Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Ο μπάτσος Ντινος πανταχού παρόν να διορθώνει τα λάθη μας...

Link to comment
Share on other sites

Άλλος για το write-off? :)

 

post-1004-127211134538_thumb.jpg

 

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Έχει ένα δίκιο ο Ντίνος εδώ που τα λέμε...

 

Το write off έχει κλείσει και entering option έχει μόνο ο Din.-

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι και ο Νορθ ρε σεις? Εχει να γράψει και καιρό! Άλλωστε...the more the merrier δεν λένε?biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αποφασίστε γρήγορα, γιατί η εισαγωγή είναι έτοιμη κι έχω τα χέρια πάνω απ' το καινούργιο τόπικ. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται και διαγωνισμός σύντομα οπότε μη σας έχω στο περίμενε καλύτερα, βάζω τον τσάμπιον μου Νόρθο και η τριπλέτα του τρόμου έκλεισε devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι και ο Νορθ ρε σεις? Εχει να γράψει και καιρό! Άλλωστε...the more the merrier δεν λένε?biggrin.gif

 

Ας μπει και ο Νόρθος κανένα πρόβλημαbiggrin.gif

 

Το έχουμε σκίσει το θεματάκι έτσι κι αλλιώς!tongue.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παλικάρια προσφέρθηκα για να σας διευκολύνω, όχι για πέσετε να με φάτε. Δουλειά δεν είχε ο διαόλος...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

σε προκαλώ από τώρα για write-off κάποια στιγμή τους θερινούς μήνες που θα μπορούμε και οι δύο, συν-Βρετανέ.

 

Bump στο παρόν, για να ξυπνάμε. Το ντουέτο μετατρέπεται σε τριπλέτα με την είσοδο του Northου γιατί κι αυτός Βόρειος είναι, κι έχει και καιρό να παίξει.

Το επόμενο write-off λοιπόν θα είναι international με συμμετοχές από 3 χώρες (Σουηδία-Ουαλία-Σκωτία). Ποια γιουροβίζιον και τσουρελάκι δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Αννάλογα (heh, see what I did there?), έχεις όρεξη να γράψεις intro για horror;

 

 

Η αλήθεια είναι πως σκεφτόμασταν τον Μαύρο Σκώληκα του Ευρίπου να μας γράψει ξεκίνημα. Τρόμομυστηριομπέρδεγουεϊ στα ελληνικά. Well;

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

Θα το τολμήσεις ή να αναλάβει ο Ντίνος (ή όποιος άλλος δεν τρομάζει εύκολα) ;

Edited by Nihilio
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπορεί να έχασα κάτι από τα παλιά posts, αν δεν έχει ήδη προσφερθεί άλλος, ναι, θα το αναλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπορεί να έχασα κάτι από τα παλιά posts, αν δεν έχει ήδη προσφερθεί άλλος, ναι, θα το αναλάβω.

Εγώ έχω την horror διάθεση, αν και μου ήρθαν τα μαντάτα καθυστερημένα. Υποκλίνομαι κυρίως στην ικανότητα της δεσποσύνης, αλλά και στην απόφαση των μονομάχων.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια εμπιστοσύνης καλέ μου κύριε, αλλά εδώ θα πάω πάσο. Δεν είναι "όποιος προλάβει", τι το κάναμε; Καλύτερα να γράψει την εισαγωγή κάποιος που θα το κάνει καλύτερα.Αφού το χόρορ είναι το είδος σας και έχετε κέφια, παρακαλώ, έχετε προτεραιότητα. :) Εξάλλου σας προτιμούν οι διαγωνιζόμενοι.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια εμπιστοσύνης καλέ μου κύριε, αλλά εδώ θα πάω πάσο. Δεν είναι "όποιος προλάβει", τι το κάναμε; Καλύτερα να γράψει την εισαγωγή κάποιος που θα το κάνει καλύτερα.Αφού το χόρορ είναι το είδος σας και έχετε κέφια, παρακαλώ, έχετε προτεραιότητα. :) Εξάλλου σας προτιμούν οι διαγωνιζόμενοι.

 

Δεν παύω να νιώθω οσάν Ρίτσαρντ (like a dick) όπως ξεπετάχτηκα μετά την προσφορά της Άννας. Οι μονομάχοι να δώσουν κατεύθυνση πριν αποδεχτώ το πόστο της εισαγωγής

Edited by DinoHajiyorgi
Link to comment
Share on other sites

Δεν παύω να νιώθω οσάν Ρίτσαρντ (like a dick) όπως ξεπετάχτηκα μετά την προσφορά της Άννας. Οι μονομάχοι να δώσουν κατεύθυνση πριν αποδεχτώ το πόστο της εισαγωγής

Έχουμε Επετειακό WRITE OFF. #50

 

Οι μονομάχοι DinMacXanthi, Northerain και Nihilio να δηλώσουν παρόν και να ξεκαθαρίσουν επίσημα και ομόφωνα την επιλογή τους για το ποιος θα δώσει την εισαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

devil2.gifΑνυπομονούμε μετά βδελυγμίας λοιπόνdevil2.gif.

 

Θα μπορούσες να το ανεβάσεις, είτε το Σάββατο είτε την Κυριακή;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να το ανεβάσεις, είτε το Σάββατο είτε την Κυριακή;

Με Σάββατο έναρξη, έχετε Σάββατο λήξη, και την Κυριακή ελεύθερη... ή την Κυριακή διαθέσημη για πιθανή 24άωρη παράταση. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..