Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Αν ο Adicto δεν την παλεύει... έρχεται και το νταμπλ αύριο (τολμήστε να χάσετε από τ'αρειανά αύριο, βάζελοι!)... ψήνομαι να παίξω εγώ με τον "γιατρό" devil2.gif

Αμα με θες όμως Ντρέικ (άντε, γιατί με τη νουβέλα, έχω ξεχάσει πότε έγραψα τελευταία φορά διήγημα, ευκαιρία.)

Σταμάτη τι λες;

Link to comment
Share on other sites

Αν ο Adicto δεν την παλεύει... έρχεται και το νταμπλ αύριο (τολμήστε να χάσετε από τ'αρειανά αύριο, βάζελοι!)... ψήνομαι να παίξω εγώ με τον "γιατρό" devil2.gif

Αμα με θες όμως Ντρέικ (άντε, γιατί με τη νουβέλα, έχω ξεχάσει πότε έγραψα τελευταία φορά διήγημα, ευκαιρία.)

Σταμάτη τι λες;

επίσης, ότι και να κάνει ο Drake, σε προκαλώ από τώρα για write-off κάποια στιγμή τους θερινούς μήνες που θα μπορούμε και οι δύο, συν-Βρετανέ.

Link to comment
Share on other sites

Αν με θέλετε, γράφω εισαγωγή! Τρεις φορές έχω παίξει, αλλά εισαγωγή δεν έχω γράψει ούτε μία και ζηλεύω. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

επίσης, ότι και να κάνει ο Drake, σε προκαλώ από τώρα για write-off κάποια στιγμή τους θερινούς μήνες που θα μπορούμε και οι δύο, συν-Βρετανέ.

 

By Jingo, you're right o' chap! A britton's challenge it shall be then, during the summah. Peep peep, hail to the Queen and all that :mf_sherlock:

 

No problem, αν δεν θέλει ο Σταμάτης, παίζουμε παρέα.cool.gif

 

Ωραία, άντε Σταμ πεφώτισε μας!

 

Αν με θέλετε, γράφω εισαγωγή! Τρεις φορές έχω παίξει, αλλά εισαγωγή δεν έχω γράψει ούτε μία και ζηλεύω. :Ρ

Πωω... πάλι πορνό θα γράψουμε ααα ναι, πολύ καλή ιδέα σεπτή αδελφή Σόνυα, και είμαι βέβαιος πως θα είναι στο γνώριμο αγαπημένο στυλ σου :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Σηκώνω το γάντι λοιπόν! Και προτείνω 3πλο ραιτ οφ...Ντιν-Ντρεηκ-Αντικτο!!! Τι λέτε κυριοι;

 

υγ 4-0 σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Και σε σας τους τρεις θα γράψω εισαγωγή; Γουστέρνω ατέλευτα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Write off δηλαδή, με αντιπάλους τον προηγούμενο νικητή του write off (ο οποίος είναι και δευτεραθλητής στον διαγωνισμό τρόμου), και τον πρωταθλητή του τελευταίου διαγωνισμού τρόμου.

...we sat the boat!laugh.gif

 

Ok, i'm game!

 

Προτάσεις:

 

- Εισαγωγή από πίνακα ή έργο τέχνης (το είχαμε συζητήσει κάποτε, και αν θυμάμαι καλά, φάνηκε και στους δύο σας καλή ιδέα)

- Ελεύθερο όριο λέξεων (χωρίς να το ξεφτιλίσουμε βέβαια, αλλά να μην ψάχνουμε να κόψουμε 200-300 λέξεις)

- Χωρίς παρατάσεις

 

 

Υ.Γ Εγώ αρκούμαι και με 0-1 δεν είμαι πλεονέκτης laugh.gif

 

Χριστίνα αν δεν συμφωνήσουν στην εισαγωγή που προτείνω σαφώς και συμφωνώ να γράψεις εσύ.smile.gif

 

Απλά είπα να το αλλάξουμε λίγο, έτσι για ποικιλία.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ μια χαρά να σας βάλω εισαγωγή με πίνακα ή έργο τέχνης και μάλιστα τόσο ελεύθερη και χαοτική όσο δεν φαντάζεσαι. :Ρ

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εισαγωγή από πίνακα ή έργο τέχνης

καραψήθηκα τώραdevil2.gif!!! Αλλά ας κρατησουμε οριο λέξεων, ας πουμε μαξ.3500! Αλλιώς παίζει να χαθεί και η μπάλα και καποιοι να μην βρουν χρονο να διαβασουν 3 μεγαλες ιστοριες!

 

Αν παίξουμε κλασσικά, τότε βεβαίως συμφωνώ να γράψει η δίδα (devil2.gif) Σόνια την εισαγωγή!

 

εντιτ Τωρα είδα την απάντηση της Σονιας!Go for it!

Edited by Adicto
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ μια χαρά να σας βάλω εισαγωγή με πίνακα ή έργο τέχνης και μάλιστα τόσο ελεύθερη και χαοτική όσο δεν φαντάζεσαι. :Ρ

 

 

 

 

 

Πολύ ωραία!devil2.gif

 

 

Υ.Γ Να καταλαβαίνουμε όμως τι βλέπουμε, μην βάλεις αφηρημένη τέχνη. Όχι τίποτα αλλο, αλλά ο καθένας μπορεί να καταλάβει ότι θέλει σε κάτι αφηρημένο, οπότε χάνεται η έννοια της εισαγωγής.wink.gif

Edited by Drake Ramore
Link to comment
Share on other sites

Τον Ντίνο δεν βλέπω, αλλά είμαι σίγουρος πως συμφωνεί με όσα συζητήσαμε.biggrin.gif

 

Ακόμη και τώρα να το βάλεις καλά είναι, αλλά για να μην έχουμε head start βάλτο το βράδυ για να το δούμε ταυτόχρονα και οι τρεις.

 

Μεσάνυχτα ας πούμε;devil2.gif

Edited by Drake Ramore
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτη θέμα ελεύθερο ε;devil2.gif

 

...άσχετα αν ξέρουμε που θα καταλήξει!laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, καταρχήν αύριο το μεσημέρι πάω Σκωτία (κι έχω να δω την κοπέλα μου 3 βδομάδες, οπότε γράψιμο αύριο δεν έχειdevil2.gif) Καπάκι μεθαύριο πηγαίνουμε ως μεταπτυχιακό, 3ήμερη βόλτα στα Highlands, οπότε είτε θα υπάρχει χρόνος κι έμπνευση για γράψιμο στην εκεί φύση (να πιάσουμε λίγο Γέρος Κοράκων mood), είτε θα το ρίξουμε στα ουίσκια και θα πάμε να βρούμε το τέρας του Λοχ Νες... και πέμπτη, ξαναμανάεπιστροφή στο Έντιμπρα, όπου έχω μεταφέρει τα γενέθλια μου για να τα εορτάσω με έναν κύκλο εκεί.

Τίθεται ζήτημα χρόνου λοιπόν.

Κοινώς milady of Pain, αν επιτρέπουν οι άλλοι 2 gents, είτε βάζεις κανα οχι-αστικό σενάριο-ιντρο, είτε λίγη νεκρή φύση, είτε το βάζεις το θέμα τρίτη-τετάρτη, για να έχω χρόνο. Thank you :)

Link to comment
Share on other sites

Αν το αφήσουμε μέχρι Τετάρτη , νομίζω πως θα "καθήσει" το θέμα. closedeyes.gif

 

Ερχεται και η Πρωτομαγιά...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για να μην κάτσει το γλυκό στο περίμενε τότε, πιάστε ένα "Αντίκτο" βέρσους "δε Ντόκτορ" με Σονιοεισαγωγή απόψε, και μετά παίρνω σειρά με τον Μιχάlio, ok?

Link to comment
Share on other sites

Προχωράμε κανονικά λοιπόν, με εισαγωγή της Χριστίνας μέχρι τα μεσάνυχτα.

Ντίνο, αν δεις οτι προλαβαίνεις χρονικά, μέχρι την εκπνοή του χρόνου λήξης μπορείς να μπεις. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..