Jump to content

Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)


Darkchilde
 Share

Recommended Posts

Κάπου είχα ακούσει πως οι γυναίκες δε λειτουργούν τόσο με την "εικόνα" όσοι εμείς. Μπορεί να είναι άλλος ένας μύθος κι αυτός βέβαια.

 

Ναι κι εγώ το έχω ακούσει αυτό. Μπορεί να είναι κι έτσι.

 

 

Ή ίσως οι δεσποινίδες μας να είναι ντροπαλές! (Yeah, right!)

 

Yeah right! :p

 

 

Η μπορεί να τα μιλάμε εμταξύ μας από τηλεφώνου και να μη σας αφήνουμε να μας πάρετε μυρωδιά...

 

 

 

Ναι ΑΥΤΗ είναι η αιτία σίγουρα. Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας...

 

 

 

θα πάω να προβάρω τη νέα γούνα από albino αλεπούδες που μόλις μου ήρθε... (cross-dressing is fun!)

 

 

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΑΙ!!!!!! Που είναι η οικολογική σου συνείδηση ??? :hitler: :D

Edited by THE ANDROID
Link to comment
Share on other sites

Ή ίσως οι δεσποινίδες μας να είναι ντροπαλές! (Yeah, right!) :whistling:

Ή να είναι λιγότερες.

Ή εμείς πιο φανατικοί του σπορ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δεν έχω ακόμα τις καλές φωτογραφίες από το Terraformers, και οι γυναίκες μπορείτε άνετα να πιστέψετε ότι ο συγκεκριμένος έχει ωραίο σώμα.

Ladies and Gentelemen Dominic Keating (Malcolm Reed on Star Trek: Enterprise)

 

post-46-1212489559_thumb.jpg

post-46-1212489568_thumb.jpg

post-46-1212489576_thumb.jpg

Edited by Darkchilde
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δαγκωτό....γιάμ... :wub:

Wentworth Miller-Το Παιδί Κόλαση

 

img-resized.png Reduced: 93% of original size [ 768 x 1028 ] - Click to view full imagewentworthmillergorgeousjt0.jpg

 

wentworth_miller_people.jpg

 

τί φώτο να πρωτοδιαλέξω η Χριστιανή;;;;

 

1763-wentworth-miller-4.jpg

 

 

Να σημειώσω το απίστευτο blend, είναι μισός αφρικανός, μισός Άγγλος, και απο ότι είδα σε φώτο, ο μόνος λευκός απο τα αδέρφια, και απο ότι έχω διαβάσει σε συνεντεύξεις είναι και ο τύπος μου..αααααχ!δεν μου βγαίνει καλό reduce.sorry!

Link to comment
Share on other sites

είπατε κάτι για Snape?

post-1566-1215109948_thumb.jpg

(Ναι, και γω ξέχασα να κάνω την εργασία για το Polyjuice Potion..... :whistling: )

Edited by white_unicorn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βασικά διαφωνώ με αρκετούς που μπήκαν στο Top 20. Θα συμφωνήσω με Johnny Depp, Harrison Ford, Josh Holloway αλλά βρε παιδιά ο Leslie Nielsen?????? Εγώ δεν θα τον έβαζα ούτε στο Top 100!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση η Darkchilde να εκφέρει γνώμη και να μην έχει λάθος;!

post-1004-1216114136_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μα ελάτε τώρα... Δε θυμάστε τι είπε η Τζέσσικα;

 

I love my husband. He makes me laugh.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Κάτι σε πιο καθίκι, δεν έχουμε; Σαν τον τύπο που παίζει τον Σατανά στο Κόνσταντιν; (Ανάθεμα στις φραγές του ίντερνετ στη δουλειά, δε μπορώ να σας δείξω τι εννοώ...) Ή τον προφέσορ Σνέιπ-Άλαν Ρίνκμαν;

 

Τον Ρικμαν να τον δεις να ερμηνευει Ρασπουτιν να σου ανεβουν οι ορμονες στο ταβανι! Οσο για τον Gavin Rosdale (η αλλιως κυριο Gwen Stefani-τι της βρηκε της ανορεξικης σακαφλιορας δεν μπορω να καταλαβω κι εκανε και παιδια μαζι της!) ταιριαζει αυτο που φωναζαμε στις συναυλιες των Ξυλινων Σπαθιων για τον Παυλιδη ("Τελεια και παυλα, Gavin εισαι .....λα!")Θες η προστυχοφατσα, θες το ματι το τσακιρικο το ολιγον τι "μη-μου-κολλας-πολυ-γιατι-ή-θα-σε-πλακωσω-ή-θα-σε-βιασω-μπορει-και-τα-δυο" (ω, ναι, υπαρχουν ματακια ενιοτε πολυ πολυλογαδικα), ποσο να αντεξει μια γυναικα?

Βεβαια κατα την ταπεινη μου γνωμη το απολυτο ΣουΦου αγορι ειναι ενα και μοναδικο- ο Clive Owen!

 

Δαγκωτό....γιάμ... :wub:

Να σημειώσω το απίστευτο blend, είναι μισός αφρικανός, μισός Άγγλος, και απο ότι είδα σε φώτο, ο μόνος λευκός απο τα αδέρφια, και απο ότι έχω διαβάσει σε συνεντεύξεις είναι και ο τύπος μου..αααααχ!δεν μου βγαίνει καλό reduce.sorry!

Το οτι μαλλον ειναι γκει πειραζει?

 

edit by araquel: ένωση διαδοχικών ποστ

Edited by araquel
Link to comment
Share on other sites

Το οτι μαλλον ειναι γκει πειραζει?
προσωπικά, εμένα δεν με ενοχλεί καθόλου... :whistling: αλλά δεν είναι και πολύ του γούστου μου.

 

well, that's life for you :rolleyes: ...

Link to comment
Share on other sites

Ή να είναι λιγότερες.

Ή εμείς πιο φανατικοί του σπορ.

 

Ή απλά το "ωραίο" φύλο να υπερέχει αριθμητικά.

Οι πραγματικά ωραίοι άντρες είναι το 10% των πραγματικά όμορφων ανθρώπων. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τον Gavin Rosdale (η αλλιως κυριο Gwen Stefani-τι της βρηκε της ανορεξικης σακαφλιορας δεν μπορω να καταλαβω κι εκανε και παιδια μαζι της!)

 

Πσστ! Παρακαλώ, μη μου την Gwen τάραττε! :obsession:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πσστ! Παρακαλώ, μη μου την Gwen τάραττε! :obsession:

 

 

Κι αναρωτιομουν ποτε θα εκδηλωσεις βιτσιο! (πλακα κανω-de gustibus non disputandum)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

John Barrowman. Captain Jack Harkness στην σειρα Doctor Who και στο Torchwood. Ειναι ισως ο μονος αντρας που ζηλευω την ομορφια του (οχι, δεν ειμαι κανας κουκλος, απλα μονο αυτον ζηλευω). Κυριες, υπαρχουν και ημιγυμνες φωτογραφιες αλλα ο τυπος δεν ειναι "φετες" σαν ολους τους αμερικανους, ειναι φυσιολογικος.

 

recordingsimage2.jpg

john_barryman.jpg

captain_jack_harkness.jpg

CaptainJackHarkness.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ βρε τι μου κανετε....Θελω να αγιασω τωρα που νοικοκυρευομαι, και δε μ'αφηνουν οι διαολοι!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΜΠΗΚΕ Η ΑΝΟΙΞΗ Ε????

 

 

Λοιπόν έχουμε και λέμε,

Connor Trinneer, Star Trek Enterprise

 

2201119080033453638S600x600Q85.jpg

 

Και μετά,

 

Βουλίτσα μου αυτή θα σ' αρέσει,

 

2063396180033453638S600x600Q85.jpg

 

2135861280033453638S600x600Q85.jpg

 

2349755720033453638S600x600Q85.jpg

 

Και για αυτούς που με ξέρουν, καταλαβαίνουν το μέγεθος της εξαίρεσης, μιας και σιχαίνομαι τα παιδιά, αγαπώ όμως τους ωραίους άνδρες και τα σκυλιά.

 

Ενας απο τους ωραιότερους και πιο ταλαντούχους άντρες με κεφαλαίο Α , παρόλη την πολύ παιδική του φάτσα! τότε, τουλάχιστον, τώρα παρόλο που πάχυνε είναι κούκλος!

 

ROBERT DUNCAN MCNEILL!

 

URL=http://good-times.webshots.com/photo/2715979190033453638qieMYU]2715979190033453638S600x600Q85.jpg[/url]

 

2492443890033453638S600x600Q85.jpg

 

Εδώ με τον Checkov και τον Garret Wang στο ρόλο της B' Ellana Torres

 

2139623370033453638S600x600Q85.jpg

 

2508071830033453638S600x600Q85.jpg

 

Καληνύχτα!!

Link to comment
Share on other sites

JASON MOMOA! STARGATE ATLANTIS!

 

Α ΡΕ ΤΙ ΒΓΑΖΕΙ Η ΧΑΒΑΙ!!!

 

2185416750033453638S600x600Q85.jpg

 

 

ΝΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ, ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΜΑΚΡΙΩΝ ΜΑΛΛΙΩΝ!

 

2078414320033453638S600x600Q85.jpg

Link to comment
Share on other sites

2185416750033453638S600x600Q85.jpg

 

Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα... στραβισμού; :atongue: Το ένα μάτι κοιτά απ'εδώ και το άλλο απ' εκεί!!

Edited by tetartos
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα... στραβισμού; :atongue: Το ένα μάτι κοιτά απ'εδώ και το άλλο απ' εκεί!!

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ!!!!!! Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ! :rolleyes:

 

edit by araquel: honey, i shrunk the letters!

Edited by araquel
Link to comment
Share on other sites

Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ!

 

Ο Danny DeVitto, για παράδειγμα, ή ο John Goodman, ή ο James Gandolfini ... αυτοί όλως συμπτωματικά δεν έχουν χαρακτήρα, έτσι; :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Ο Danny DeVitto, για παράδειγμα, ή ο John Goodman, ή ο James Gandolfini ... αυτοί όλως συμπτωματικά δεν έχουν χαρακτήρα, έτσι; :flirt:

 

 

Ετσι :thmbup: :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, όλες οι κοπέλες που τόσα χρόνια μου λένε ότι με εκτιμούν για το χαρακτήρα μου, θέλουν από μένα κάτι άλλο; Oh mon Dieu! :o

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Sci-Fi ορμόνες από την ανάποδη (Άντρες ηθοποιοί)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..