Jump to content

SFF-WriMo 2007


Nihilio
 Share

Recommended Posts

Ίσως αρχίσω να ποστάρω το δικό μου σε συνέχειες στην Βιβλιοθήκη. Υποψιάζομαι πως θα έχω πολύ περισσότερο και γρήγορο feedback, και ποικιλία σε αποκρίσεις, από ότι στο Εργαστήρι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nihilio

    12

  • Oberon

    8

  • Arachnida

    5

  • DinoHajiyorgi

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ίσως αρχίσω να ποστάρω το δικό μου σε συνέχειες στην Βιβλιοθήκη. Υποψιάζομαι πως θα έχω πολύ περισσότερο και γρήγορο feedback, και ποικιλία σε αποκρίσεις, από ότι στο Εργαστήρι.

Σίγουρα θα έχει περισσότερες ανταποκρίσεις, αφ' ενός γιατί μπορούν να το διαβάσουν όλοι από τη Βιβλιοθήκη, αφ' ετέρου γιατί όταν είναι σε συνέχειες, άρα και πιο μικρά κείμενα, το διαβάζει και -κυρίως- το σχολιάζει κανείς ευκολότερα, από όταν έχει κατευθείαν ένα ενιαίο κείμενο 50.000 λέξεων.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου θα έχεις περίπου το ίδιο feedback Ντίνο. Δύσκολα κάποιος θα καταπιαστεί με κείμενο 50 000 λέξεων, που έχει γραφτεί και μέσα σε τριάντα μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου θα έχεις περίπου το ίδιο feedback Ντίνο. Δύσκολα κάποιος θα καταπιαστεί με κείμενο 50 000 λέξεων, που έχει γραφτεί και μέσα σε τριάντα μέρες.

 

Κι αν το έγραψα σε 15, 30 ή 60 μέρες τι σημασία έχει; Αν το βάζω κεφάλαιο-κεφάλαιο σε αραιά διαστήματα δεν ζητάω και πολλά.

 

Κι αν το διαφημίσω στο στυλ: «ΑΝΑΣΤΑΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ RPG ΓΙΑ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΚΟ ΟΝΟΜΑ!!!» «ΑΡΠΙΤΖΗΔΕΣ ΚΑΙΝΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΝΤΙΝΟΥ!!!» «ΜΑΣ ΘΙΓΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ» ωρύονται οι θιγμένοι παίκτες!! Λες να το διαβάσουν περισσότεροι;

Link to comment
Share on other sites

Κι αν το έγραψα σε 15, 30 ή 60 μέρες τι σημασία έχει; Αν το βάζω κεφάλαιο-κεφάλαιο σε αραιά διαστήματα δεν ζητάω και πολλά.

 

Κι αν το διαφημίσω στο στυλ: «ΑΝΑΣΤΑΤΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ RPG ΓΙΑ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΚΟ ΟΝΟΜΑ!!!» «ΑΡΠΙΤΖΗΔΕΣ ΚΑΙΝΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΝΤΙΝΟΥ!!!» «ΜΑΣ ΘΙΓΕΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ» ωρύονται οι θιγμένοι παίκτες!! Λες να το διαβάσουν περισσότεροι;

 

Για το τελευταίο ναι. Περισσότεροι σίγουρα.

Κι εγώ αν είχα γράψει στο nanwrimo θα το ανέβαζα και στο κανονικό φόρουμ, εννοείται. Το σχόλιο το έκανα απλά επειδή δεν νομίζω ότι είναι και πάρα πολλά άτομα που διαβάζουν και γράφουν γι' αυτό που διάβασαν.

Link to comment
Share on other sites

Σπαμάρωντας λιγουλάκι μόνο και για το καλό του χρόνου δηλαδή, είναι αρπιτζΑδες Ντίνο μου, αχα!

Link to comment
Share on other sites

Σπαμάρωντας λιγουλάκι μόνο και για το καλό του χρόνου δηλαδή, είναι αρπιτζΑδες Ντίνο μου, αχα!

 

Αρπιτζάδες;!! Μπλιάχ! Ποιος το αποφάσησε αυτό; Ο Μπαμπινιότης; Με ποια λογική; Τα γράμματα είναι Αρ-Πι-Τζι. Μάλλον αδηνατώ πάλι να το δω ελληνικά. (Όπως λέμε πχ Ταραμάδες)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα κανείς το ομολογώ, απλά συνήθως έτσι το λέμε και δε μοιάζει ηχητικά με τους σουβλατζήδες ας πούμε :p

Link to comment
Share on other sites

Ντίνο, κριτική για το σύνολο του Οστεοδρομίου θες εδώ ή στο τόπικ του;

Link to comment
Share on other sites

Ντίνο, κριτική για το σύνολο του Οστεοδρομίου θες εδώ ή στο τόπικ του;

 

Μπορείς να το βάλεις εδώ ή στο αντίστοιχο τόπικ στο εργαστήρι. No problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..