Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Να το κάνουμε 1vs1vs1 να πάρω και εγώ μέρος; Το τελευταίο write -off ¨ηταν απογοήτευση...Έχω καιρό μέχρι 27, μετά τα λέμε!!!Διακοπούλες!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω Din και Drake ότι πρέπει να κάνουμε κανένα major horror-off τα τρία μας, ο north και ο addicto.

 

 

Μου τρέχουν τα σάλια ήδη...

Πείτε πότεdevil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελειώσει το write off που τρέχει, (κι εκτός αν ξεκινήσει καινούργιος διαγωνισμός γενικά για το φόρουμ) είστε οι επόμενοι.

 

Για μένα τα καλύτερα write-offs είναι των καινούργιων μελών (Σόρρυ adicto και drake που έχετε νομίζω το ρεκόρ συμμετοχών devil2.gif)

βλέπουμε και νέες πένες. Ανάλογα με το πως θα είναι τα πράγματα όταν έρθει η ώρα, σας γράφω εγώ εισαγωγή αν θέλετε.

 

Δεν με γουστάρετε εμένα ε; καλά θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε! tease.gif

 

Σε ξέχασα ρε Κωσταντίνε συγνώμη. Απλά μου έπεσε στο μάτι ο Drake γιατί στο reply του ανέφερε μόνο το να μας γράψει εισαγωγή. Εγώ είμαι σύμφωνος και με τους δυο σας. Αν και έχω διαβάσει περισσότερα του Drake. Όποιος θελει...

 

Να το κάνουμε 1vs1vs1 να πάρω και εγώ μέρος; Το τελευταίο write -off ¨ηταν απογοήτευση...Έχω καιρό μέχρι 27, μετά τα λέμε!!!Διακοπούλες!

 

 

Εννοείς με εμένα και τον Stanley ή με τα θηρία;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βλέπω οτι το προηγούμενο write off έληξε πρόωρα, μπορούμε όποια στιγμή θέλετε να ξεκινήσουμε.

 

Τελικά θα είναι τριπλό write off και με τον Aftpeaktank ή μόνο οι δυό σας;

 

 

Αν θέλετε μου λέτε και τις προσωπικές σας προτιμήσεις για το είδος. Ετσι για να έχω μια ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω Din και Drake ότι πρέπει να κάνουμε κανένα major horror-off τα τρία μας, ο north και ο addicto.

 

 

Νομίζω Din και Drake ότι πρέπει να κάνουμε κανένα major horror-off τα τρία μας, ο north και ο addicto.

Καλή ιδέα...μόλις τελειώσουν τα παιδιά το βλέπουμε.

 

 

Νομίζω Din και Drake ότι πρέπει να κάνουμε κανένα major horror-off τα τρία μας, ο north και ο addicto.

 

 

Μου τρέχουν τα σάλια ήδη...

Πείτε πότεdevil2.gif

 

 

Ίσως η καλοσύνη σας θα μπορούσε να δεχτεί ακόμα έναν ταπεινό, περιπλανώμενο προσκυνητή; death2.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να το πούμε αυτό το free-for-all 1v1v1v1v1v1, 3o Διαγωνισμό Σύντομης Ιστορίας Tρόμου καλύτερα;

Γιατί το παραπάνω σαν παιχνίδι starcraft στην Lost Temple μοιάζει.

Let's not bother with semantics devil2.gif

Edited by DinMacXanthi
Link to comment
Share on other sites

Α ναι! Ας κάνουμε άλλο ένα FFA.

 

Βέβαια εμένα τον αρχάριο...θα με κατατροπώσετε αλλά δεν βαριέσαι...Θα έχει πλάκα.

 

Μήπως μπορεί να γίνει με μικρό αριθμό λέξεων; Σαν φλασάκι ίσως;

 

Καλά δεν το είπα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε ό,τι κι αν πείτε είμαι μέσα, δεν έχω προτιμήσεις...Έτσι κι αλλιώς, αυτά που θα γράψω δεν θα είναι και πολύ του γούστου σας,οπότε θα χωσω αλύπητα σε κάθε περίπτωση...

Link to comment
Share on other sites

Οκ τότε, το απόγευμα θα έχετε εισαγωγή.

Τελικά διαγωνίζεστε δύο ή τρεις;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα μπορώ να ξεκινήσω παρά μόνο από Δευτέρα....Οπότε,δώστε καλή διορία.

 

Βάλε τρεις.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι. Me, AftPeakTank, και Stanley. Παιδιά τι είδος προτοιμάτε; εγώ η προς το θρίλερ η κάτι δραματικό. Άμα δεν συμφωνήτε δεν πειράζει. ΄γράφουμε κάτι άλλο

 

Απο την στηγμή που παραδήδετε η εισαγωγή ξεκεινάμε να γράφουμε;

Edited by Tattoman
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι. Me, AftPeakTank, και Stanley. Παιδιά τι είδος προτοιμάτε; εγώ η προς το θρίλερ η κάτι δραματικό. Άμα δεν συμφωνήτε δεν πειράζει. ΄γράφουμε κάτι άλλο

 

 

I suck in everything, so nomatter for me...

 

Γιατί πρέπει να προσδιορίσουμε και το είδος; Μπαίνει η εισαγωγή και ότι θέλει ο καθένας... Εμένα μόνο στον αριθμό των λέξεων θα ήθελα να με συγχωρέστε. Δεν νομίζω να μπορώ να γράψω πάααρα πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι. Me, AftPeakTank, και Stanley. Παιδιά τι είδος προτοιμάτε; εγώ η προς το θρίλερ η κάτι δραματικό. Άμα δεν συμφωνήτε δεν πειράζει. ΄γράφουμε κάτι άλλο

 

 

I suck in everything, so nomatter for me...

 

Γιατί πρέπει να προσδιορίσουμε και το είδος; Μπαίνει η εισαγωγή και ότι θέλει ο καθένας... Εμένα μόνο στον αριθμό των λέξεων θα ήθελα να με συγχωρέστε. Δεν νομίζω να μπορώ να γράψω πάααρα πολλά...

 

 

εγώ πάλι που δεν ξέρω πως να βρω πόσες λέξεις είναι το κείμενο μου;. τεσπα, θα αρχίσω να μετράω μου φαίνεταιbiggrin.gif . Να πούμε περίπου 1300-1500 λέξεις; η θέλετε πιο πολλές;

Link to comment
Share on other sites

Το είδος το ρώτησα για να μην ξεφύγω εγώ κυρίως και βάλω κάτι εντελώς αντίθετο απο τις προτιμήσεις σας.

Φυσικά και ο καθένας αξιολογεί την εισαγωγή και γράφει σε όποιο είδος επιθυμεί.

 

 

Σε λίγες ώρες θα έχετε την εισαγωγή...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το είδος το ρώτησα για να μην ξεφύγω εγώ κυρίως και βάλω κάτι εντελώς αντίθετο απο τις προτιμήσεις σας.

Φυσικά και ο καθένας αξιολογεί την εισαγωγή και γράφει σε όποιο είδος επιθυμεί.

 

 

Σε λίγες ώρες θα έχετε την εισαγωγή...

 

 

 

 

 

Με το που μας την δείνεις ξεκεινάμε το γράψημο;

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι. Me, AftPeakTank, και Stanley. Παιδιά τι είδος προτοιμάτε; εγώ η προς το θρίλερ η κάτι δραματικό. Άμα δεν συμφωνήτε δεν πειράζει. ΄γράφουμε κάτι άλλο

 

 

I suck in everything, so nomatter for me...

 

Γιατί πρέπει να προσδιορίσουμε και το είδος; Μπαίνει η εισαγωγή και ότι θέλει ο καθένας... Εμένα μόνο στον αριθμό των λέξεων θα ήθελα να με συγχωρέστε. Δεν νομίζω να μπορώ να γράψω πάααρα πολλά...

 

 

εγώ πάλι που δεν ξέρω πως να βρω πόσες λέξεις είναι το κείμενο μου;. τεσπα, θα αρχίσω να μετράω μου φαίνεταιbiggrin.gif . Να πούμε περίπου 1300-1500 λέξεις; η θέλετε πιο πολλές;

 

Αν γράφεις στο word έχει μετρητή λέξεων!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μου την έλησε την απορία ο Dragoncult. Με τις λέξεις τι λέτε είναι καλά 1300-1500 ή θέλετε παραπάνω;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι δεκτό ένα διήγημα που περιέχει απο 2000 εως 3000 λέξεις (με την εισαγωγή).

Δεν θα έχετε πρόβλημα.

Edited by Drake Ramore
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά νομίζω είναι οκ. Τώρα και για λίγο παραπάνω δεν τα χαλάμε, αρκεί να μην τα χαλάμε και για λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δεκτό ένα διήγημα που περιέχει απο 2000 εως 3000 λέξεις (με την εισαγωγή).

Δεν θα έχετε πρόβλημα.

 

ok, εγώ με τις λέξεις δεν έχω πρόβλημα. και 2000 χιλιάδες να είναι. απλά από περιέργεια κάτω από 2000 δεν γίνεται να γράψουμε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα για 200-300 λέξεις πάνω απο το όριο ή κάτω. Θα τα βρούμε!biggrin.gif

 

Μην ξεφύγετε πολύ όμως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα για 200-300 λέξεις πάνω απο το όριο ή κάτω. Θα τα βρούμε!biggrin.gif

 

Μην ξεφύγετε πολύ όμως.

 

 

οκ, σε πόσες ώρες θα έχεις έτοιμη την εισαγωγή Drake;

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..