Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

The true North θα σας καταπατήσει, εκεί χαμηλά στο UK.

Link to comment
Share on other sites

The true North θα σας καταπατήσει, εκεί χαμηλά στο UK.

 

Γκέτεμποργκ, Γεωγραφικό πλάτος: 57°42´N

Εδιμβούργο, Γεωγραφικό πλάτος: 55°57´N

Σιγά αληθινέ βορρά, κρυώσαμε.tease.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας αναφέρω ότι, για μια σειρά από λόγους ο νότιος από τους Βόρειους (που μάλλον έχουν να κάνουν με το ότι είναι πράγματι στο Νότο αυτόν τον καιρό) μόλις σήμερα κατάφερε να διαβάσει την εισαγωγή. Τα λέμε το Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα συνεννοήθηκα με τον άλλον τον Βόρειο και πιστεύουμε πως μια παράταση ως το βράδυ της Κυριακής θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη για την πχιόητα (translation: ποιότητα) των ιστοριών. Προσωπικά, παραδίδω 10,000 λέξεις διατριβής αύριο το απόγευμα κι έχω και μια συνέντευξη για δουλειά, ο άλλος έχει λιώσει στην δουλειά και περιμένει το σουκου για να βρει χρόνο να γράψει... όσο για τον Ουαλό, τα 'πε όλα επάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ΟΚ, αν και το ΣΚ θα ταξιδεύω, και προβλέπω ότι την Κυριακή το βράδυ θα έχουμε πάρτυ στο σπίτι. Αλλά θα δούμε, ήδη έχω ξεκινήσει να γράφω, έχω μια ιδέα για ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα συνεννοήθηκα με τον άλλον τον Βόρειο και πιστεύουμε πως μια παράταση ως το βράδυ της Κυριακής θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμη για την πχιόητα (translation: ποιότητα) των ιστοριών. Προσωπικά, παραδίδω 10,000 λέξεις διατριβής αύριο το απόγευμα κι έχω και μια συνέντευξη για δουλειά, ο άλλος έχει λιώσει στην δουλειά και περιμένει το σουκου για να βρει χρόνο να γράψει... όσο για τον Ουαλό, τα 'πε όλα επάνω.

Παιδιά... καλοκαίρι, ζέστη, δεν σκοτώνεται κανείς για το επόμενο write-off.

 

Είστε τρεις δυνατές πένες. Αξίζει να τελειώσετε ό,τι καλύτερο μπορείτε να δώσετε.

 

Τι θα λέγατε μια βδομάδα παράταση; Για μεσάνυχτα Σαββάτου 19 Ιουνίου;

 

What say you?

Link to comment
Share on other sites

Για 19 είμαι ΟΚ κι εγώ, αν και δεν πολυψήνομαι. Ίσως όμως μπορέσω να γράψω κάτι horror (αυτό που κάνω τώρα είναι... fantasy - au sang φυσικά)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ποιος θα με παίξει? :devil2:

 

 

(ελπίζω πως δεν έχει σειρά κάποιος άλλος και δεν το έχω πάρει χαμπάρι ε?)

Link to comment
Share on other sites

Ωραιότατα :)

 

θέλουμε και κάποιον για εισαγωγή και προθεσμίες χε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και τώρα ακόμα να μας ανεβάσεις κάτι αν ψήνεσαι είμαι μέσα

 

Μόνο μην το βάλεις να λήγει Σαββατόβραδο, δε θα είμαι μέσα να ανεβάσω :friends:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι μέσα ακόμη και τώρα να το βάλεις.

 

Για προτιμήσεις...τις δικές μου νομίζω τις ξέρεις!devil2.gifdevil2.gifdevil2.gif

Καλύτερα θα ήταν να βάλεις μια που να μην περιορίζει το είδος για να απλωθούμε και οι δύο (δύσκολα σου βάζω...ξέρω).

 

Για προθεσμία μιας και η Κιάρα δεν θέλει ΣΚ ας δώσουμε λήξη το βράδυ της Τετάρτης.

Αααα, και ας μην έχει όριο λέξεων (όχι οτι θα γράψουμε καμια νουβέλα, αλλά να μην ψάχνουμε να κόψουμε 100-200 λέξεις στο τέλος)

 

Αυτά.....biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε εμπιστεύομαι, σκληροπυρηνική εφ αποκλείεται να βάλεις έτσι κι αλλιώς, ό,τι άλλο θα το παλέψω :p

 

edit: Δεν είχα διαβάσει του Drake, μέσα σε όλα κανένα πρόβλημα, αν και προσωπικά δεν είχα ποτέ θέμα για να μείνω μέσα στα όρια των λέξεων, τώρα με τις προθεσμίες είναι άλλο :p

Edited by Nienor
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..