Jump to content

Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)


northerain
 Share

Recommended Posts

Και βέβαια Zaratoth!!! ωραία...τώρα απλά περιμαίνουμε....

Edited by Tattoman
Link to comment
Share on other sites

Έχασα κάτι? Γιατί είμαστε ακόμα ανεισαγώγητες?

 

Γιούχουυυυ!... Ναρουάααααλις!...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Διότι η νονά της δεσποινίδος Παρατηρητού μαγείρευε όλη την Παρασκευή για επικείμενο πάρτυ, ήπιε έξι μπύρες μετά τα μεσάνυχτα του Σαββάτου προς Κυριακή, κοιμήθηκε στις τέσσερις, ξύπνησε την Κυριακή στις οχτώ, μαγείρεψε again και σκούπισε-ξεσκόνισε-σφουγγάρισε, υποδέχτηκε εικοσιδύο καλεσμένους κατά τις δύο το μεσημέρι και μόλις τους ξεπροβόδισε, δόξη και τιμή.dazzled.gif

 

Πάει να πει, χίλια συγνώμη κοριτσάκια μου, αλλά θα πρέπει να περιμένετε μέχρι αύριο το απογευματάκι για την εισαγωγή σας. Προς το παρόν, ετοιμάζω ένα θεματάκι με πολύ γέλιο (κι αυτό θα ανέβει αύριο το απόγευμα) που θα γελάσει ο πάσα πικραμένος.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα άξια ρε! Με τέτοια νονά, τη βλέπω τη μικρή να γίνεται η καινούργια (import name of favourite female author here), πριν καν πάει σχολείο! :D

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει κυρία Νονά, χαλάλι σας. Πάντα τέτοια ωραία να κάνετε και καλά να περνάτε.

 

Εγώ αύριο διαδικτυώνομαι μετά τις εννιά το βράδυ, που θα (ευελπιστώ να-) έχει κοιμηθεί η οικογένεια.

Link to comment
Share on other sites

Θενκς κοριτσάκια μου. Πάω να σας ετοιμάσω τα δικά μας τώρα...devil2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επειδή οι άρπυες γράφουμε και οι τρεις νανοριμο, κι επειδή η συγκεκριμένη θέλει να συμμετάσχει και στο διαγωνισμούλη (τρομάρα της) μπορούμε να δώσουμε τη σειρά μας σε κάποιους που δε γράφουν και να πάμε για 1η του Δεκέμβρη?

Link to comment
Share on other sites

ε, εντάξει ρε συ, δε θυμόμουνα ποιοι ακριβώς ήσασταν μετά από εμάς... Δεν εντασσόνταστε δηλαδή στην κατηγορία αυτών που δε γράφουν νανορίμο? Τι μου μουρμουράς :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο από μένα. Δεν έχω όρεξη για γράψιμο αυτή την περίοδο. Ας πάρει κάποιος άλλος τη θέση μου.

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο από μένα. Δεν έχω όρεξη για γράψιμο αυτή την περίοδο. Ας πάρει κάποιος άλλος τη θέση μου.

 

 

Αν θελετε μπενω εγω....Αλλα ποτε ειναι ο εφ διαγωνισμος;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χατζηγιώωωωωργηηηηη... Θα βγεις παιδάκι μου από την τρύπα; Ως πότε θα μου κρύβεσαι πίσω από τα φουστάνια «των άλλων που προηγούνται»;;;

Link to comment
Share on other sites

Χατζηγιώωωωωργηηηηη... Θα βγεις παιδάκι μου από την τρύπα; Ως πότε θα μου κρύβεσαι πίσω από τα φουστάνια «των άλλων που προηγούνται»;;;

Ύπουλο γερόντιο! Εσύ τους έβαλες να με κάνουν διοργανωτή του Διαγωνισμού Τρόμου; Για να μοιραστώ και να αποδυναμωθεί η πένα μου; Ε δε μασάω! Για σένα πάντα έτοιμος για μια ρεβάνς! Θα κλαις στη σκόνη μου δεύτερη φορά. Πες τη λέξη και καλούμε τον Oberon (πρώην Dain) για εισαγωγή τώρα! :bruce_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να γράψεις και εκεί δηλαδή; Αν ναι, να μην το κάνουμε τώρα, γιατί βλέπω από τώρα τις δικαιολογίες σου...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να γράψεις και εκεί δηλαδή; Αν ναι, να μην το κάνουμε τώρα, γιατί βλέπω από τώρα τις δικαιολογίες σου...

Έλα, πες την αλήθεια. Θέλεις δικαιολογία να κάνεις πίσω...

 

Όχι δεν γράφω. Είμαι έτοιμος. Μη φοβάσαι. Να, θα γράψω μόνο με το ένα χέρι. Άντε, με το ένα δάχτυλο. :tongue:

 

Να πούμε του Διονύση;

Link to comment
Share on other sites

Να του πούμε... Να συμφωνήσουμε πρώτα πεδίο; Θες ταξίδι στο χρόνο πάλι, ή έχετε γράψει τέτοιο τελευταία; Θες κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Να του πούμε... Να συμφωνήσουμε πρώτα πεδίο; Θες ταξίδι στο χρόνο πάλι, ή έχετε γράψει τέτοιο τελευταία; Θες κάτι άλλο;

Ας μην είναι πάλι ταξίδι στο χρόνο, αλλά επιστημονική φαντασία σίγουρα. Χωρίς συγκεκριμένο πεδίο (την άλλη φορά το ταξίδι στον χρόνο μας έτυχε.)

 

Το όριο των 3.000 λέξεων που λένε οι κανονισμοί, σου φτάνουν, ή θες άλλο όριο; Εδώ θα γράψουμε το Mother of Write-Offs! B)

Link to comment
Share on other sites

  • Φάντασμα changed the title to Write off (Πληροφορίες - Συμμετοχές)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

You agree to the Terms of Use, Privacy Policy and Guidelines. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..