Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

νομίζω εκκρεμεί κάτι άλλο πιο πριν.

 

 

Δεν μας επιρεάζει γιατί θεωρείτε ότι έχει τελειώσει έχουν περάσει περισσότερες από 20 μέρες που είναι "ανοικτό". Στο κάτω κάτω θα έχουμε και εμείς μια βδόμαδα να γράψουμε την ιστορία μας άρα και αν εκριμεί κάτι μέχρι τότε θα έχει τελειώσει.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ κάποιος αρμόδιος να μα πει αν μπορούμε να ξεκιινήσουμε το write off.mf_sherlock.gif

Link to comment
Share on other sites

νομίζω εκκρεμεί κάτι άλλο πιο πριν.

 

Παρακαλώ, μην περιμένετε εμάς. Οι DinoHajiyorgi και nikosal συσκέπτονται.

Link to comment
Share on other sites

Ο πλέον υπέυθυνος είναι ο Νόρθος, αλλά -λέω τώρα- μοιας κι ο Ντίνος με τον Νικοσάλ δεν έχουν κανει επίσημη αίτηση για writeoff στο συγκεκριμένο τόπικ, πιστέυω ότι μπορούν να κανονίσουν τη μονομαχία τους αργότερα. Αν θέλετε σας ανεβάζω εγώ εισαγωγή και μάλιστα κάπως διφορούμενη, να γράψετε ότι σας αρέσει. Και μπορώ να το κάνω και τώρα άμα θέλετε, έχω μια εισαγωγή περισσευούμενη από παλιότερο write off.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ!

 

Να δηλώσω και εγώ διάθεση συμμετοχής σε write off, αρκεί να μην είναι fantasy (δηλαδή παίζω χωρίς πρόβλημα σε Sci-Fi, Τρόμου, Γενικές ιστορίες).

 

Ευχαριστώ,

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γράψε για το επόμενο, γιατί το write off μόλις άρχισε. Dolph, εγώ θα ήθελα, αλλά η μία εβδομάδα είναι πολύ λίγος χρόνος για τους φοβερούς μου ρυθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Γράψε για το επόμενο, γιατί το write off μόλις άρχισε. Dolph, εγώ θα ήθελα, αλλά η μία εβδομάδα είναι πολύ λίγος χρόνος για τους φοβερούς μου ρυθμούς.

 

 

Φίλε aScannerDarkly (παρεμπιπτόντως, αναγνωρίζεις από πού προέρχεται η υπογραφή μου; wink.gif ), ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ first.gif

Edited by dolph
Link to comment
Share on other sites

θέλετε πρόλογο από μένα?

 

Έχουμε συμφωνήσει με την κ.Naroualis να μας δώσει πρόλογο.

 

Κυρία Naroualis είμαστε έτοιμοι και σε περιμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε aScannerDarkly (παρεμπιπτόντως, αναγνωρίζεις από πού προέρχεται η υπογραφή μου; wink.gif ), ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ first.gif

 

Εντάξει, θα τολμήσω. Με έπεισες. Βάλτε μας στην ουρά.

 

Cesar, δες εδώ.

Edited by aScannerDarkly
Link to comment
Share on other sites

It's a deal :)

 

Παρακαλώ βάλτε στην ουρά την μονομαχία aScannerDarkly vs dolph.

 

Και όπως είπαμε... no fantasy.

 

Θένκς φορ δε τσάλεντζ μέητ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μιας και δεν καταφερα να συμετασχω τελικα στον διαγωνισμο και η καταραμενη εξεταστικη τελιωσε και εχω χρονο....ποιο καλο παιδι θα ηθελε ενα write off? :chinese:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν καταφερα να συμετασχω τελικα στον διαγωνισμο και η καταραμενη εξεταστικη τελιωσε και εχω χρονο....ποιο καλο παιδι θα ηθελε ενα write off? :chinese:

 

Οκ. Τρόμου...

Link to comment
Share on other sites

Ο dragon

 

Με ξεφτιλίζεις :) :) :) :) :)

 

Ναι, θα ήταν καλή φάση ένας τρόμος, αλλά αν έχετε καμιά άλλη ιδέα είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Θελετε να το κανουμε 3v3? Προλογο κανεις?

 

 

Κονταροχτυπηθείτε οι δυό σας.biggrin.gif

To "γουστάρω" πήγαινε στην αποδοχή του Dagon και την πρόταση του για τρόμου.

 

 

Στην διάθεση σας για πρόλογο βέβαια!thmbup.gif

...αν δεν προτιμήσετε τον Σκωτσέζο.biggrin.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oκ τοτε παιζω με τον dragoncult(και οχι dragon :lol: ). Οσο για το ειδος δεν εχω ουτε εγω καποιο προβλημα ας το αφησουμε στην εμπνευση του δημιουργου προλογου.....

Link to comment
Share on other sites

Θα σας γράψω εγώ πρόλογο αν θέλετε. Τι είδους;

 

 

Στην διάθεση σας για πρόλογο βέβαια!thmbup.gif

...αν δεν προτιμήσετε τον Σκωτσέζο.biggrin.gif

 

Μια πρόταση. Τι λέτε; Να γράψει πάνω-κάτω ο Din 100 λέξεις και ο Drake τις επόμενες 100... και αν οι δυο σας συμφωνήσετε στο τελικό αποτέλεσμα, θα έχουμε με τον Waylander την εισαγωγή που θέλουμε και θα έχουμε κάνει και καινοτομία στο write 0ff :)

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..