Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Ο Sean Connery είναι όντως γοητευτικότατος άνδρας. Πάντα μου άρεσε. Ο Jean Reno είναι ένα άλλο πολύ καλό παράδειγμα γοητευτικού άνδρα.

 

O Marlon Brando δεν μπορώ να πώ ότι μου άρεσε ποτέ ιδιαίτερα, but Morgana keep it up with me. Μόνο please είπαμε άνδρες από sff σε αυτό το topic.

 

[edit] Τα αστεράκια στο Topic εγώ τα έβαλα [/edit]

Edited by Darkchilde
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Darkchilde,

 

έχεις απόλυτο δίκιο.. Άλλα άνθρωπος είμαι κι εγώ... Το ωραίο πρέπει να το θαυμάσω.... :worshippy: :worshippy:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχω παρατηρήσει ότι ο Sean Connery είναι ο μόνος άντρας που αρέσει σε όλες τις γυναίκες ανεξαρτήτου ηλικίας, και ανεξαρτήτου της δικής του ηλικίας. Δηλαδή ακούω κοπέλες και γυναίκες όλων των ηλικιών που τρελαίνονται να τον βλέπουν και σα νέο άντρα, αλλά και τώρα στα εβδομηνταφεύγα του. Μπράβο τον μπαγάσα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το περιμένατε;!

Ο Harry Potter - Daniel Radcliffe από το θεατρικό Equus.

post-1004-1176734268_thumb.jpg

post-1004-1176734223_thumb.jpg

Ίσως είναι ακόμα πολύ νωρίς για να σας πει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Για το Μάρλον: Παίζει για sff-boy, λόγω του Souperman I. Αν και ποτέ δε μου έκανε ιδιαίτερο κλικ...

 

Για το Ζαν Ρενό: Τίποτε. Όλα τα άλλα είναι περιττά. Ακόμη κι ως Τουρκαλατζής στην Αυτοκρατορία των Λύκων ήταν όλα τα λεφτά.

 

Για τον Πόττερ: Ήμαρτον!!! Είχαμε το κορίτσι και το άλογο, τώρα θα έχουμε και το (ξεΐγκλωτο) αγόρι με το άλογο;;;

 

Κάτσε να βρω λίγο Γκάρυ Όλντμαν, να έρθουμε στα ίσα μας...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που μεγάλωσε το Χαρυποτεράκι που χαμογέλαγε και του χυνόταν ο χυμός από το στόμα! Άσχετο: Τι θα πει "ξεΐγκλωτο"??

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Naroualis, έχω και μία άλλη φωτογραφία όπου φαίνεται όλο το ταλέντο του μικρού... μπορεί να είναι μικρός αλλά κάτι λέει.

Λοιπόν πίσω στα βιβλία for moi. Φωτογραφίες αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Val Kilmer στο Willow... Απλά Θεϊκός.... Η τελευταία φωτό δεν έχω ιδέα από που είναι αλλά είναι τοοοοσοοο χαριτωμένος!!!!

post-444-1176739897_thumb.jpg

post-444-1176739906_thumb.jpg

post-444-1176739918_thumb.jpg

post-444-1176739923_thumb.jpg

post-444-1176739934_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί από αυτό το post λείπει ο Wolverine???????????????????????????????? :shock:

 

Θα το διορθώσω αμέσως όμως!!!! :lolipop: :lolipop: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy:

post-444-1176740313_thumb.jpg

post-444-1176740346_thumb.jpg

post-444-1176740353_thumb.jpg

post-444-1176740368_thumb.jpg

post-444-1176740378_thumb.jpg

post-444-1176740394_thumb.jpg

post-444-1176740402_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα από το Mummy μου άρεσε ο "μούμιας"!!!!! Arnold Vosloo λοιπόν και ο άλλος που δεν έχω ιδέα πως τον λεν!!!

post-444-1176740908_thumb.jpg

post-444-1176740930_thumb.jpg

post-444-1176740937_thumb.jpg

post-444-1176740942_thumb.jpg

post-444-1176740950_thumb.jpg

post-444-1176740957_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ Dark: Κι εγώ την έχω αλλά εξακολουθώ να μην εντυπωσιάζομαι. Αν μου μιλήσεις για ανάλογες φώτο των διδύμων, ή του Ρον, κάτι γίνεται. Και πάλι θα το εξετάσω λεπτομερώς πριν απαντήσω...

 

@ Dain: Ξεΐγκλωτός είναι μια πανάρχαια βρισιά που την αναφέρουν τα χρονικά των Καρουτών Δωρίδος. Πάει να πει ο Ξεσαμάρωτος και χρησημοποιείται συνήθως από γιαγιάδες όταν στις ταινίες εμφανίζεται ο μπάτλερ και λοιπές υπηρετικές δυνάμεις. (Εκ του ίγκλα=σαμάρι)

 

@Morgana: Πρέπει κάπου να υπάρχει εκείνο το snapshot που βγαίνει γυμνός στην Άλκαλάιν Λέικ. Πού θα μου πάει, θα κάνω κι εγώ την έφοδό μου στα φωτο άλμπουμ. Και το baby με τα τατουάζ και το γεράκι... μπορώ να το έχω σε γιαγαντοαφίσα παρακαλώ;

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή Morgana, με βρίσκεις απολύτως σύμφωνη με τις τελευταίες επιλογές σου. Ο Μούμιας κι εμένα μου άρεσε...

 

Συνεχίζω με Lord of the Rings: Aragorn, κατά κόσμον Viggo Mortensen:

 

post-46-1176746358_thumb.jpg

post-46-1176746409_thumb.jpg

post-46-1176746418_thumb.jpg

post-46-1176746428_thumb.jpg

post-46-1176746437_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

A, μάλιστα. Thanks, Ναρουάλις! Έμαθα και μια νέα λέξη! :D

 

Δεσποινίδες, ξεσαλώστε όσο θέλετε, αλλά αν πρόκειται για φώτος που φαίνονται *όλες* οι "κρυφές χάρες" των νεαρών- και ουχί μόνον νεαρών - κυρίων, βάλτε λινκς με warning και όχι τις φώτος. Όχι τίποτ'άλλο μη μας πουν και σεξοπορνοδιαστροφικούς μαζί με όλα τα άλλα που μας σούρνουν διάφοροι! ;) (Aυτό δεν ισχύει μόνο για το παρόν τοπικ των Οιστρογόνων αλλα και για το άλλο της Τεστοστερόνης!) :tongue:

 

Είμαστε "οικογενειακό" φόρουμ...τρόπον τινα...ας πούμε....πάνω-κάτω....όσο πατάει η γάτα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έλα, ξεκινάω!

Ολίγος Χάρισσον, έτσι για οντέβρ(μου αρέσει όταν χρειάζεται να ρουφάει λίγο το μπυρόκοιλο, ναι!)

post-532-1176748204_thumb.jpg

Και τα δίδυμα που λέγαμε

post-532-1176748239_thumb.jpg

άλλος ένας ντάρλινγκ

post-532-1176748298_thumb.jpg

και τέλος, ο Ενας, ο Μοναδικός, ο πλέον Ερωτεύσιμος κι Ερωτικός ήρωας φαντασίας:

post-532-1176748336_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ τέκνον Βρούτε??? εεε Darkchilde :tongue: Γιατί βρε πουλάκι μου τον Viggo???

 

Ένας είναι ο υπέρτατος θεογκόμενος στον Άρχοντα.. Σας τον παραθέτω ευθύς αμέσως!!!!!!!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Αχχχχχ!!!!!!!!!!!! Εικονοστάσι θα του κάνω!!!!! Βωμό, έστω!!!!!!! Αδριάντα!!!!!!!!!!!!!!!!!! :heat: :heat: :heat: :heat: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy: :worshippy:

post-444-1176751157_thumb.jpg

post-444-1176751347_thumb.jpg

post-444-1176751359_thumb.jpg

post-444-1176751378_thumb.jpg

post-444-1176751390_thumb.jpg

post-444-1176751402_thumb.jpg

post-444-1176751439_thumb.jpg

untitled.bmp

post-444-1176751505_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να πω τη μαύρη αλήθεια, πιο καλός μου φαινόταν ως Καίσαρας στη Ζήνα o Karl Urban. (Kαλά, μη βαράτε! Μαινάδες!) :tongue:

 

Mια ερώτηση, βρε κορίτσια. Καλά οι περισσότεροι. Ο ένας είναι τυπάς, ο άλλος έχει ωραία μάτια, ο τρίτος έχει τη γοητεία της "ωριμότητητας", ο τέταρτος έχει κρυφές γοητείες και πάει λέγοντας. Αλλά στο Snape, τι του βρίσκετε, για όνομα δηλαδή??? Απορία το έχω πια!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις ακούσει που λένε "απ' όλα τα καθάρματα που ξέρω, είσαι το πιο τραβηχτικό"; Ναι 'ναι η μαύρη φορεσιά με τα μακρυά μανίκια; Νά 'ναι το μαλλί το κορακάτο; Νά 'ναι που νομίζεις δε θα σκάσει χαμόγελο ποτέ; Ή να 'ναι το ανομολόγητο που θες του πεις: "Αχ, κ. καθηγητά, δεν πρόλαβα να κάνω την εργασία μου, θα πρέπει να υποστώ κυρώσεις;"

 

 

(Ου, έχω ξεφύγει εντελώς. Συμμαζέψτε με όσο προλαβαίνετε... )

Link to comment
Share on other sites

Οκ, τώρα θα με πείτε ξενέρωτο κλπ, αλλά εγώ θα τον βάλω, γιατί είναι ο αγαπημένος μου!

 

Jeremy Irons!

 

Έμπορας της Βενετίας (από τις καλύτερες ταινίες του)

post-184-1176758409_thumb.jpg

Dungeons and Dragons (καλά ντε, μην βαράτε!)

post-184-1176758386_thumb.jpg

Time Machine (ή αλλιώς: το Θαύμα του Μακιγιάζ...)

post-184-1176758398_thumb.jpg

 

Εννοείται πώς τρελλένομαι κυρίως για την φωνή του, που μου'χει αποτυπωθεί από πολύ νωρής, από τον Scar (Lion King). Αλλά έχει μία άγρια γοητία ή μάλλον καλύτερα, κάτι το σκοταδιστικό πάνω του που το γουστάρω!

 

Τώρα για τίποτα πιο... "ορμονικό"...σόρρυ βρε παιδιά, αλλά να, τα καλύτερα "κομμάτια" τα έχω δει σε ταινίες άσχετες (μη-sff)....

 

Τώρα θημίθικα και τον Chris Evans, που παίζει στους Fantastic Four, αν και δεν βρίκα καλά στιγμιότυπα από την ταινία. Φέρνει λίγο προς το χαζογκομενίστικο, αλλά τέλος πάντων... ήταν μία ευχάριστη έκλπηξη (being totaly naked) στην ταινία:

post-184-1176758849_thumb.jpg

post-184-1176758823_thumb.jpg

 

Αυτά προς το παρών...

 

 

 

Υ.Γ.: Sean Connery rulez!

Edited by Deodonus
Link to comment
Share on other sites

Αφού ασχολείστε που ασχολείστε, δε μου βρίσκει μια από όλες σας τον Μπαντέρας, εκεί που εμφανίζεται για πρώτη φορά στο συνέντευξη με ένα βρυκόλακα με τη μαύρη -και απίστευτα μακριά- περούκα και το κόκκινο παλτό??? Ανήκει στη συλλογή έτσι κι αλλιώς, δεν ανήκει? :)

 

 

edit: Α! και το αστέρι -τον Έομερ ντε- τον λένε Karl Urban χεχεχεχε

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

Η γοητεία των tattoo.

Λίγο στον Robert Beltran (από το Voyager).

post-1004-1176767253_thumb.jpg

Και πολύ στον Wentworth Miller (από το Dinotopia).

post-1004-1176767215_thumb.jpg

Τελικά...μετράει το μέγεθος;

Link to comment
Share on other sites

Jeremy Irons: ω ναί! ΑΠίστευτη φωνή, πολύ γοητευτικός...

Όσο για τον Alan Rickman, είναι γοητευτικός (τον έχω δεί και αλλού) και επίσης έχει καταπληκτική φωνή (Marvin π.χ.)

Link to comment
Share on other sites

Όχι τατουάζ για μένα, ευχαριστώ. Μόνο αν είναι επί Πολυνήσιου ή Μαορί. Εκεί ναι. Παράδοση rules.

 

Half Lycan, half Vampyre, είναι φυσιολογικό που μ' αρέσει γιατρέ μου;

 

post-532-1176826894_thumb.jpg

 

Και λίγος Χάρρισον ακόμη για να μην ξεχνιόμαστε

 

 

post-532-1176826958_thumb.jpg

 

 

Η σκηνή από το Temple of the Doom, γνωστή και με τον τίτλο No Gun (εκεί με τους δύο γιαταγανοφόρους).

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..