν ή στον Indiana Jones (Harrison Ford). Και φυσικά μακάρι οι περισσότεροι άντρες να είχανε έστω και ένα δέκατο της εξυπνάδας του. Και φυσικά το παραδέχομαι: τρελλαίνομαι για ανοιχτόχρωμα μάτια (γαλάζια, πρασινωπά, κλπ)!

 

post-46-1176408114_thumb.jpgpost-46-1176408100_thumb.jpg

post-46-1176408135_thumb.jpgpost-46-1176408146_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο μον Ντιέ! Αμφιταλαντεύομαι. Να μιλήσω ως θα ήθελα, δίνοντας όμως λαβή για σχόλια στο Χατζηγεωργίου; Ή να αφήσω την Darkchilde μόνη της να τραβήξει αυτόν τον ευχάριστο Γολγοθά; Εδώ κάναμε ολόκληρη συζήτηση για το αντίθετο, και να 'μαι τώρα έτοιμη να υποκύψω; Μα την Ιστάρ, δύσκολη η επιλογή. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Μίλα ελεύθερα! Εδώ είναι τοπίκιον για κορίτσια. Τα άλλα που είπες αγαπητή naroualis είναι για το τοπίκιον των αντρών. Εδώ είναι άλλο τοπίκιον. Εκφράσου ελεύθερα!

 

Και συνεχίζω:

Johnny Depp!

 

Pirates of the Caribbean, Edward Scissorhands και ένα σωρό άλλες ταινίες και τηλεοπτικές εμφανίσεις. Που να ξέρανε ότι ο μικρός Johnny από το 21 Jump Street θα έκανε τέτοια σημαντική καριέρα... Να μερικές όμορφες φωτογραφίες:

 

johnny_depp_07.jpg

 

Νομίζω ότι είναι μία από τις καλύτερες φωτογραφίες που έχω δεί, όχι μόνο του Johnny Depp. Γενικά.

 

Pirates-of-the-Caribbean---Johnny-D.jpg

 

Captain Jack Sparrow... τα λόγια έιναι περιττά! Άντε που είναι η τρίτη ταινία;

 

Johnny_Depp.jpg

 

Johnny-Depp---portrait-Poster-C1027.jpg

 

Τόποτε άλλο δεν έχω να πώ προς το παρόν. Θα επανέρθω δρυμήτερη αργότερα.

Edited by Darkchilde
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι ο Ντεπ είναι ένας σκεπτόμενος τύπος που έχει εγκαταλείψει τις ΗΠΑ, ζει στη Γαλλία, έκανε δημόσια κριτική στην εξωτερική πολιτική της πατρίδας του και στην εισβολή στο Ιράκ.

 

Τι να λέει ο άντρας άμα είναι ωραίος αλλά βλάκας; Δεν προτιμάτε να είναι σαν τον Ντεπ, τον Πεν ή τον Μάρτιν Σιν κορίτσια; Με άποψη και διάθεση να συγκρουστεί με κατεστημένες απόψεις και την εξουσία;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ναί, πάντα προτιμώ κάποιον που να έχει μυαλό. Αυτό είναι και το μεγάλο πρόβλημά μου. Οι περισσότεροι άντρες (αλλά και οι περισσότερες γυναίκες) έχουν IQ ραδικιού (μάλλον τα ραδίκια είναι πιο έξυπνα...)

 

Περί του θέματος θα συνεχίσω αύριο. Τώρα είμαι ολίγον τι κουρασμένη (δουλειά, διάβασμα, γυμναστήριο... πάω να δώ λίγο Stargate να ξεσκάσω.)

Link to comment
Share on other sites

Αν και η Μέι Γουέστ δήλωσε κάποτε ότι ο ιδανικός άνδρας έχει μονοψήφιο δείκτη νοημοσύνης, εγώ προτιμώ κάτι που όταν ανοίγει το στόμα του δεν πετιούνται από μέσα βατράχια. Σαν και το επόμενο π.χ.

post-532-1176492208_thumb.jpg

 

Michael Youn, Iznogood

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να τους έχω και τους δύο παρακαλώ; :)

 

Αλλά για να μην ξεχνιόμαστε: Obi-Wan Kenobi, κατά κόσμον Ewan McGregor:

 

post-46-1176587027_thumb.jpg

post-46-1176587038_thumb.jpg

post-46-1176587049_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μη σας προσβάλλω...αλλά, οι ορμόνες μάλλον σας βαράνε μόνο έγκυες. Αυτό το ποστ φυτοζωεί. Για να το βαράω εγώ με ενέσεις, φανταστείτε.

 

Dracula. Johny Mnemonic. Matrix.

Keanu Reeves.

post-1004-1176651820_thumb.jpg

post-1004-1176651765_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Keanu αλλά με IQ ραδικιού! Και δεν φυτοζωεί ακριβώς απλώς δεν έχω χρόνο να κάτσω να βρώ πολλά πράγματα αυτή την στιγμή. Anyway, περισσότερες φωτογραφίες αύριο.

Link to comment
Share on other sites

E όχι και ωραίος ο Κύανου Ρηβς! Είναι παντελώς ξενέρωτος. Όπως επίσης δε μου αρέσει και ο Τζουντ Λο. Εϊμαι λίγο ανάποδη, και δε μου αρέσουν οι ξανθοί με γαλάζια μάτια :tongue: Ο Τζόνυ Ντεπ απο την άλλη....κοιτάχτε παιδιά, η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να εκφραστώ ελεύθερα για κάτι τέτοια, οπότε θα σιωπήσω :tongue:

 

Πάντως γενικά η εξυπνάδα και η σπιρτάδα στο βλέμμα προσθέτει πολλούς πόντους γοητευτικότητας - ασχέτου εμφάνισης. Εκεί που χάνει ο Ρηβς δηλαδή :tongue:

Link to comment
Share on other sites

....κοιτάχτε παιδιά, η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να εκφραστώ ελεύθερα για κάτι τέτοια, οπότε θα σιωπήσω :tongue:

 

Πάντως γενικά η εξυπνάδα και η σπιρτάδα στο βλέμμα προσθέτει πολλούς πόντους γοητευτικότητας - ασχέτου εμφάνισης. Εκεί που χάνει ο Ρηβς δηλαδή :tongue:

 

Ζητώ συγνώμη αν καμιά φορά γίνομαι άξεστος. Είμαι απότομος και δύσκολα κατανοώ τους ανθρώπους. Μπορεί να φανώ και αναίσθητος σε ορισμένες σας ευαισθησίες. Αλλά αυτό που αισθάνομαι εδώ είναι μια… «ζημιά»

 

Δεν θα τολμούσα ποτέ να επιχειρήσω να καταλάβω πως είναι να είναι ένα άτομο γυναίκα (κι ας έχω γυναίκες ηρωίδες – πάλι τον εαυτό μου εκφράζω) πόσο μάλλον Ελληνίδα, μεγαλωμένη στο Σουλτανιστάν των Αρσενίκαρων, την χώρα των δύο μέτρων και δύο σταθμών.

 

Εδώ η naroualis έχει παρεξηγήσει πως θα κάνω καζούρα αν συμμετάσχει κι όχι για το αντίθετο.

 

Το λάθος όμως δικό μου. Εσείς ξέρετε καλύτερα. (Η μόνη μου απολογία είναι η συνεχόμενη τυραννική μου αγωνία του να μάθω πως σκέφτεστε, τι βλέπετε και πως κρίνετε.)

 

Αγαπητή trillian, για την εμφάνιση μπορώ προσωπικά να παρουσιάσω ένα άλλοθι. Όταν όμως μιλάς για σπιρτάδα μου στερείς κάθε δικαιολογία και το βάρος που μου χαρίζεις αβάσταχτο.

 

RON PERLMAN. Έτσι...

post-1004-1176669731_thumb.jpg

Ή έτσι;

post-1004-1176669684_thumb.jpg

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Αχ!! Ο Vincent!!!! Ποσο καιρό είχα να τον δω αυτόν!

Βασικά τον προτιμώ ως Vincent και όχι ως Ron Perlman, αλλα αυτο είναι προσωπική άποψη :-)

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί φορτώνω βάρος; Δεν ξέρω τι λένε οι συν-φορουμήτισσες :tongue: αλλά τι να την κάνεις την εμφάνιση απο μόνη της; Είμεθα εγκεφαλικοί τύποι και ουχί...γκουχ...(αποκλειστικά) φαλλικοί :tongue:

 

Πωπω, τι μου θύμισες τώρα...ο Βίνσεντ είναι μια απο τις πολλές πρώτες αγάπες και παντοτινές. Μια άλλη είναι φυσικά ο ΜακΓκάιβερ. Αποδράστε απο ένα κελί με την τσιχλόφουσκά σας και θα είμαι για πάντα δική σας. Ο Ντουκόβνι επίσης κατέχει μια κάποια θέση στην εκτίμησή μου, αν και όχι τόσο για τα x files όσο στο california - όπου για λόγους αιδούς θα προσπεράσω κάποια σχόλια που έχει τύχει να κάνω για την εν λόγω ταινια :tongue:

 

Ο καθηγητής του Stargate είναι όντως συμπαθέστατος. Και, για ν αναφέρω και μια άλλη "διαστροφή" επίσης συμπαθέστατος είναι και ένας άλλος καθηγητής αρχαιολογίας :whistling:

 

Κι επίσης, εδώ είναι το κατάλληλο μέρος νομίζω για να τεθεί το εξής δίλημμα: Σόγιερ ή Tζακ; ή ο Σαϊντ; Ή ο οποισδήποτε άλλος, τελοσπάντων, ποιον προτιμάτε απο το καστ του Lost? Πάντως εγώ σίγουρα αποκλείω τον Τζακ - ναι, οκ, δεν είναι το κλασσικό "καλό παιδί", αλλά πλησιάζει πολύ στο αρχέτυπο για τα γούστα μου (μέχρι εκει που έχω δει τουλάχιστον). Κοτσάρουμε δύο τατουάζ σ' ένα γιατρό και ξαφνικά γίνεται κουλ; :tongue:

Edited by trillian
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί φορτώνω βάρος; Δεν ξέρω τι λένε οι συν-φορουμήτισσες :tongue: αλλά τι να την κάνεις την εμφάνιση απο μόνη της; Είμεθα εγκεφαλικοί τύποι και ουχί...γκουχ...(αποκλειστικά) φαλλικοί :tongue:

 

Πωπω, τι μου θύμισες τώρα...το Τέρας είναι μια απο τις πολλές πρώτες αγάπες και παντοτινές. Μια άλλη είναι φυσικά ο ΜακΓκάιβερ. Αποδράστε απο ένα κελί με την τσιχλόφουσκά σας και θα είμαι για πάντα δική σας. Ο Ντουκόβνι επίσης κατέχει μια κάποια θέση στην εκτίμησή μου, αν και όχι τόσο για τα x files όσο στο california - όπου για λόγους αιδούς θα προσπεράσω κάποια σχόλια που έχει τύχει να κάνω για την εν λόγω ταινια :tongue:

 

Ο καθηγητής του Stargate είναι όντως συμπαθέστατος. Και, για ν αναφέρω και μια άλλη "διαστροφή" επίσης συμπαθέστατος είναι και ένας άλλος καθηγητής αρχαιολογίας :whistling:

[/quote

 

αυτόν εννοείς???

Σκέτο κουκλί!!!!! Χρόοοοοοοονια αγαπημένος μου :-)

 

Αλλά και αυτοί οι δύο δεν πάνε πίσω :whistling: :beerchug:

post-1084-1176682266_thumb.jpg

post-1084-1176682527_thumb.jpg

post-1084-1176682536_thumb.jpg

Edited by LocutusGR
Link to comment
Share on other sites

Α, και να μη ξεχνάμε και τον original πρωταγωνιστή της ταινίας Stargate, τον μοναδικό Kurt Russell!!

post-1084-1176682927_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντα πίστευα ότι οι άντρες είναι αθώα πλάσματα του Θεού, ή μάλλον του θεού, του όποιου θεού. Ντίνο, καλό μου παιδί, δεν έχεις καταλάβει πως όταν μιλάω γαλλικά, κυρίως και πρωτίστως κάνω πλάκα; Γούτσου, δηλαδή! Εντελώς γούτσου! :cheer:

 

Στο θέμα μας τώρα: Ben Browder, no. Πολύ ματσό για τα γούστα μου. όπως κι ο Jack του Lost. Κάτι σε πιο καθίκι, δεν έχουμε; Σαν τον τύπο που παίζει τον Σατανά στο Κόνσταντιν; (Ανάθεμα στις φραγές του ίντερνετ στη δουλειά, δε μπορώ να σας δείξω τι εννοώ...) Ή τον προφέσορ Σνέιπ-Άλαν Ρίνκμαν;

 

Και κάτια κόμη: Αφήστε τον Χάρισσον ( :woot_jump: ) σε μένα. Λίγο να οργανωθώ και θα παρουσιάσω ένα ποτ-πουρί, μέχρι Mosquito Coast...

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, μια σφουγκαρίστρα και απο αυτό το τοπικ παρακαλώ. Το στοκ μας εξαντλήθηκε στο άλλο, για να πώ την αλήθεια....

Link to comment
Share on other sites

ΣΠΑΜ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ: Ποιά είναι υπεύθυνη για τα αστεράκια που πήρε αυτό το ποστ (που μόλις βγήκε από το αβγό του);!!! Κατά πρόσωπο, nienor, trillian, κλπ. έχουν ορκιστεί πως τα μισούν, δεν τα καταδέχονται, είναι ανωτέρω κλπ. Άλλη πρέπει να είναι η "ένοχος"! Οι αντρικές ορμόνες έχουν γεμίσει σελίδες και σελίδες και δεν έχουν ούτε ένα! (Πως μπαίνουν αυτά, ποιός τα βάζει) όχι που θα καταδεχτώ δηλαδή, ούτε εμένα μου αρέσουν, αλλά σας δαχτυλοδείχνω που έχετε το φουλ, ΦΟΥΛ ΣΕΤ παρακαλώ! Πέντε αστεράκια! :ranting:

Link to comment
Share on other sites

ΤΡΟΜΕΡΟ ΘΕΜΑ....!!!!!! Πολύ μου αρέσει...!!! Θα ποστάρω όπωσδηποτε... Μόλις βρω φωτός από Arnold, Kilmer, κτλ...

 

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..